שאלות ותשובות

קירות

ציפוי חיצוני של בית חדש – מה התהליך ומה האפשרויות?

עבור צביעת הבית קיימות 2 אפשרויות: ציפוי בשליכט צבעוני או יישום של צבע אקרילי. ישנו הבדל בין ציפוי הקירות בשליכט, לבין צביעה בצבע אקרילי. שליכט צבעוני הוא שכבת טיח הכוללת בתוכה כבר צבע, שליכט הוא ציפוי על הקירות – שכבת הציפוי הזו נועדה להיות שכבת הגנה שתבטיח עמידות גבוהה של הקירות וכן היא יכולה להוסיף לקירות מימד דקורטיבי עיצובי ומקנה מראה יוקרתי לקירות, שליכט צבעוני מאפשר גם טקסטורות שונות. ציפוי השליכט מגן מפני פגעי מזג האוויר, מפני רטיבות ובעל יכולת לכסות על סדקים, ניתן לישום על טיח שחור ובכך מקצר את התהליך.

גם הצבע האקרילי עמיד בפני פגעי מזג האוויר ונותן גוון לקיר אך אינו מהווה ציפוי ואינו מכסה סדקים, בנוסף, אותו יש ליישם על טיח לבן.

ישנם סוגי שליכט שונים כגון סדרת השליכטים הצבעוניים EXTRA קלאסי, שליכטים אקריליים גמישים המשמשים לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. מקנים לקירות הבית מראה טבעי במרקם גס מעודן. בעלי עמידות מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשרים יציאת אדי מים, בעלי כושר הידבקות גבוה לתשתית ומגשרים על פני סדקים.

בנוסף, סדרת השליכטים נטורה, טיח אקרילי במראה מינרלי- טבעי, במגוון מרקמים מעדין ועד גס, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. למוצר עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשר יציאת אדי מים, גמיש ומגשר על פני סדקים. ניתן לראות את השליכטים באתר נירלט תחת קטגוריית ציפויים.

עבור צבע ניתן להתרשם מנירוקריל 100 EXTRA – צבע אקרילי מעולה המותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד, מתוך סדרת הצבעים EXTRA של נירלט.

רוצה לחדש קיר חיצוני שצבוע בסופר גמיש – מה עלי לעשות?

תחילה יש לנקות את הקיר מאבק, פיח וכל לכלוך אחר עם לחץ אוויר או מים ולוודא שהקיר יבש לגמרי לפני יישום של צבע חדש. במידה והצבע הישן על הקיר במצב תקין וללא פגמים, התקלפויות ודבוק היטב לקיר, ניתן ליישם מעליו ישירות את הסופר גמיש החדש.

סופר גמיש – ציפוי אקרילי גמיש בעל יכולת גישור על סדקים עד 2 מ”מ. עמיד בקרינת UV, מונע חדירת מים למבנה ומאפשר מעבר אדי מים החוצה.

במידה והצבע הישן על הקיר פגום, מתקלף ואינו דבוק היטב לקיר, יש צורך להורידו על ידי שיוף וגירוד עד להחלקה של הקיר ולנקות מאבק וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש ליישם פריימר X – צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני / סופר גמיש. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את הסופר גמיש.

שליכט צבעוני אשר מתחיל להיסדק – למה? מה עושים?

שליכט צבעוני הינו חומר גמיש ולכן אינו נסדק.

אנא פנו ליועץ הצביעה ב-1-700-500-004 בימים א’-ה’ מ-09:00 עד 17:00.

שינה בחדר לאחר צביעה

צבעים אקריליים (על-בסיס מים) אינם רעילים, ולמרבית הצבעים של נירלט יש תו תקן ירוק. מומלץ שרק לאחר הצביעה ואוורור הבית תחזרו לישון בחדר.

הריח של הצבע אמור להתנדף, לא ניתן לדעת מראש את פרק הזמן שייקח לריח להתנדף סופית מכיוון שזה תלוי בעיקר באוורור של החלל.

במידה והריח לא התנדף תוך שלושה ימים אנא צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

שליחת מניפת צבעים

נירלט מספקת מניפות לאנשי מקצוע מהתחום – אדריכלים, מעצבי, אנשי מקצוע וכד’.

ניתן למלא את בקשתך בטופס צור קשר תוך ציון העיסוק.

כמה זמן צריך להמתין לפני שצובעים קירות חוץ רטובים?

יש לוודא שהקיר יבש לחלוטין, את הבדיקה הנ”ל יש לבצע לפחות 72 שעות אחרי הגשם האחרון.

תוך כמה זמן מצביעת פריימר צריך לצבוע את הקיר / תיקרה? מה הזמן המקסימאלי האפשרי?

במידה ומדובר בקיר פנימי יש ליישם פריימר S –

צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי.

זמן ייבוש למגע: 30 דקות.

זמן ייבוש להמשך עבודה ויישום צבע מעל הפריימר: שעתיים.

איך צובעים מחדש קירות מלוכלכים מקשקושים של טושים?

לפני יישום הצבע יש לשייף היטב את הקירות עד להורדת הצבע הישן והחלקה של הקיר ולאחר מכן לנקות מאבק וכל לכלוך אחר.

בשלב הבא יש ליישם פריימר S – צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי.

לאחר מכן יש ליישם 2-3 שכבות צבע רק על האזורים המקושקשים, להמתין לייבוש ורק לאחר מכן לצבוע את כל הקיר בשתי שכבות.

ניתן להתרשם מצבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA –

צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

לסרטון הסבר.

צבע מעכב בעירה

מעכב בעירה הינו חומר חד- רכיבי על בסיס מים, משמש לעיכוב ההתלקחות של חומרים דליקים באמצעות הספגתם במוצר.

מתאים ליישום על גבי סוגי עץ שונים ולהספגת משטחים סופגניים דליקים כגון בד, קרטון ונייר, לצורך עיכוב התלקחותם בעת שריפה.

 

צבע רחיץ לחדר מדרגות

עבור צבע שמתאים לצביעה חיצונית ויכול לעזור בהורדת הלכלוך והסימנים בחדר המדרגות ניתן ליישם פוליאוריתן עליון לקירות חוץ CASA NOVA –

פוליאוריתן לקירות חוץ מסדרת CASA NOVA לחידוש ושימור מבנים, הינו צבע פוליאוריתני על בסיס מים בברק משי, המשמש לחידוש מבנים ישנים וצביעת מבנים חדשים. מעניק הגנה חיצונית מעולה, מונע קליטת אבק, נוח ליישום, מתייבש במהירות וללא ריח לוואי.

ראשית יש להסיר אבק, לכלוך, חלקי צבע רופפים, שמנים או מלח, ע”י שטיפה עם מכונת לחץ מים גבוה טרם היישום. יש להקפיד לייבש את הקירות באופן מוחלט.

לאחר מכן יש ליישם פריימר X –

צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני / סופר גמיש.

לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם את הפוליאוריתן העליון לקירות חוץ CASA NOVA.

אפשרות נוספת היא ליישם נירוקריל משי EXTRA –

צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

שליכט אקרילי על-גבי פנל צבוע בתנור

לאחר שהפאנל נצבע בתנור יש ליישם מעליו יסוד לכל – יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים המיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. לשימוש פנימי וחיצוני.

לפני היישום של היסוד לכל, יש לוודא שהמשטח המיועד לצביעה נקי מאבק וכל לכלוך אחר. לאחר המתנה לייבוש של צבע היסוד ניתן ליישם מעליו שליכט אקרילי צבעוני כגון השליכטים מסדרת EXTRA קלאסי או נטורה מהם ניתן להתרשם באתר.

צביעת דק בצבע לבן

עבור צבע אטום לדק, ניתן ליישם פוליאוריתן עליון לרצפות – ציפוי עליון פוליאוריתני דו- רכיבי פוליאסטר אליפטי המשמש כציפוי עליון ברצפות אפוקסי בחשיפה לאור ושמש, בגימור מבריק. ניתן לגוון את הפוליאוריתן לגוון לבן ממניפת הגוונים RAL.

 

צבע לאסבסט

תחילה יש לנקות ולשטוף את האסבסט עם לחץ מים ולהמתין לייבוש. במידה ויש פטריות ועובש יש לנקות עם אקונומיקה ולאחר מכן עם מטלית ספוגה מים ולייבש לפחות יום יומיים.

לאחר מכן יש ליישם פריימר X –

צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות.

לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם נירוקריל 100 EXTRA –

צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV נושם ואינו נשחק. מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד.

אפשרות נוספת היא ליישם נירוקריל EXTRA –

צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

אופציה נוספת היא ליישם אפילק שקוף צבע יסוד אפוקסי דו-רכיבי –

משמש כמקשר על גבי משטחי בטון לפני יישום צבע עליון אפוקסי לרצפות. לאחר שעתיים שלוש ניתן ליישם את האוניקריל הדו רכבי בגוון הרצוי.

תרומות

בגין תרומות אנא פנו לנעמי ויליק האחראית על התרומות בחברת נירלט במייל: [email protected]

צביעת שידה עם פוליטורה

תחילה יש לשייף ולהוריד את צבע ישן במידה ויש עד להחלקת העץ ולאחר מכן לנקות מאבק וכל לכלוך אחר.

כדי שהצבע ייתפס כראוי יש לדאוג להסיר את כל הפוליטורה באמצעות השיוף.

לאחר מכן ניתן ליישם ישירות על גבי השידה אוניאור על בסיס מים –

צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. את האוניאור ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

 

צביעת אריחי קרמיקה בחוץ

יש לנקות היטב את הקרמיקה משומנים, אבק, פיח וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש לוודא שהקרמיקה יבשה וליישם יסוד לכל – סוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש של היסוד לכל ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים – צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים.

צביעת ארון פורמייקה

יש לנקות היטב את הפורמייקה משומנים, אבק וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש לבצע שיוף עד לחספוס קל של הפורמייקה ולנקות מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר. בשלב הבא יש ליישם צבע מקשר יסוד לכל – יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון פורמייקה. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. אינו מכיל עופרת. לשימוש פנימי וחיצוני. יש ליישם צבע עליון על גבי יסוד לכל, בתוך 6-10 שעות מתום הצביעה. לאחר מכן ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים – צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. יש ליישם 2 שכבות עד לכיסוי מלא באמצעות מברשת או רולר.

צביעת דלת רב בריח

ראשית, במידה ועל הדלת יש טפט, יש צורך לקלף את הטפט ולאחר מכן לנקות, לשייף ולבצע חספוס קל של פני השטח. לאחר מכן יש להשתמש במדלל 032 לניקוי הדלת ולאחר המתנה לייבוש. לאחר הייבוש יש ליישם DTM על בסיס מים – צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה. ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

אפשרות נוספת היא ליישם ישירות על הטפט יסוד לכל – יסוד מקשר על בסיס מים המיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. אינו מכיל עופרת. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם מעליו את ה-DTM על בסיס מים.

צביעת דירה חדשה מקבלן הצבועה בסיד

ראשית, יש לשייף ולהחליק את הקירות ולנקות מאבק וכל לכלוך אחר ויש לוודא שהקירות יבשים.

בשלב הבא יש ליישם צבע יסוד פריימר S

צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי.

לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA –

צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש וניתן לגוונו על פי כל גווני מניפת נירלט.

צביעה על שליכט אקרילי – כיצד ניתן להחליף גוון לשליכט האקרילי הקיים?

ניתן ליישם צבע אקרילי על השליכט. הצבע לא פוגע בשליכט אך כאשר מתחילים בצביעה יש להקפיד לצבוע את כל המשטח שעליו יש את השליכט.

תוכלו לעשות זאת באמצעות צבע לחידוש שליכט CASA NOVA –

צבע אקרילי על בסיס מים בגימור EXTRA מט, המותאם במיוחד לצביעת שליכט צבעוני. משמש לצורך חידוש ורענון מראה שליכט ישן ומקנה למבנה מראה חדש ונקי לאורך זמן. הצבע מאפשר לשליכט הצבעוני לשמור על תכונותיו ושומר על הטקסטורה המקורית שלו.

מעוניין במענה אנושי?

נשמח לעזור, ניתן לפנות אלינו למספר 1700-500-004 בימים א’-ה’ מ-09:00 עד 17:00.

מעוניין לצבוע דק עץ בצבע אטום

עבור צבע אטום לדק, ניתן ליישם פוליאוריתן עליון לרצפות –

ציפוי עליון פוליאוריתני דו-רכיבי פוליאסטר אליפטי המשמש כציפוי עליון ברצפות אפוקסי בחשיפה לאור ושמש, בגימור מבריק.

ניתן לגוון את הפוליאוריתן לפי כל גווני מניפת RAL.

החומר מיועד לצביעת רצפות ולא לעץ, אך יכול לתת מענה גם לעץ אמיתי.

כיון שמדובר בחומר דו רכיבי מדובר ביישום לא פשוט ולכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע.

לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם שמן מגן לדק  –

שמן בעל גוון שקוף / חצי שקוף להגנה מקסימאלית לעץ. שמן מגן לדק, חודר לעץ ומקנה לו מראה עשיר ועמוק ומגן עליו מקרינת שמש חזקה, חדירת מים, טחב, פטריות ומזיקים,

ניתן לגיוון על פי 23 גווני מניפת שמן מגן לדק.

צבע לפרקט מעץ

במידה ואתם מעוניינים בצבע אטום עבור הפרקט ניתן להשתמש בפוליאוריתן לרצפות –

חומר דו- רכיבי, פוליאסטר אליפטי, המשמש כציפוי עליון ברצפות אפוקסי בחשיפה לאור ושמש. מתאים ליישום בחניונים, מוסכים, רצפות ייצור ועוד ומעניק גימור מבריק. החומר מיועד לצביעת רצפות ולא לעץ, אך יכול לתת מענה גם לעץ ומתאים לפרקט עץ בלבד ולא לפרקט למינציה. ניתן לגוון אותו על פי כל גווני מניפת RAL.

במידה ואתם מעוניינים בצבע לכה ניתן ליישם WTI –

לכה לפרקט על בסיס מים. לכה שקופה או מגוונת בגוונים חצי אטומים ואטומים על בסיס מים, לציפוי פרקטים וצביעת רהיטים. לשימוש פנימי. בעלת אלסטיות גבוהה, קשיות ועמידות בפני שריטות ושפשופים. קלה לשימוש, ללא צורך ביישום יסוד, מתאימה ליישום ללא בעל מקצוע.

מהי נבחרת EXTRA TEAM של נירלט?

מועדון ייחודי המעניק לבעלי מקצוע מתחום הצבע והטיח והשיפוצים כלים מקצועיים והטבות שישדרגו את העסק שלהם.

מחפש צבע עמיד למים ושמן עבור קירות המטבח?

עבור צביעת המטבח ניתן ליישם אונירלק על בסיס מים –

צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות, לאחר הכנת שטח מתאימה.

למוצר תו ירוק, הוא נטול ריחות ואינו מכיל ממיסים מזיקים. לשימוש חיצוני ופנימי.

לפני היישום יש לנקות את קירות המטבח מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר ולוודא שהקירות יבשים.

במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי ומצבו תקין והוא דבוק היטב לקיר ניתן ליישם מעליו ישירות את האונירלק על בסיס מים, במידה ולא יש צורך ליישם צבע יסוד בשם יסוד מקשר לצבעוני –

צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. יש ליישם את הצבע בשתי שכבות על ידי מברשת, רולר או התזה.

מהי אמנת השירות של חברי נבחרת EXTRA TEAM?

כל בעלי המקצוע החברים בנבחרת EXTRA TEAM של נירלט, מתחייבים לעמוד בסטנדרטיים של שירות, מקצועיות והוגנות כלפי לקוחותיהם. רק בעלי מקצוע אשר מתחייבים לאמנה יוכלו להיות חלק מהנבחרת וליהנות מכל ההטבות שלה. אמנת השירות על פיה פועלים בעלי המקצוע בנבחרת היא:

  • להציע את הייעוץ המקצועי ולספק את פתרונות הצבע המתאימים ביותר לצרכי הלקוח.
  • להעניק שירות מהיר ואמין בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו מראש.
  • להעניק הצעת מחיר הוגנת, מפורטת וברורה.
  • לסייע ללקוחות בעלי חוסר הבנה בתחום ולספק להם מידע מלא, מקיף ומקצועי על תהליך העבודה המתוכננת.
  • לעבוד בהתאם להנחיות יצרן הצבע ולהיעזר ביועציו במידת הצורך.
  • להתעדכן, ללמוד ולשמור על רמת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.
  • לשמור, ככל שניתן, על סביבת עבודה נקייה ומסודרת לשביעות רצון הלקוחות.
  • להעניק שירות אדיב, סבלני ואישי לכל לקוח באשר הוא.
  • לשמור על פרטיותם, רכושם וכבודם של לקוחותיהם.

סוגי לכות

עבור לכה שקופה ניתן ליישם לכה שקופה על בסיס מים –

לכה אקרילית שקופה על בסיס מים להגנה על העץ מפני פגעי מזג האוויר, עובש וריקבון, תוך שמירה על המראה הטבעי של העץ. ללא ריח לוואי, מתייבשת במהירות.

עבור לכה חצי שקופה מומלץ ליישם את לזור על בסיס מים

לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת לזור הכוללת 18 גוונים .

חשוב לדעת, לכה אקרילית היא על בסיס מים וניתן להשתמש בה לשימוש חיצוני ופנימי להגנה על העץ מפני פגעי מזג האוויר, עובש וריקבון, תוך שמירה על המראה הטבעי של העץ, בעלת גימור משי או מט.

נישאר לי צבע, איך מדללים אותו?

במידה ומדובר בצבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA יש לדלל אותו ב 20% מים לשכבה הראשונה ו 10% לשכבות הנוספות.

מהו הגוון הכי לבן שיש?

הגוון הכי לבן שיש הינו EXTRA WHITE – גוון בעל לובן בוהק ומרשים במיוחד. את גוון ה-EXTRA WHITE ניתן למצוא בנירוקריל EXTRA WHITE ובנירוקריל 2000 EXTRA WHITE.

מחפש חומר לצביעה על אלומיניום?

עבור צביעת אלומיניום ניתן ליישם DTM על בסיס מים

צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה.

לפני יישום הצבע יש לבצע חספוס קל של פני השטח עד הורדת הברק ולאחר מכן לנקות מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר עם מדלל 032 של נירלט.

לאחר המתנה לייבוש המדלל ניתן ליישם את ה-DTM על בסיס מים. את ה-DTM ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

מה הם גוונים חמים ומה הם גוונים קרים?

גלגל הגוונים של ניוטון מחלק את סקאלת הגוונים, בצידו האחד יש גוונים הנקראים ‘קרים’ (כחולים וירוקים) ובצידו האחד נקבל את הגוונים הידועים כ’חמים’ (אדומים וצהובים). לקבוצת הגוונים החמים נשייך את האדום, הכתום, הצהוב. לקבוצת הגוונים הקרים נשייך את הכחול, ירוק והסגול.

מה הם גווני QE?

גווני ה-QE הינם גוונים מתוך קולקציות של נירלט. ניתן לראות אותם במניפה הדיגיטלית. בכל חנות לחומרי בניין או רשת עשה זאת בעצמך ניתן לרכוש צבע בגוונים הללו.

מה הכתובת ושעות הפתיחה של מרכז נירלט?

מרכז נירלט להשראה בצבע, דן דיזיין סנטר, קומה תחתונה, רחוב הלח”י 2 בני-ברק (מול קניון איילון) 03-6194244. שעות הפתיחה: ימים א’-ה’ מ-10:00 עד 20:00 ובימי ו’ מ-09:30 עד 14:00.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו

מה עדיף רולר או מברשת?

הבחירה בין מברשת לרולר תלויה במספר גורמים: מה הצורך, מה צובעים, מה החומר שמיישמים ומה התוצאה הרצויה. באופן כללי, רולר מתאים ליישום צבע באופן אחיד וללא אפקטים ומברשת מתאימה ליישום אפקטים שונים (בזכות משחקים בכיוון משיחת המברשת שניתן לעשות למשל).

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

מה היא מניפת המילניום?

מניפת המילניום הינה מניפה צבע של נירלט אשר קדמה למניפה הנוכחית מניפת ה-COLOR IS. מניפת המילניום זמינה לגיוון ובעלת 1,500 גוונים שונים.

מה היא מניפת RAL?

מניפת ה-RAL הינה מניפת גוונים בין לאומית אשר מקובלת וקיימת בכל חברות הצבע.

מה סדר הפעולות לצביעה?

מתחילים בניקיון הקירות מאבק והסרת עצמים בולטים כמו מסמרים, ברגים וכד’. בהמשך יש לכסות מתגים ושקעים בעזרת מסקנטייפ ולחפות את הרצפה בניילון, קרטונים או בד שיגנו מפני התזות צבע. לפני התחלת הצביעה יש לוודא שמצב הקירות תקין. במידת הצורך, יש לדאוג לקילוף הקירות מצבע ישן או מתקלף בעזרת שפכטל ומילוי שקעים באמצעות שפכטל אמריקאי והחלקתו עם נייר ליטוש / זכוכית. אם יש צורך בשכבת יסוד מקשרת, יש ליישם שכבת פריימר. לאחר מכן ניתן להתחיל בצביעה – התחילו בצביעת מסגרת הקיר בעזרת מברשת, ואז החלו ביישום שכבה ראשונה של צבע אקרילי על הקיר באמצעות רולר. לאחר יישום השכבה השנייה, המתינו לייבוש מלא.

מה נכון יותר לצביעת פנים הבית צבע אקרילי או צבע פלסטי?

ההבדל בין צבע אקרילי או פלסטי הוא בכך שצבע אקרילי מתאים לשימוש חיצוני ופנימי והוא חזק יותר ברחיצות או קרצוף ובעל עמידות חיצונית, כלומר ניתן ליישם אותו גם בקירות חוץ. ההבדל העיקרי הוא בתכולת הפולימר המדביק בצבע. כיום, רוב הצבעים הם אקריליים כלומר על בסיס מים והם הצבעים המומלצים לשימוש. עובר צביעת הבית, מומלץ ליישם צבע אקרילי כגון הנירוקריל EXTRA  , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש וניתן לגוונו על פי כל גווני מניפת נירלט.

מה זה לנרלט?

כמו שהיה פעם “לצבוע”. רק הרבה יותר טוב. לנרלט זה הלצבוע החדש עם צבעי נירלט כמובן.

נירלט שמחה להעניק לכם הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

מה זה כושר כיסוי והסתרה?

כושר כיסוי הינו כמה מטר רבוע נוכל לצבוע בליטר אחד של צבע, כושר ההסתרה הוא היכולת של הצבע להסתיר את השכבה הקודמת בצורה אטומה.

מהו מדלל 032?

מדלל 032 מיועד לדילול צבעים חד-רכיביים ולניקיון ציוד הצביעה לאחר השימוש.

כמו כן ניתן לנקות עם המדלל ברזל או פח משומנים, פיח ואבק לפני יישום צבע. .

מה זה אומר טיח ווגה בסגנון מהודק?

טיח ווגה הוא טיח מינרלי רב-עובי במראה טבעי ויוקרתי. מאפשר מגוון רחב של גימורים, כגון משופשף, מגורד, מוחלק ומסורק ליצירת אווירה כפרית, מדברית או ים- תיכונית. בעל יכולת כיסוי והסתרת פגמים. מיועד ליישום בשכבה אחת. הטיח הינו עמיד במיוחד, במראה טבעי ומסורתי ומגיע ב- 48 גוונים טבעיים לווגה טקסטורות שונות המעניקות אפקטים מיוחדים. בקירות פנים וחוץ, לפני היישום יש לוודא שהתשתית חזקה ויציבה. חשוב להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון ביישום טיח ווגה על מנת להבטיח יישום תקין ונכון. בכדי ליישם את הטיח ווגה בסגנון מהודק יש ליישם את הטיח עם מאלדג´ ולאחר יישום החומר על הקיר יש לעבור עליו שוב עם המלאדג´ ולהדק את החומר. **חשוב לדעת – ההידוק של הטיח ווגה ייצור משטח חלק וישר ללא הטקסטורה של הווגה.

בנוסף, ניתן להגיע למרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, טלפון: 03-6194244 ולראות דוגמא מוחשית.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

מה ההמלצות לצביעת חדר ילדים?

קודם כל, כדאי לשלב את הילדים במלאכה, כבר בשלב בחירת הגוונים. הם ייצאו מרוצים יותר ואתם תצאו נשכרים מהעזרה. אפקטים צבעוניים הם תמיד מרגשים בחדרי הילדים. “SKETCH PAINT”, צבע שהופך את הקיר ללוח מחיק, מתאים במיוחד לקטנים וצעירים. לעומתו אפקט “צבע טיח” הכפרי יעניק מראה מתוחכם ויתאים למתבגרים,

מה ההבדל בין צבע רגיל לצבע משי?

ההבדל בין צבע רגיל שהינו בגימור מט ונקרא נירוקריל EXTRA לבין צבע משי שנקרא נירוקריל EXTRA משי הינו בגימור בעיקר. בשני המקרים מדובר בצבע אקרילי המיועד לצביעת קירות ובעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד. הנירוקריל הרגיל שהינו נירוקריל EXTRA הינו צבע אקרילי מעולה לצביעת קירות ובעל גימור מט. הנירוקריל EXTRA משי הינו צבע אקרילי מעולה בגימור משי בכיסוי גבוה, רחיצות גבוהה במיוחד ועמידות בקרצוף כבד.

מה ההבדל בין צבע אקרילי לצבע פלסטי?

צבע פלסטי הוא צבע המיועד לשימוש פנימי בלבד. צבע אקרילי מתאים לפנים וחוץ, מעניק גימור איכותי והוא ניתן לגיון בכל גווני מניפת נירלט.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

מה ההבדל בין סופר גמיש לשליכט גמיש?

שני המוצרים מיועדים לציפוי חיצוני של הבית, סופר גמיש הוא צבע והשליכט הגמיש הוא שליכט שמעניק מראה של טיח. סופר גמיש הוא ציפוי צבע אקרילי גמיש בעל יכולת גישור על סדקים עד 2 מ”מ. עמיד בקרינת UV, מונע חדירת מים למבנה ומאפשר מעבר אדי מים החוצה. ניתן לגוון את הסופר גמיש על פי כל גווני מניפת נירלט. שליכט אקרילי גמיש- משמש לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. מקנה לקירות הבית מראה טבעי במרקם עדין. לשליכט EXTRA עמידות בתנאי מזג האוויר, מאפשר יציאת אדי מים, בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית ומגשר על פני סדקים. ניתן לגוון את השליכט על פי כל גווני מניפת נירלט. השליכט הצבעוני EXTRA – עבור יישום חיצוני מגיע ב-4 סוגי מרקמים שונים: בעל מרקם בינוני, מיועד לחוץ ופנים הבית, בעל מרקם גס, מיועד לחוץ ופנים הבית, בעל מרקם גס מעודן, מיועד לחוץ ופנים הבית, ו-בעל מרקם גס מאוד, מיועד לחוץ ופנים הבית.

מה יותר מקובל – לצבוע את התקרה בצבע לבן או בצבע של הקיר?

בחירת הגוון לתקרה היא עניין של טעם אישי. ניתן בהחלט לצבוע בגוון בהיר כגוון הקירות בחדר מה שיצור אחידות בין התקרה לקירות החדר, במקרה זה יש ליישם את אותו סוג הצבע על התקרה והקירות. יישום גוון לבן על התקרה ייצור בידול של התקרה משאר קירות החדר, במקרה זה יש ליישם היפרסיד, סיד מעולה בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד, נושם ואינו מצהיב. הצבע אינו מתנגב ואינו מתיז, מתאים לצביעה פנימית של תקרות, קירות, משטחי בטון וטיח בשימוש פנים. שתי האפשרויות מקובלות וניתנות ליישום.

מה הגימור וכושר הכיסוי של הצבע בסדרת ONE WALL?

סדרת המוצרים מכילה צבע אקרילי בגימור מט- מהודר וכושר הכיסוי המירבי של הצבע באריזה הוא כ- 26 מ”ר בשתי שכבות.

מה ההבדל בן בסיסי הצבע (A, W, B, C)? מה היתרונות והחסרונות של כל בסיס?

בסיסי הצבע משמשים לגיוון הגוון הנבחר ואין הבדל בניהם מבחינת הצבע (החומר). כאשר לקוח בוחר גוון בחנות הצבע, על מנת לספק לו את הגוון הנבחר יש צורך לגוון במכונת הגיוון ולשם כך יש צורך בבסיס המתאים שעליו מוזרקים קולורנטים של צבע שיוצרים את הגוון הנבחר. לכל גוון יש את הבסיס שלו ובסיסי הגוונים מייצגים משפחה של גוונים לדוגמא: בסיס C שייך למשפחת הגוונים הכהים. יש ארבע בסיסי צבע A, W, B ו-C, וכאמור המטרה של הבסיסים הוא הגיוון. הצבע (החומר) הוא אותו חומר. לדוגמא נירוקריל EXTRA בסיס A מגוון ונירוקריל EXTRA בסיס C מגוון הוא אותו הצבע (החומר) בעל אותן האיכויות ואין הבדל שין שני הפחים מלבד הגוון. לכן, עבורכם זה לא משנה מה הבסיס כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הגוון ואת הצבע (החומר) המתאים.

תוכלו לראות את מניפת הגוונים באתר נירלט ולהתרשם ממבחר צבעי הקירות של נירלט.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

מה ההבדל בין המוצר אנטי-ראסט לבין מוצרי ה-DTM?

האנטי ראסט הוא צבע יסוד המשמש כפריימר לצבע עליון דוגמת DTM. ה-DTM הוא צבע עליון המיועד ליישום על מתכות שונות , ישנם צבעי DTM שונים כגון DTM חלק צבע יסוד וצבע עליון במוצר אחד, לצביעה ישירה על מתכות שונות, כולל מתכת מגולוונת, בגימור חלק. בעל כושר הידבקות מעולה ועמידות טובה בתנאי מזג האויר. מתייבש במהירות ומגן על המתכת מפני היווצרות חלודה. לשימוש פנימי וחיצוני.

מה הדרך לצביעת תקרה?

את התקרות נכון לצבוע עם רולר פרווה באמצעות היפרסיד.

היכן נמצאים החנויות?

את פריסת החנויות תוכלו לראות כאן יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הקרובה לביתך.

בנוסף, אתה מזומן לשלוח אלינו את מספר הפלאפון שלך ואנו נשלח אליך הודעת SMS עם לינק מבוסס מיקום החנויות.

במידה ועדיין לא הסתדרתם, נשמח לסייע, אנא חיזרו אלינו עם הסבר מה בדיוק נדרש.

מה גודל הקיר שעבורו יספיק לי הצבע one wall?

אריזת ONE WALL מספיקה במיוחד לקיר אחד (ואף יותר) בשתי שכבות. כ

ושר הכיסוי המירבי של הצבע באריזה הוא כ- 26 מ”ר בשתי שכבות.

כמה עולה להזמין דוגמאות צבע, ומה גודל כל דוגמא?

דוגמת צבע עולה 9 ₪ והיא מגיע מרוחה על דף A4 . אפשרות נוספת היא, להגיע למרכז נירלט ולקבל הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! אלו הם דוגמאות מרוחות של צבע על גבי נייר A4 לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

כמה זמן צריך לחכות לייבוש בין פנולי 503 לנירוקריל EXTRA?

חשוב לדעת מהו המשטח המיועד לצביעה (קיר או מתכת) וזאת מכיוון שיסוד פנולי 503 מיועד ליישום על מתכת והוא צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. במידה ואכן מדובר בצביעת מתכת ישנו צבע עליון ייעודי למתכות כגון DTM על בסיס מים, לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים וללא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה. הנירוקריל EXTRA הוא צבע המיועד ליישום על קירות ובמידה ויש צורך ליישם צבע יסוד על הקירות ובמידה ומדובר בקירות פנים, יש ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש הפריימר S, ניתן ליישם מעליו את הנירוקריל EXTRA. זמן לייבוש סופי של הפנולי 503 הוא 24 שעות (בתנאי מזג אויר של 25 מעלות).

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

כמה שכבות יש לצבוע?

בדרך כלל וברוב המקרים שתי שכבות יספיקו אך הכול תלוי במצב הקיר ויש מקרים שידרשו שכבות נוספות.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

למה צובעים תקרה עם סיד?

צובעים תיקרה עם סיד ממספר סיבות: לסיד יש מעבר אדי מים טוב העלות שלו נמוכה יותר בתקרה אין צורך באיכות רחיצות גבוה הוא ולכן הוא מתאים יותר לשימוש באזור זה על מוצרי סיד ליישום על התקרה.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

כמה זמן מחזיק מעמד צבע סופר גמיש חיצוני?

ביישום נכון הצבע סופר גמיש יכול להחזיק ולשמור על המראה והטקסטורה לאורך שנים. לא ניתן להגדיר פרק זמן מכיוון שזה תלוי בתשתית, ביישום וגורמים נוספים.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

כמה זמן לוקח לצבע להתייבש?

תלוי בסוג הצבע, בסוג המדלל בו משתמשים, בתנאי מזג האוויר והטמפרטורה. הנחיות לייבוש בין שכבות מופיעות על-גבי האריזה.

כיצד צובעים משקופים ודלתות?

ראשית, יש לשייף ולהחליק את המשקוף לפני צביעה בכדי לאפשר התחברות טובה יותר של הצבע לעץ. לאחר מכן יש ליישם צבע יסוד בשם יסוד סיננטי לעץ ,זהו צבע יסוד ייחודי לעץ, כהכנה לצבע עליון. בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית, שומר על גמישות העץ ומאפשר חיבור חזק ויציב של הצבע העליון. לאחר מכן ניתן ליישם צבע בשם אוניאור על בסיס מים , זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר, קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. אפשרות נוספת היא ליישם צבע בשם אונירלק על בסיס מים , זהו צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק.

לכל שאלה פנו ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004

כיצד מאחסנים רולר/מברשת בין צביעה לצביעה (שלא יתייבש)?

אם בין צביעה לצביעה עובר יום או יומיים יש לנקות את הרולר/מברשת היטב עם מים חמים או חומץ ולהניח במים.

במידה והשימוש היה בצבע על-בסיס מים. אם רוצים לאחסן לתקופה את הרולר/מברשת, לאחר השטיפה יש לייבש את המברשת ולאחסן במקום מוצל.

במידה והצבע והשימוש היה בצבע על-בסיס שמן יש לנקות את הרולר/מברשת באמצעות טרפנטין.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

יש לי מספר צבע איך מוצאים אותו?

ניתן לאתר את הגוון על ידי הזנה של הקוד במניפת הגוונים באתר נירלט . בחלקו העליון השמאלי במנוע החיפוש של הגוונים ( חשוב להדגיש שהגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב). תוכלי גם לשלוח אלינו את מספר הגוון ונשמח לשלוח לך קישור לגוון.

בנוסף, ניתן להגיע לחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתך ולראות שם את הגוון באופן מוחשי.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח אליכם הודעת SMS.

יש לי מספר גוון של חברה אחרת. איך אני מוצא את המקביל במניפה של נירלט?

המניפות אינם מקבילות ולכל חברה יש גוונים ייעודיים שלה. לא ניתן לבצע המרה, אך במידה ותחזרו אלינו עם הגוון שיש לכם, נוכל לתת לכם מספר גוונים שקרובים לגוון שיש לכם.

בנוסף, נירלט שמחה להעניק לכם הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

מומלץ תמיד לראות הגוונים בצורה מוחשית לפני הרכישה ולכן אתם מוזמנים לבקר במרכז נירלט בדיזיין סנטר בבני ברק (רחוב הלח”י 2, קומה תחתונה, מול קניון איילון, 03-6194244).

יישום של צבע טיח

צבע טיח צבע על בסיס מים במראה טיח טבעי, המקנה לקיר מרקם מחוספס. מראה הקיר משתנה בהתאם לאופן היישום, כמות האור וכמות התאורה. לפני היישום יש לוודא שהקיר נקי מלכלוך, אבק ושומנים. ניתן ליישם את הצבע ישירות על גבי קירות הצבועים בצבע אקרילי שמצבו תקין. במידה והצבע שעל הקיר פגום יש צורך להורידו על ידי שיוף עד להחלקה של הקיר ולנקות מאבק וכל לכלוך אחר ולאחר מכן ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. יש לערבב היטב את הצבע לפני ובמהלך השימוש. אין צורך בדילול. יש לטבול מברשת סיוד מסוג “בומבה” ברוחב של 10 ס”מ בכמות נדיבה של צבע ולמרוח בתנועות על גבי הקיר, ליצירת שכבה עבה וכיסוי מלא ואחיד של הצבע על הקיר. רצוי לבצע קטע קיר ניסיוני לפני היישום, על מנת להבטיח את קבלת המראה הרצוי. כאשר הגוון הנבחר שונה מאוד מגוון הקיר הקיים, יש ליישם שכבת נירוקריל EXTRA  בגוון רקע הדומה לגוון האפקט, או ליישם שכבה נוספת של צבע טיח.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

כיצד לצבוע פורמייקה?

ראשית, יש לנקות היטב את הפורמייקה משומנים, אבק וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש לבצע שיוף עד לחספוס קל של הפורמייקה ולנקות מאבק. בשלב הבא יש ליישם חומר מקשר בשם יסוד לכל, זהו יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון פורמייקה. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. אינו מכיל עופרת. לשימוש פנימי וחיצוני. יש ליישם צבע עליון על גבי יסוד לכל, בתוך 6-10 שעות מתום הצביעה. לאחר מכן ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים , זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. יש ליישם 2 שכבות עד לכיסוי מלא באמצעות מברשת או רולר.

אפשרות נוספת היא ליישם צבע בשם DTM צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

הבית מבחוץ צבוע כרגע בצבע גמיש ישן – איך מחדשים?

אין בעיה לחדש את הצבע שוב בצבע גמיש. תוכל לבחור בסופר גמיש של נירלט  , ציפוי אקרילי גמיש בעל יכולת גישור על סדקים עד 2 מ”מ. עמיד בקרינת UV, מונע חדירת מים למבנה ומאפשר מעבר אדי מים החוצה. תחילה יש לנקות את הקיר מאבק, פיח וכל לכלוך אחר עם לחץ אוויר או מים ולוודא שהיק ריבש לגמרי לפני יישום של צבע חדש. במידה והצבע הישן על הקיר במצב תקין וללא פגמים, התקלפויות ודבוק היטב לקיר, ניתן ליישם מעליו ישירות את הסופר גמיש החדש. במידה והצבע הישן על הקיר פגום, מתקלף ואינו דבוק היטב לקיר, יש צורך להורידו על ידי שיוף וגירוד עד להחלקה של הקיר ולנקות מאבק וכל לכלוך אחר לאחר מכן יש ליישם פריימר X  , צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני/סופר גמיש. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את הסופר גמיש. .

היכן אפשר לשבת עם יועץ מקצועי שלכם?

על מנת לקבל ייעוץ מקצועי ניתן להגיע למרכז נירלט בידיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק, טלפון: 03-6194244, בטלפון 1700-500-004, אין צורך לתאם פגישה מראש, ניתן להגיע בשעות הפעילות א’-ה’:10:00-20:00 ו’:09:30-14:00.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו לכאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח אליכם הודעת SMS.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

הזמנת דוגמאות צבעי קיר חלקים

יש הזמנת דוגאמות באתר בעמוד ייעוץ גוונים. חשוב לדעת שהזמנת דוגמאות אורכת יותר מיום אחד.

לכל שאלה מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם צריך לקבוע תור ליעוץ צבע?

אין צורך לקבוע פגישה במרכז נירלט, ניתן להגיע בשעות הפתיחה ולהיעזר בנציגים שלנו. מרכז נירלט נמצא בדן דיזיין סנטר, קומה תחתונה, רחוב הלח”י 2 בני-ברק (מול קניון איילון) 03-6194244.

שעות הפתיחה: ימים א’-ה’ מ-10:00 עד 20:00 ובימי ו’ מ-09:30 עד 14:00.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ריצוף קודם לביצוע שליכט צבעוני?

מומלץ ליישם את השליכט הצבעוני לאחר יישום הריצוף, בשלב הכי סופי שיש על-מנת שלא יפגע ויתלכלך מכיוון שלאחר מכן יהיה קשה לנקות אותו.

האם קיים פתרון עמיד לצביעת מרפסת ליד הים?

בהחלט יש פתרון המתאים לצביעת מרפסות ליד הים. להלן שלבי היישום. לפני יישום הצבע יש לנקות את הקירות עם לחץ מים או אוויר ולהמתין לייבוש הקירות. במידה והצבע הישן מתקלף, יש לשייף ולהוריד את הצבע עד להחלקה של הקיר ולבצע ניקוי של הקירות. לאחר מכן יש ליישם פריימר X, צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. בשלב הבא ניתן ליישם פוליאוריתן עליון לקירות חוץ CASA NOVA , פוליאוריתן לקירות חוץ מסדרת CASA NOVA לחידוש ושימור מבנים, הינו צבע פוליאוריתני על בסיס מים בברק משי, המשמש לחידוש מבנים ישנים וצביעת מבנים חדשים. מעניק הגנה חיצונית מעולה, מונע קליטת אבק, נוח ליישום, מתייבש במהירות וללא ריח לוואי. צבע זה הוא בגימור משי אך מכיוון שהמבנה הוא ליד הים מומלץ ליישם צבע זה מכיוון שהוא עמיד יותר בתנאים אלו.

האם פריימר צריך להיות מגוון בצבע השליכט הצבעוני ועד כמה זה קריטי?

ראשית, פריימר הוא חומר מקשר לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון. הוא מונע התקלפויות ומחזיק את הצבע באופן תקין על הקיר למשך זמן רב. תהליך צביעה תקין, חייב לכלול פריימר. לגבי הגיוון הכול תלוי למה משמש הפריימר. במידה ומדובר בשליכט צבעוני אכן יש לגוון את הפריימר, כל שאר הפריימרים אין צורך לגוון. במידה ומדובר בקיר פנימי, ניתן ליישם חומר מקשר בשם יסוד מקשר לצבעוני , זהו צבע יסוד לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים.

במידה ומדובר בקירות חיצוניים ניתן ליישם פריימר X .

לכל שאלה ניתן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004

האם צביעה בשכבה אחת של האנטי-ראסט ולאחר מכן צביעה עם אחד ממוצרי ה-DTM נותן הגנה טובה?

על-מנת לקבל הגנה טובה לברזל אנחנו ממליצים לכם ליישם את הפנולי 503 צבע יסוד הגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. אשר ייתן פתרון הרבה יותר טוב מהאנטי ראסט. מעל הפנולי 503 יש צורך ליישם DTM חלק סולבנט.

האם ניתן לרכוש מניפת צבעים של נירלט?

ניתן לרכוש מניפת צבעים במרכז נירלט.

יש לפנות למרכז נירלט בטלפון 1700-500-004 או 03-6194244 לקבלת כל הפרטים.

האם ניתן לרכוש מניפה ואיפה?

מניפת צבעים ניתן לראות בצורה דיגיטלית באתר נירלט או בצורה מוחשית בחנויות לחומרי בניין ורשתות DIY. בנוסף, ניתן לראות את המניפה בצורה מוחשית במרכז נירלט להשראה בצבע בדיזיין סנטר רחוב הלח”י 2, בני-ברק (מול קניון איילון), שם ובחנויות לחומרי בניין גם ניתן לרכוש את המניפה.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ניתן לחדש ווגה באמצעות “צבע לחידוש שליכט”?

לא. ווגה הינו טיח מינרלי. את צבע לחידוש שליכט ניתן ליישם רק על תשתיות אקריליות כדוגמאת שליכט צבעוני EXTRA קלאסי או שליכט צבעוני EXTRA נטורה.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ניתן לצבוע שיש מטבח?

לא מומלץ לצבוע שיש בגלל התכונות הנדרשות עמידות בחומצות, שחיקה שפשוף וכד’.

האם ניתן לצבוע רעפים? ואם כן באיזה צבע?

ניתן לצבוע רעפים. ראשית יש לשטוף את הרעפים היטב בלחץ מים ולאחר הייבוש המלא יש ליישם צבע מקשר הנקרא פריימר X . לאחריו יש לצבוע באמצעות צבע אקרילי נירוקריל 100 EXTRA בגוון הרצוי.

האם ניתן לצבוע ריהוט מעץ ללא שיוף?

לפני יישום צבע יש לנקות את הריהוט מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש ליישם יסוד לכל יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. אינו מכיל עופרת. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם אוניאור על בסיס מים – צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. את האוניאור ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

מה ההבדל בין בסיס W לבסיס P ?

בסיס W מייצג את משפחת הגוונים הבהירים מתוך מניפת הגוונים באתר נירלט. בסיס P אינו שייך לנירלט ולכן אין באפשרותנו לתת מידע מדוייק לגביו. מצורף קישור ישיר לפריסת החנויות, יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הקרובה לביתך.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS .

האם ניתן לבצע תיקונים בשליכט צבעוני EXTRA?

ניתן לבצע תיקונים, אך יש ליישם את כל הקיר מחדש ולא רק חלקים ממנו. חשוב לדעת שהתיקונים יבלטו על הקיר ביחס לשליכט הישן ולא תהיה אחידות ולכן יש ליישם מחדש את השליכט הצבעוני על כל הקיר בכדי ליצור את האחידות במרקם ובגוון.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004

האם ניתן לצבוע קרמיקה ישנה במטבח?

יש לנקות היטב את הקרמיקה משומנים, אבק, פיח וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש לוודא שהקרמיקה יבשה וליישם יסוד לכל, יסוד לכל הינו יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש של היסוד לכל ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים.

מה ההבדל בין בסיס a לבסיס w?

הבסיסים הללו מייצגים גוונים בהירים, ההבדל בין הבסיסים הוא בדיוק של הגוונים בהירים, כל גוון בהיר מבוסס על בסיס מסויים.

האם ניתן לצבוע סופר גמיש על עץ?

לא מומלץ ליישם צבע סופר גמיש על עץ מכיוון שהוא מיועד לציפוי קירות ועץ מטבעו יכול להתרחב ולהתנפח. ישנם צבעים המיועדים לעץ ומספקים מגוון פתרונות, מצביעה שקופה, חצי שקופה ועד צביעה אטומה. עבור צביעה שקופה ניתן ליישם לכה על בסיס מים, זו לכה אקרילית שקופה על בסיס מים להגנה על העץ מפני פגעי מזג האויר, עובש וריקבון, תוך שמירה על המראה הטבעי של העץ. עבור צביעה חצי שקופה ניתן ליישם את הלזור על בסיס מים, לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. את הלזור ניתן לגוון על פי מניפת גווני לזור. עבור צביעה אטומה ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. עבור גימור מבריק בצביעה אטומה ניתן ליישם אונירלק על בסיס מים, צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות.

האם יישום של “צבע לחידוש שליכט” ישמור על הטקסטורה של השליכט המקורי?

צבע לחידוש שליכט פותח במיוחד ליישום חיצוני על גבי שליכט. הצבע מאפשר לשמור על הטקסטורה המקורית של השליכט (תילועים במרקמים שונים אם מדובר בשליכט צבעוני EXTRA קלאסי, או מראה טבעי- מינרלי, אם מדובר ביישום על גבי שליכט צבעוני EXTRA נטורה). כמו כן, הצבע גם מאפשר לשמור על התכונות המקוריות של השליכט, כדוגמאת – גמישות וגישור על סדקים.

האם ניתן לצבוע קירות שצבועים בצבע אקרילי בסיד סינטטי?

לא ניתן ליישם סיד על-גבי צבע אקרילי. ניתן לחדש את הצבע רק באמצעות צביעה של צבע אקרילי חדש.

לכל שאלה אתה מזומן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם “צבע לחידוש שליכט” הוא ידידותי לסביבה, בעל תו תקן ירוק ומאושר על ידי מכון התקנים?

צבע לחידוש שליכט הוא בעל תו ירוק ממכון התקנים הישראלי,מכיל LOW VOC ובעל תו תקן 1945, גם הוא ממכון התקנים הישראלי.

בקירות חוץ, האם ניתן לקירות חוץ ליישם שליכט צבעוני ישירות על קירולית 66?

במידה וגוון השליכט דומה לגוון הקירולית 66, ניתן ליישם את השליכט ישירות על גבי הקירולית ללא צורך בפריימר. יש צורך בשטיפה מסיבית של הקיר לפני היישום ולהמתין לייבוש הקיר. במידה וגוון השליכט החדש שונה מגוון הקירולית, יש ליישם פריימר X (צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני)לאחר שטיפת הקיר בלחץ מיים ולגוון אותו לגוון השליכט וזאת בכדי לא לפגוע בגוון החדש.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם ניתן לצבוע צבע אקרילי על צבע אקרילי קיים?

כן, ניתן בקלות לצבוע צבע אקרילי על-גבי צבע אקרילי קיים. יש לנקות את המשטח מלכלות ואבק ולצבוע ישירות ללא צורך בצבע ייסוד מקשר.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם ניתן לצבוע צבע אקרילי ישר על צבע שמן?

לא ניתן לצבוע צבע אקרילי ישירות על צבע שמן יש צורך בצבע מקשר על-מנת ליצור חיבור של הצבע האקרילי על צבע השמן. יש לחספס קלות את הקיר לפני הצבע המקשר ולאחר מכן יש ליישם צבע יסוד מקשר כגון פריימר S לקירות פנים, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. עבור קירות חוץ יש ליישם פריימר X, צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני/סופר גמיש.

חשוב לדעת, במידה והצבע הישן מתקלף ופגום יש להורידו על ידי שיוף עד להחלקה מלאה של הקיר ולאחר מכן לנקות מאבק וכל לכלוך אחר, ליישם פריימר ורק לאחר מכן ליישם את הצבע הנדרש .

האם ניתן לצבוע כתמים על גבי קיר צבוע באותו הגוון?

עקרונית ניתן אך יש לקחת בחשבון שעלול להיווצר מראה “טלאים” משילוב הצבע החדש על הקיר הצבוע.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם ניתן לצבוע את ה-DTM הרקוע ישירות על הברזל ללא יסוד?

את ה-DTM הרקוע לא מומלץ ליישם ישירות על מתכת ללא צבע יסוד בגלל הגימור המיוחד של הצבע. צביעה ישירה עלולה לפגוע בטקסטורה במראה. ה-DTM הרקוע הוא צבע בגימור רקוע מתכתי לצביעת מתכות על גבי יסוד מתאים, המקנה מראה רקוע דקורטיבי וייחודי. בעל עמידות טובה בתנאי מזג האוויר, מתייבש במהירות ומגן על מתכת מפני היווצרות חלודה. לפני יישום הצבע על המתכת יש לשייף במידה וישנה חלודה ולנקות היטב משומנים, אבק וכל לכלוך אחר עם מדלל 032 של נירלט להמתין לייבוש המדלל לפני יישום הצבע. לאחר מכן יש ליישם יסוד פנולי 503, צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את ה-DTM הרקוע.

האם ניתן לצבוע בצבע אקרילי על קיר שצבוע בשמן?

בכדי ליישם צבע אקרילי על קיר צבוע בצבע שמן ובמידה ומדובר בקיר פנימי, יש לנקות את הקיר מאבק וכל לכלוך אחר ולאחר מכן ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. .

האם ניתן לצבוע את דלת הכניסה?

בהחלט, קודם כל יש לנקות את הדלת משומנים ואבק על-ידי שיוף בעזרת נייר זכוכית. לאחר מכן יש למרוח צבע DTM לסוגיו או אוניאור על בסיס מים. אם זו דלת עץ יש למרוח שכבת יסוד הנקרא יסוד ראשון סינתטי ומעליו למרוח אוניאור על בסיס מים על גווניו. למענה על פי סוג הדלת הספציפית.

אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר 1-700-500-004.

באילו גוונים וגימור מגיע “צבע לחידוש שליכט”?

את “צבע לחידוש שליכט” ניתן לגוון בגוון לבן או בכל אחד מהגוונים הבהירים ממניפות נירלט (בסיסים A ו- W), הצבע מגיע בגימור EXTRA מט, כך שהוא מדמה גימור מקורי של שליכט צבעוני.

האם ניתן לעבור מסיד לצבע אקרילי?

ניתן לעבור מסיד לצבע אקרילי.

ראשית יש ללטש את את הקיר לאחר מכן ליישם פריימר S, ולאחר היבוש לצבוע צבע אקרילי מסדרת נירוקריל EXTRA.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש תו תקן לצבע fr900 מעכב בעירה?

מצ”ב תו התקן 755 ותעודת הבדיקה עבור צבע מעכב הבעירה שלנו , זה חומר חד- רכיבי על בסיס מים, משמש לעיכוב ההתלקחות של חומרים דליקים באמצעות הספגתם במוצר. מתאים ליישום על גבי סוגי עץ שונים ולהספגת משטחים סופגניים דליקים כגון בד, קרטון ונייר, לצורך עיכוב התלקחותם בעת שריפה. החומר נבדק במכון התקנים לפי ת”י 755 כמספיג בעץ אורן: מקנה לעץ שנבדק דרגת התלקחות 4.

 

איזה שליכט צבעוני מתאים לקירות חוץ?

ניתן להתרשם ממגוון שליכטים כגון סדרת השליכטים הצבעוניים EXTRA, אלו הם שליכטים אקריליים גמישים. משמשים לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. מקנים לקירות הבית מראה טבעי במגוון מרקמים מגס ועד מעודן.

לשליכטים אלו עמידות מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשרים יציאת אדי מים, בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית ומגשר על פני סדקים. ניתן לגוון את השליכטים הללו על פי כל גווני מניפת נירלט. אפשרות נוספת היא ליישם טיח מתוך סדרת נטורה, אלו הם טיחיים אקריליים במראה מינרלי- טבעי, במרקם עדין עד גס, משמשים כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. למוצר עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, הוא מאפשר יציאת אדי מים, הוא גמיש ומגשר על פני סדקים וניתן לגוונו על פי כל גווני מניפת נירלט.

כל סוגי השליכטים הללו נמצאים תחת קטגוריית ציפויים באתר נירלט.

האם ניתן להשתמש בפריימר s על עץ?

כאשר צובעים עץ יש להשתמש בצבע יסוד המתאים לצביעת עץ הנקרא יסוד ראשון סינטטי זהו צבע יסוד ייחודי לעץ, כהכנה לצבע עליון. בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית, שומר על גמישות העץ ומאפשר חיבור חזק ויציב של הצבע העליון.

האם ניתן להסתיר פגמים על הקיר עם נירוקריל EXTRA מט מיוחד?

ככל שרמת הגימור יותר מט, החזר האור על הקיר נמוך יותר ורואים פחות את הפגמים בקירות. נירוקריל EXTRA מט במיוחד, הוא המוצר בעל רמת הגימור ה”מטית” ביותר, מה שמסייע בהסתרת וטשטוש הפגמים בקירות.

האם ניתן ליישם טיח נטורה בחדר רחצה?

ניתן ליישם את הטיח נטורה G1 בחדר הרחצה, זה טיח אקרילי במראה מינרלי- טבעי, במרקם עדין, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. למוצר עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, הוא מאפשר יציאת אדי מים, הוא גמיש ומגשר על פני סדקים. לפני היישום יש לשייף עד להחלקה של הקיר לנקות את פני השטח מאבק, לכלוך וחלקי צבע רופפים, לקבלת תשתית חזקה ויציבה. לאחר מכן יש ליישם יסוד מקשר לצבעוני, זה צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. מומלץ ליישום לפני שליכט צבעוני על טיח שחור חדש. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את הטיח נטורה G1. אפשרות נוספת היא ליישם את הטיח ווגה, טיח מינרלי רב-עובי במראה טבעי ויוקרתי. מאפשר מגוון רחב של גימורים, כגון משופשף, מגורד, מוחלק ומסורק ליצירת אווירה כפרית, מדברית או ים- תיכונית. בעל יכולת כיסוי והסתרת פגמים. לפני יישום הווגה יש ליישם מיקרו פריימר, צבע יסוד מגורען על בסיס מים לתשתיות חלקות. המרקם המחוספס מאפשר התחברות טובה של טיח מינרלי. מומלץ ליישום לפני טיח ווגה. לפני היישום , יש לשייף עד להחלקה של הקיר לנקות את פני השטח מאבק, לכלוך וחלקי צבע רופפים, לקבלת תשתית חזקה ויציבה.

את הטיח ווגה ניתן לגוון על פי גווני מניפת ווגה. חשוב לציין כי יישום הווגה מיועד רק לקירות היקפיים באמבטיה ולא נועד ליישום על קיר עם מגע ישיר עם מים.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם ניתן לגוון DTM מגורען בגווני מניפת RAL?

את ה-DTM המגורען ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת RAL.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש מרכז נירלט בצפון?

אין מרכז נירלט, אך ניתן להגיע לחנות הצבע נימני בכתובת: התעשייה 17, נשר, טל’: 04-8201333. שם יש מרכז תצוגה גדול של נירלט.

האם מספיקה שכבת צבע אחת?

ברוב הצבעים האקריליים דוגמאת נירוקריל WHITE EXTRA יש צורך בשתי שכבות לכיסוי מלא

האם יש צבע לעץ שיתן לכסא ישיבה מראה של “ישן ” ? האם אלה צבעי ווש?

על מנת להעניק לכיסא מראה ישן ניתן ליישם צבע בשיטת הדיסטרסינג. שיטת דיסטרסינג (יישון) היא שיטת צביעה שבה משתמשים ע”מ לתת לחפץ מעץ מראה מיושן על ידי כך שחושפים את הצבע שמתחת לשכבה העליונה במקומות שבהם סביר להניח שהצבע היה מתקלף במהלך השנים. את הצביעה ניתן לעשות באופן עצמאי וכל רהיט או חפץ מעץ יוכל להפוך למעוצב עם מראה מיושן וכפרי. שלב ראשון הוא שיוף, יש לשייף את הרהיט ביסודיות על כל חלקיו בכדי שהצבע ייתפס ולאחר מכן לנקות את כל האבק והלכלוך בסיום השיוף. לאחר מכן צובעים שכבה אחת של צבע אקרילי בגוון כהה ומחכים לייבוש מלא. שלב שלישי, מורחים נר שעווה על פינות החפץ או הרהיט. בסיום יש לנקות בעדינות את שאריות השעווה בעזרת מברשת \מטלית יבשה . שלב רביעי, מריחת צבע אקרילי בגוון בהיר שיכסה את החפץ והמתנה לייבוש מלא. שלב חמישי, משפשפים את המקומות שבהם מרחתם את הנר בעזרת נייר זכוכית. לסיום יש ליישם מריחה של לכה שקופה על בסיס מים שתגן על העץ מפני שריטות מים וכתמים.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם יש לכם צבע צבעוני לעץ?

בהחלט יש צבעים לעץ שניתנים לגיוון. להלן האפשרויות: עבור צביעה אטומה ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. אפשרות נוספת היא ליישם צבע מבריק בשם אונירלק על בסיס מים, צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות, לאחר הכנת שטח מתאימה. למוצר תו ירוק, הוא נטול ריחות ואינו מכיל ממיסים מזיקים ולכן מתאים גם לצביעת קירות וריהוט בחדרי ילדים. לשימוש חיצוני ופנימי. את הצבעים הללו ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט. עבור צביעה חצי שקופה ניתן ליישם לזור על בסיס מים, לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. בצביעה חיצונית, יש ליישם תחילה שכבת הגנה סופר מגן לעץ. את הלזור ניתן לגוון על פי גווני מניפת לזור הכוללת 18 גוונים.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש לכם מייל לשליחת הודעה?

ניתן לפנות דרך צור קשר באתר ולפרט את נושא הפנייה.

בנוסף, ניתן להשאיר כאן הודעה ואנו נפנה אותה לגורמים הרלוונטיים.

לכל שאלה נוספת את מזומנת לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש לכם מדבקות לקיר?

לנירלט אין מוצרי מדבקות לקיר.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם לאחר בחירת הגוון יש צורך לציין גימור – מבריק או מט?

יש לציין את הגימור הרצוי על-מנת שיוכלו להתאים את הצבע (החומר) שעליו יגוונו את הגוון הנבחר. לדוגמא: נירוקריל EXTRA מגיע בגימור מט, נירוקריל משי EXTRA מגיע בגימור משי ואונירלק על בסיס מים מגיע בגימור מבריק.

האם יש תאריך אחרון לשימוש לצבע, או שאפשר להשתמש בזה ללא הגבלה של זמן? ובמידה וכן איך יודעים עד מתי?

מומלץ להשתמש בצבע 24 חודשים ממועד הייצור המופיע על-גבי האריזה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש לכם צבע מגנטי?

לנירלט אין צבע מגנטי.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש צורך ליישם צבעים נוספים לפני צביעת הקיר בנירוקריל EXTRA?

במידה וכבר קיים צבע אקרילי על הקיר ומצבו תקין, ללא פגמים וקילופים והוא דבוק היטב לקיר ניתן ליישם מעליו ישירות את הנירוקריל EXTRA.

במידה והקיר צבוע בצבע סיד, צבע על בסיס שמן או שהצבע על הקיר פגום ומתקלף, יש לשייף את הקיר עד להחלקה מלאה ולנקות מאבק ולאחר מכן ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם מעליו את הנירוקריל EXTRA, את הנירוקריל יש ליישם בשתי שכבות או עד לכיסוי והסתרה מלאים.

האם יש הקבלה בין מניפת פנטון למניפת נירלט?

אין הקבלה בין המניפות. מניפת פנטון הינה מניפה בין-לאומית המשמשת למגוון רחב מאוד של מוצרים – בדים, רכבים, דפוס וכו’. מניפת נירלט מותאמת לצבעי הקירות של נירלט. ניתן לנסות ולהתאים גוון פנטון לגוון נירלט אך יכולות להיות סטיות מסויימות בהתאמה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש הקבלה בין גווני מניפת RAL למניפות נירלט?

מניפת RAL הינה מניפת גוונים בין-לאומית. אין הקבלה בין מניפת ה-RAL למניפות נירלט, אך ניתן להשתמש בכל גווני מניפת RAL במוצרי נירלט המתאימים.

האם יש הקבלה בגוונים בין מניפת מילניום ל-COLOR IS?

אין הקבלה בין המניפות, מדובר בגוונים שונים. כל הגוונים של שתי המניפות זמינים לרכישה בכל חנויות חומרי הבניין ורשתות עשה זאת בעצמך.

ניתן גם להגיע למרכז נירלט בדיזיין סנטר, קומה תחתונה, רחוב הלח”י 2, בני-ברק (מול קניון איילון) 03-6194244 ולראות שם את תצוגת הגוונים והמניפות.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם יש צורך בדילול של צבע ומה הכמות?

יש צבעים שאכן נדרש דילול או יש אפשרות לדילול, הכל תלוי בסוג הצבע. כל המידע לגבי הצורך בדילול והכמות רשום בצורה ברורה ומסודרת על-גבי אריזת הצבע וחשוב לפעול בהתאם להוראות האלו.

לעזרה והכוונה נוספת במידה ונדרש ניתן לפנות ליועץ הצביעה ב-1-700-500-004 בימי א’-ה’ מ-09:00 ועד 17:00.

האם יש צבע ללא ריח?

אין צבע ללא ריח בכלל, צבעים אקריליים הינם ללא ריח לוואי לאחר היישום.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם חובה / כדאי לצבוע בפריימר לפני צבע?

פריימר הינו צבע יסוד, ובמידה ומדובר על קירות פנים והצבע הישן על הקיר הוא צבע אקרילי ומצבו תקין, כלומר הוא דבוק היטב לקיר וללא פגמים הכוללים נפיחויות וקילופי צבע, ניתן ליישם מעליו ישירות צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA, צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. במידה ויש צורך להוריד את הצבע הישן מהקיר או שהקיר לא צבוע בצבע אקרילי אלא סיד או צבע שמן, יש לשייף עד להחלקת הקיר והורדת הצבע הישן ולנקות מאבק השיוף לאחר מכן יש ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם מעליו את הנירוקריל EXTRA. \

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש לכם צבע גיר?

לנירלט אין צבע המיועד ליצירת לוחות לגיר.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם הנירוקריל אקסטרה נותן גוון מבריק?

הנירוקריל EXTRA הוא צבע אקרילי על בסיס מים עם גימור בעל מגע קטיפתי המקנה לקירות הבית מראה חלק. יש את הנירוקריל Extra משי שנותן מראה משי. ויש את האונירלק על-בסיס מים המקנה לקירות גימור מבריק.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם הטופ גג יידבק על מרצפות?

לא ניתן ליישם טופ גג על גג מרוצף. הטופ גג מיועד לאיטום גגות בעלי שיפוע לניקוז, הוא ציפוי אקרילי גמיש משוריין בסיבים סינתטיים, מונע חדירת מים והופעת סדקים נימיים. עמיד בכל תנאי מזג האוויר.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש צבע אטום ללחות?

ראשית, ישנן שתי אפשרויות לצביעת הבטון. האפשרות הראשונה היא לשטוף עם מים ולנקות היטב את הבטון ולהמתין לייבוש. לאחר מכן יש ליישם חומר מקשר בשם פריימר X, להמתין לייבוש ואז ניתן ליישם צבע אקרילי כגון: נירוקריל 100 EXTRA , זהו צבע אקרילי המשמש לצביעה ישירה על בטון. חשוב לציין שבצביעה מסוג זה יש לחדש את הצבע כל שנתיים.

האפשרות הנוספת היא שימוש בצבע בשם פוליאוריתן לרצפות , משמש כציפוי עליון, חשוב לדעת כי זה חומר תעשייתי ולא מומלץ ליישם אותו לבד.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם אפשר לקנות דוגמאות בסניף בני ברק (מרכז נירלט)?

אכן ניתן להגיע למרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק, טלפון: טלפון: 03-6194244 ולקבל דוגמאות צבע.

נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש הבדלים באיכות צבעי הקירות של נירלט?

כל סדרת הצבעים לקירות נירוקריל EXTRA של נירלט הם צבעים אקריליים על בסיס מים, ההבדל בין הצבעים בא לידי ביטוי בגימור. למשל עם נירוקריל EXTRA, מתקבל גימור מט ולעומתו, עם נירוקריל 2000 EXTRA מתקבל גימור מט – מהודר כלומר לא מבריק מידי ולא מט לגמרי, עם נירוקריל EXTRA מט במיוחד יתקבל גימור מט במיוחד.

חשוב לציין שבמידה ותבחרו ליישם נירוקריל EXTRA 2000 יש צורך לוודא שהקיר ישר וחלק ללא פגמים מכיוון שצבע זה מבליט פגמים על הקיר.

האם המוצר GOLD BOND (חומר מריחה לבן המשמש לשפכטל) מתאים גם למילוי פגמים בעץ?

הגולד בונד הוא מרק אמריקאי מוכן לשימוש להחלקת קירות גבס, טיח שליכט וכו´. יוצר גימור חלק במיוחד בתשתיות שונות, מתייבש במהירות ומאפשר ליטוש בנייר ואינו מיועד למילוי פגמים בעץ. עבור מילוי פגמים בעץ יש להשתמש בשפכטל לעץ, חומר למילוי פגמים בעץ והחלקתו, על בסיס שרפים אקריליים. קל ונוח לשיוף. מתאים לשימוש פנימי לפני צביעה אטומה. לפני היישום יש לנקות את השטח המיועד לצביעה, מאבק, שמנים, לכלוך וכל חומר זר אחר. יש לשייף היטב את העץ , להסרת שכבת העץ הישנה או צבע ישן, ורק לאחר שמתגלה העץ הגולמי, יש למלא עם שפטל לעץ את הפגמים.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם אפשר לצבוע דיקט עם DTM?

ניתן ליישם DTM על בסיס מים על גבי הדיקט. במידה וישנו ציפוי על הדיקט, יש לבצע שיוף של הציפוי ולהורידו עד כמה שניתן בכדי לאפשר לצבע להתחבר לדיקט.

בנוסף, ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות ומתאים לשימוש חיצוני ופנימי. לפני היישום יש לנקות את הדיקט מאבק וכל לכלוך אחר.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם אפשר לצבוע אלומיניום? איך משנים את הצבע למסגרות האלומניום בתוך הבית?

עבור צביעת אלומיניום ניתן ליישם DTM על בסיס מים, צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי, נוח לעבודה וידידותי לסביבה. לפני יישום הצבע יש לבצע חספוס קל של פני השטח עד הורדת הברק ולאחר מכן לנקות מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר עם מדלל 032  של נירלט. לאחר המתנה לייבוש המדלל ניתן ליישם את ה DTM על בסיס מים. את ה DTM ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

האם הצבעים של נירלט בעלי תו תקן ירוק?

לנירלט מגוון רחב של מוצרים בעלי תו תקן ירוק של מכון התקנים. ניתן להתרשם לדוגמא מנירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. צבע זה הוא בעל תו תקן ירוק ודידיותי למשתמש ולסביבה. בנוסף, נירלט הינה מפעל צבע בעל תו תקן ISO14001 של מכון התקנים לניהול מערכות איכות הסביבה אשר מגדיר את מפעל נירלט כמפעל צבע ירוק.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם אפשר להבהיר צבע על-ידי הוספת צבע לבן?

לאחר יישום גוון על צבע בסיס לא ניתן לבצע גיוון נוסף, יש לגוון מחדש על צבע בסיס חדש במכונת גיוון. לפני הגיוון מומלץ לראות את הגוונים באופן מוחשי במניפת הגוונים בחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתך. מצורף קישור ישיר לפריסת החנויות, יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הקרובה לביתך.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו לכאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר -004- 1700-500.

האם הצבע נירוקריל EXTRA מט עומד בכל התקנים וידידותי לסביבה?

המוצר בעל תו ירוק ממכון התקנים הישראלי, מכיל LOW VOC ובעל תותקן 1945 ממכון התקנים הישראלי.

האם באוניאור ישנו מגן UV?

לאוניאור על-בסיס מים יש הגנה מפני UV.

האם אפשר לקבל יעוץ לצביעת בית בשיפוץ?

נשמח לעזור, יש מספר אפשרויות לנוחיותכם: יעוץ גוונים מרחוק, בעזרת מענה על שאלות מנחות באתר תוכלו לקבל את יעוץ גוונים בקליק. שולחים תמונה של המקום אותו אתם מעוניינים לצבוע עם תיאור והסבר על התוכניות העתידיות במידה ויש. בתוך 48 שעות יועצי הצבע שלנו יחזרו אליכם עם ההמלצה הטובה ביותר המותאמת לצרכיך.

בנוסף יש את מרכז נירלט – תוכלו להגיע למרכז נירלט להשראה בצבע ברחוב הלח”י 2, דן דיזיין סנטר, קומה תחתונה, בני ברק (מול קניון איילון), אולם תצוגה גדול של נירלט הכולל קיר מניפה מוחשי ענק, תצוגה מוחשית של טייחים ושליכטים וכל האפקטים הדקורטיביים. תוכלו להיעזר ביועצי הצביעה שלנו שישמחו להכין לכם תוכנית צבע לצביעת הבית.

בנוסף, תוכלו ליצור קשר עם קו הייעוץ שלנו 1700-500-004 הפועל בימי א’-ה’ מהשעה 09:00 עד 17:00 וגם הם יוכלו לייעץ בשמחה בשיחה טלפונית.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

דילול צבע – במידה ואין כלי מדויק למדידה, איך ניתן לבצע דילול של הצבע במים?

כמובן שמומלץ להשתמש בכלי מדידה מקצועי. אם אין באפשרותכם אז תוכלו להשתמש בכוס על מנת לבצע את המדידה – בהנחה שסך כל כמות הצבע אותה מתכוונים ליישם היא 10 כוסות, אז כוס מים אחת מהווה 10%. חשוב לדעת שהנחיית דילול צבע מתייחסת ל-10% מהכמות בה מתכוונים להשתמש ולא 10% מכמות פח הצבע כולו (בהנחה שלא מיישמים את כל הפח). בנוסף, יש שים לב להנחיות על גבי הצבע כיון שלא כל הצבעים דורשים 10%, ישנם כאלה שזקוקים לדילול של 20% .

האם אפשר ליישם שליכט צבעוני EXTRA (שליכט אקרילי) ישירות על חומת בטון?

לא ניתן ליישם ישירות את השליכט על חומת הבטון ויש צורך ליישם קודם צבע יסוד מקשר. לפני יישום השליכט הצבעוני, יש ליישם צבע יסוד פריימר X, זהו צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. קודם יש לנקות היטב את קיר הבטון מאבק ומכל לכלוך אחר עם לחץ אוויר או מים ולוודא שהקיר יבש לחלוטין לפני יישום הצבע. במידה וישנם חלקי צבע רופפים ומתקלפים, יש לגרד ולשייף עד להורדת הצבע הישן ולנקות מאבק. לאחר המתנה לייבוש הפריימר X ניתן ליישם את אחד השליכטים מתוך סדרת השליכטים האקריליים של נירלט, אלו הם שליכטים על בסיס מים המשמשים לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים בעלי עמידות מעולה בתנאי אקלים קשים. ניתן להתרשם מכל סדרת השליכטים הצבעוניים של נירלט תחת קטגוריית ציפויים באתר נירלט.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

בצביעת בניין חדש האם ניתן ליישם סיד על הטיח לפני צבע אקרילי אשר ישמש כצבע מקשר/יסוד?

סיד אינו צבע מקשר ולא יכול ליצור קישור לצבע האקרילי – נהפוך הוא, הצבע האקרילי לא יתפס על-גבי סיד ויש צורך להשתמש ביסוד מקשר שזה תפקידו. לאחר סיום שלב יישום הטיח השחור והטיח הלבן (המשמש ליישור והחלקה של הקירות) ובמידה ומדובר בקירות חיצוניים יש ליישם פריימר X , צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. במידה ומדובר בקירות פנים יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. את צבע היסוד יש ליישם לאחר ניקוי הקירות מאבק וכל לכלוך אחר. לאחר המתנה לייבוש צבע היסוד ניתן ליישם על קירות הפנים נירוקריל EXTRA  , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. במידה ומדובר על קירות חוץ, ניתן ליישם נירוקריל 100 EXTRA. צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד.

\לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה צבע לקנות שישמר לשנים רבות למחסן שנמצא בחוץ?

ראשית, יש לשייף היטב את העץ, עד להחלקה מלאה, יש לנקות את העץ מכל לכלוך ואבק. לאחר מכן, יש ליישם צבע בשם יסוד ראשון סינטטי, צבע יסוד ייחודי לעץ, כהכנה לצבע עליון. בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית, שומר על גמישות העץ ומאפשר חיבור חזק ויציב של הצבע העליון. לאחר מכן יש להמתין לייבוש ובצע ליטוש נוסף בכדי לקבל משטח חלק לפני יישום צבע עליון. בהמשך יש ליישם צבע עליון בשם אוניאור על בסיס מים , זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. בנוסף, מצורף סרטון הסבר על צביעת עץ. חשוב לציין שלא ניתן לאטום לחלוטין את העץ מחדירת מים.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

במידה ואני לא רוצה ליישר ולהחליק את הקיר עם שפכטל, מה הצבע המומלץ להסתרת פגמים על הקיר?

חשוב לדעת, ככל שרמת הגימור של הצבע מבריק יותר (למשל גימור מהודר, משי או מבריק), החזר האור על הקיר גבוה יותר, ולכן קל יותר לראות פגמים בקירות, מסיבה זו יש צורך לבצע החלקה יותר יסודית לקיר (שפכטל). ככל שרמת הגימור יותר מט, החזר האור על הקיר נמוך יותר ורואים פחות את הפגמים בקירות. נירוקריל EXTRA מט במיוחד, הוא המוצר בעל רמת הגימור ה”מטית” ביותר, מה שמסייע בהסתרת וטשטוש הפגמים בקירות.

האם DTM לצביעת מתכת בעל גימור מבריק?

DTM על בסיס מים הוא צבע בעל גמור משי חלק. עבור גימור מבריק ניתן ליישם את האונירלק על בסיס מים , צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות, לאחר הכנת שטח מתאימה. למוצר תו ירוק, הוא נטול ריחות ואינו מכיל ממיסים מזיקים ולכן מתאים גם לצביעת קירות וריהוט בחדרי ילדים. לשימוש חיצוני ופנימי. ביישום האונירלק על מתכת מגולוונת יש להסיר שמנים ולבצע חספוס קל של פני השטח. ביישום על ברזל שחור / חלוד: יש להסיר חלודה באמצעות מברשת פלדה, להסיר לכלוך, אבק ושמנים באמצעות מדלל 032 וליישם יסוד פנולי 503 של נירלט, צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות.

צבע אטום למדרגות מעץ אורן ישנות אשר כבר צבועות?

ראשית, יש להכין את משטח העבודה (מדרגות העץ). יש לשייף (עם נייר ליטוש 150) ולהוריד את הצבע הישן עד להחלקה מלאה ולנקות עם סמרטוט לח. לאחר מכן ניתן ליישם צבע בשם אוניאור על בסיס מים , צבע עליון אטום.

יש ליישם בשתי שכבות לפחות לפי ההוראות על גבי האריזה. (להמתין לייבוש בין השכבה הראשונה והשנייה). לאחר יישום השכבה הראשונה מומלץ לשייף קלות עם נייר ליטוש 180 ואז ליישם את השכבה השנייה. ניתן ליישם עם מברשת או רולר.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

באילו גוונים מגיע נירוקריל EXTRA מט במיוחד ומה כושר הכיסוי שלו?

את נירוקריל EXTRA מט במיוחד ניתן לגוון בגוון לבן או בכל אחד מהגוונים הבהירים ממניפות נירלט (בסיסים A ו- W) , כושר הכיסוי שלו הוא 13 מ”ר / ליטר.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

באיזה צבע נכון לרענן את השליכט הצבעוני שנמצא בתוך הבית?

ניתן לחדש את השליכט הפנימי בצבע לחידוש שליכט CASA NOVA ,צבע אקרילי על בסיס מים בגימור EXTRA במיוחד, המותאם במיוחד לצביעת שליכט צבעוני. בנוסף, מכיוון שמדובר בקיר פנימי ובמקרה זה אין צורך בהגנה לקרינות UV ופגעי מזג אוויר (כפי שנידרש בקירות חיצוניים) ניתן בהחלט לחדש את השליכט עם נירוקריל EXTRA צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. .

באיזה צבע יש להשתמש על מנת לצבוע צביעה ראשונית של הקירות (דירה מקבלן)?

קודם כל נדרש בירור מול הקבלן להבנת סוג הצבע שהקירות צבועים בו – סיד או צבע אקרילי. במידה והדירה צבועה בצבע סיד ואתם מעוניינים ליישם צבע אקרילי יש ליישם חומר מקשר בשם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר ייבוש הפריימר יש ליישם צבע בשם נירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. במידה והדירה צבועה בצבע אקרילי ניתן ליישם מעליו ישירות את הנירוקריל EXTRA בשתי שכבות. .

אפשר לראות וידאו איך צובעים?

מצורף קישור לסרטון לסדר יישום הצבע הכולל את הדרך הנכונה לצביעה עצמה-

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

באיזה מברשת להשתמש לצביעת האפקט סהרה?

את אפקט הסהרה יש ליישם עם מברשת 3 או 4 אינצ’. אופן היישום: מרחו כמות קטנה של צבע על הקיר בתנועות ארוכות של איקסים עם כל הזרוע.

הסבר קצר על טיח מינרלי ושליכט אקרילי?

טיח מינרלי הנו טיח העשוי ממינרליים ומחצבים טבעיים. לנירלט יש את טיח הווגה המקנה מראה טבעי ומיועד לחוץ ופנים הבית. הטיח מגיע ב-48 גוונים טבעיים. שליכט אקרילי הנו ציפוי ארקילי גמיש ועבה היוצר סרט חזק ועמיד ומותאם לחוץ הבית. שליכט אקרילי מצטיין בעמידות חיצונית גבוהה ובעל יכולת הסתרת פגמים וגישור סדקים. לנירלט יש את סדרת שליכט צבעוני EXTRA. תוכלו לראות את מגוון הציפויים באתר .

הבחירה בשליכט אקרילי מול טיח מינרלי מושפעת מגורמים רבים – סוג הבנייה, בניין חדש / ישן, סוג המראה והגימור והגוונים. שני הסוגים מיועדים לציפוי חיצוני של מבנים ומעניקים הגנה למבנה.

האם הצבע one wall ידידותי לסביבה ועומד בתקנים?

המוצר הינו על בסיס מים, ללא ריח לוואי, בעל תו ירוק, מכיל LOW VOC ונושא תו תקן 1945.

אלו צבעים הינם רחיצים?

צבע רחיץ, הינו צבע אשר ניתן לנקות אותו באמצעות מטלית לחה. סדרת נירוקריל EXTRA, סדרת צבעים אקריליים הינם בעלי כושר רחיצות גבוה במיוחד, כאשר את הקטגוריה מוביל צבע נירוקריל EXTRA משי לרחיצות גבוהה.

איזה צבע מתאים לשולחן עץ פנימי?

לפני יישום צבע יש לשייף את העץ עד להחלקה ולנקות מאבק השיוף ומכל לכלוך אחר. במידה וברצונך ליישם עליו צבע שקוף, ניתן ליישם לכה שקופה על בסיס מים, זו לכה אקרילית שקופה על בסיס מים להגנה על העץ מפני פגעי מזג האוויר, עובש וריקבון, תוך שמירה על המראה הטבעי של העץ. ללא ריח לוואי, מתייבש במהירות. יש ליישם את הלכה בשתי שכבות והיא מתאימה לשימוש חיצוני ופנימי. עבור צביעה חצי שקופה, ניתן ליישם צבע בשם לזור מגן לעץ על בסיס מים, זו לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. בצביעה חיצונית, יש ליישם תחילה שכבת הגנה סופר מגן לעץ, זה חומר בעל יכולת הספגה גבוהה החודר לתוך עומק העץ, ועל ידי כך מקנה לו הגנה לאורך זמן מפני ריקבון, מזיקים ופגעי מזג האוויר.

יש להשתמש במוצר ליצירת שכבת הגנה לפני צביעה. עבור צביעה אטומה ניתן ליישם צבע בשם אוניאור על בסיס מים, זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות ומתאים לשימוש חיצוני ופנימי.

איפה אני יכולה לקנות מברשות לצביעה?

בכדי לקנות מברשות יש להגיע לחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתך או ברשתות עשה זאת בעצמך.

מוזמנים להכנס לפריסת החנויות שבאתר, יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הצבע הקרובה.

לכל שאלה נוספת מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

אלו אפקטים מיוחדים לקירות יש לנירלט?

לנירלט יש מגוון אפקטים מיוחדים לקירות ביניהם קריסטל BRUSH, אפקט הקטיפה, סהרה BRUSH, צבע טיח ועוד. כל אחד מקנה לחלל מראה שונה.

לרשימה מלאה ומפורטת תוכלו להיכנס לעמוד האפקטים שלנו.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך צובעים תיקרה מבלי שיזול מהרולר?

יש להספיג היטב כמות קטנה של הצבע ברולר ולבדוק מעל מגש הצבע האם הצבע עדיין מטפטף. הספגה טובה ברולר ושימוש בכמות צבע קטנה בכל פעם, ימנעו את נזילת הצבע.

איפה זה בית נירלט?

מרכז נירלט להשראה בצבע, דן דיזיין סנטר, קומה תחתונה, רחוב הלח”י 2 בני-ברק (מול קניון איילון) 03-6194244. שעות הפתיחה: ימים א’-ה’ מ-10:00 עד 20:00 ובימי ו’ מ-09:30 עד 14:00.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך צובעים שפריץ חיצוני מותז?

לפני יישום הצבע יש לנקות היטב את הקיר מאבק, פיח וכל לכלוך אחר עם לחץ אוויר או לחץ מים ולוודא שהקיר יבש לפני יישום הצבע. לאחר מכן יש ליישם פריימר X, צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את צבע אקרילי. עבור צבע אקרילי המיועד לצביעה חיצונית ניתן להתרשם מנירוקריל 100 EXTRA, צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. נמאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד. ניתן גם להתרשם מצבע לחידוש שליכט CASA NOVA,  צבע אקרילי בגימור EXTRA מט מיועד לחידוש וצביעה של ציפויים חיצוניים, הצבע עמיד בתנאים חיצוניים, רחיץ, בעל עמידות גבוהה לקרינת UV ובעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים מאוד.

איך צובעים קיר בתוך הבית בשליכט צבעוני?

במידה והקירות כבר צבועים בצבע אקרילי שמצבו תקין ללא פגמים והתקלפויות והוא דבוק היטב לקיר, ניתן ליישם מעליו ישירות את השליכט האקרילי. לפני היישום יש לנקות היטב את הקיר מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לפני היישום. במידה ויש צורך להוריד את הצבע הישן מהקיר, יש לשייף את הקיר עד להחלקה ולהוריד את כל חלקי הצבע הרופפים. לאחר מכן יש לנקות מאבק וכל לכלוך אחר. בשלב הבא יש ליישם יסוד מקשר לצבעוני, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. מומלץ ליישום לפני שליכט צבעוני על טיח שחור חדש. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם מעליו את השליכט הצבעוני. ניתן להתרשם מסדרת השליכטים הצבעוניים EXTRA קלאסיים ומסדרת השליכטים נטורה תחת קטגוריית ציפויים באתר נירלט, אלו הם שליכטים אקריליים המשמש לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים ובעלי מגוון מרקמים, מעדין ועד גס.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

אילו הטבות מקבלים חברי נבחרת EXTRA TEAM?

כל בעלי המקצוע השייכים לנבחרת נהנים מהדרכות מעשיות על מוצרי נירלט – עדכונים על מוצרים חדשים – גישה לפורום שאלות מקצועיות – הטבה לרכישת דלק בשיתוף “פזומט” – הטבה במסעדות באמצעות כרטיס “תן ביס” – הטבה בהצטרפות לאפליקצית “מי זמין” – האפליקציה שמסדרת להם עבודה.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך צובעים צבע משי?

עבור צבע משי יש ליישם נירוקריל משי EXTRA , צבע אקרילי מעולה בגימור משי בכיסוי גבוה, רחיצות גבוהה במיוחד ועמידות בקרצוף כבד. מונע קליטת אבק, ולכן מתאים לשימוש באזורים בהם יש לכלוך ואבק. מתייבש במהירות. דילול: במים, 20% לשכבה ראשונה, 10% לשכבות הנוספות. יש ליישם בשתי שכבות. יש להקפיד שהקיר ישר וחלק לחלוטין. במידה והקיר לא יהיה חלק לחלוטין, הפגמים יבלטו על גבי צבע זה. במידה וישנם חלקי צבע רופפים או נפוחים יש לגרד, לשייף ולהחליק את הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. בשלב הבא ניתן ליישם את הנירוקריל משי EXTRA. במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי שמצבו תקין והקיר חלק,ישר וללא פגמים, ניתן ליישם ישירות את הנירוקריל משי EXTRA. את הנירוקריל EXTRA משי ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלטניתן ליישם את הצבע במברשת, רולר או התזה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך צובעים קירות מתקלפים? מה צריך לעשות על-מנת שהצבע החדש יחזיק ולא יתקלף גם הוא?

את חלקי הצבע המתקלפים, רופפים או נפוחים יש לגרד, לשייף ולהחליק את הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. בשלב הבא ניתן ליישם הצבע. תוכלו להתרשם מנירוקריל EXTRA, צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

לכל שאלה אתה מזומן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך צובעים קירות עם שפריץ פנימיים?

במידה ואינכם רוצים להעלים את השפריץ אלא רק לרענן אותו בצבע חדש יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש, ניתן ליישם מעליו צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA, צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. לפני יישום הצבע יש לנסות לנקות את השפריץ עד כמה שניתן מאבק.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך מחשבים כמה צבע צריך?

על-מנת לחשב את כמות הצבע שצריך לצביעה יש לחשב קודם כל את סך כל שטח קירות החדר המיועדים לצביעה (חשוב להפחית את שטח המפתחים – חלונות ודלתות). לאחר מכן יש לקרוא את המידע על מיכל הצבע על-מנת להבין כמה מ”ר מרובע מכסה ליטר של צבע. יש לחלק את כמות המ”ר לצביעה בכמות הכיסוי של ליטר (בהתאם למה שרשום על-גבי אריזת הצבע). באתר שלנו יש מחשבון כמויות, אשר ייחשב עבורכם את הכמות הנדרשת בהתאם לסוג הצבע שאתם בוחרים ויבנה לכם מפרט כמויות לצביעה

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך צובעים פינות?

יש להדביק מסקנטייפ בחיבורים של הקירות והתקרה / ריצפה הנגדית (אותה איננו רוצים לצבוע) ואז באמצעות מברשת לצבוע את הפינה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך עושים הדמייה לצבע?

מצורף קישור ישיר לכלי הדמיית חדרים באתר נירלט, כלי זה יעזור לך לעצב את ביתך מחדש בלחיצת כפתור. בכלי הדמיית חדרים ניתן להעלות תמונה של הבית ולאחר הטענת התמונה, ניתן להוסיף גוונים וטקסטורות ולראות כיצד הם משתלבים וכך לעצב את הבית אונליין. במידה ואין תמונה להעלות להדמייה, יש לבחור את פנים או חוץ הבית, את החלל אותו רוצים לצבוע ואת הסגנון ולאחר מכן ניתן לבחור בגוונים שונים המופיעים לאחר מכן בהדמייה וכך ניתן לראות כיצד יראה הסלון, החדר, המטבח וכו´. חשוב לציין כי הגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב ולכן חשוב לראותם באופן מוחשי במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק. בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח אליכם הודעת SMS.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך מאחסנים שאריות של צבע?

במידה והצבע לא דולל יש לאטום באריזה המתאימה לכמות שנשארה בצורה הדוקה ככל הניתן למניעת חדירת אוויר ולאחסן במקום מוצל ויבש.

איך בעזרת צבע ניתן לתת לאולם עם תיקרה נמוכה תחושה של תיקרה גבוהה?

אכן בעזרת צבע אפשר להתמודד עם תקרה נמוכה. אנו ממליצים לבחור בגוון כהה במיוחד כמו אפור כהה או שחור פחם הנותן תחושה אינסופית , כאילו התקרה אינה קיימת בחלל, גם אצלנו במרכז נירלט בחרנו בתקרה שחורה בדיוק מאותה סיבה ואכן זו התחושה שנוצרה. כמו-כן מומלץ לרדת מהתקרה באותו גוון כהה בכ-20-30 ס”מ אל הקירות ולתחום את המפגש בין הגוון השחור לגוון הלבן או הבהיר יותר בקרניז עדין. המלצה שלנו היא גוון IS0536 אבל כמובן עליו להתאים לשאר הגוונים בחלל.

איך נכון לסתום חורים וסדקים בקירות פנים ולאחר מכן לצבוע?

לפני תיקון הסדקים וחידוש הצבע יש לבדוק את סוג הסדקים במטרה לוודא שאלו לא סדקים קונסטרוקטיביים ובנוסף, חשוב לבדוק את נושא האיטום של הקיר ולוודא שאין נזילות וחלחול מים ושהקיר אטום. יש להוריד את הצבע הרופף והמתקלף מהקיר על ידי שיוף עד להחלקה מלאה של הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק השיוף ומכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש. במידה ואלו סדקים גדולים ועמוקים יש ליישם חומר בשם מרק קיר גמיש זה מרק אקרילי גמיש, מוכן לשימוש, למילוי סדקים. גמישות החומר מגנה על המבנה ומונעת את הופעת הסדקים מחדש. במידה ומדובר בסדקים נימיים ניתן ליישם נירוסיל סופר, זו משחת איטום אקרילית על בסיס מים, לאיטום היקפי של חלונות אלומיניום, איטום קירות גבס, תפרי התפשטות ודלתות. מגן מפני חדירת מים, לחות ורוח. ניתן לצביעה. עבור יישור והחלקת הקיר מכל הפגמים ניתן ליישם רוק בונד, מרק אמריקאי מוכן לשימוש להחלקת קירות גבס, טיח שליכט וכו לפני יישום צבע. מתייבש במהירות ומאפשר ליטוש בנייר. יש ליישם בשתי שכבות דקות, לאחר יישום השכבה הראושנה יש להמתין לייבוש ולאחר מכן לשייף קלות עד להחלקה ולנקות מאבק השיוף, יש לחזור על הפעולה לאחר יישום השכבה השנייה. לאחר ייבוש הרוק בונד ניתן ליישם ישירות מעליו צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

איך אפשר לקבל דוגמאות של שליכט צבעוני?

ניתן לקבל את הדוגמאות שליכט בדואר בעלות משלוח של 34 ₪, הדוגמאות מגיעות על דף A3 .

אתם מוזמנים לשלוח אלינו את כתובת הדואר שלך ואנו נשלח אליכם את הדוגמאות.

איזה רולר הכי מתאים לצביעת הבית?

לצביעת הבית נכון להשתמש ברולר פרווה, שיער קצר או בינוני.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך נכון לכסות חלודה קשה?

עבור צבע לחלודה, יש להסיר את החלודה באמצעות מברשת פלדה ולאחר מכן לנקות מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר עם מדלל 032 של נירלט ולהמתין לייבוש המדלל. לאחר מכן יש ליישם יסוד פנולי 503 , צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם DTM על בסיס מים, צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה.

איך ניתן לעבור מגוון צבע כהה לגוון צבע בהיר?

לא תהיה בעיה בבמידה ואנחנו צובעים על צבע אקרילי -יש לצבוע ישירות אך יש צורך במספר שכבות גדול יותר, כ3-4 שכבות עד לכיסוי מושלם.

איך נבחרו בעלי המקצוע למועדון?

בעלי המקצוע המשתייכים בשלב זה לנבחרת הם בעלי מקצוע מתחום הצבע, הטיח או השיפוצים, אשר בשנים האחרונות עברו הדרכה מטעם נירלט.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך מתבצעת בפועל ההצטרפות לנבחרת?

הרשמה של בעל המקצוע באתר EXTRA TEAM אשר בכתובת: extrateam.nirlat.com ההרשמה מתבצעת ע”י קוד הרשמה של נירלט. את הקוד ניתן לקבל דרך היועצים הטכניים של נירלט, בתי מסחר נבחרים, במוקד ייעוץ הצביעה של נירלט 1-700-500-004 או דרך כתובת הדוא”ל [email protected]

איך משתמשים בהדמיית חדרים?

מצורף קישור ישיר לכלי הדמיית חדרים באתר נירלט, כלי זה יעזור לך לעצב את ביתך מחדש בלחיצת כפתור. בכלי הדמיית חדרים ניתן להעלות תמונה של הבית ולאחר הטענת התמונה, ניתן להוסיף גוונים וטקסטורות ולראות כיצד הם משתלבים וכך לעצב את הבית אונליין. לאחר שהתמונה עלתה ניתן להשתמש בכלים לבחירת שטח צביעה כגון כלי צריבה לבחירת אזור צבע או טקסטורה, בעזרת כלי זה ניתן לתחום קטע ולצבוע את תחולתו בגוון ובצבע הנבחרים ולראות כיצד זה משתלב על הקיר. במידה ואין תמונה להעלות להדמייה, ניתן לבחור את פנים או חוץ הבית, את החלל אותו רוצים לצבוע ואת הסגנון ולאחר מכן ניתן לבחור בגוונים שונים המופיעים לאחר מכן בהדמייה וכך ניתן לראות כיצד יראה הסלון, החדר, המטבח וכו’. חשוב לציין כי הגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב ולכן חשוב לראותם באופן מוחשי במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק. בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו כאן , הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח אליכם הודעת SMS

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך מכינים את הקירות לצביעה?

הכנת הקיר לצביעה כוללת תהליך מסודר. עבור קירות פנים ובמידה והצבע הישן שעל הקיר נפוח או מתקלף יש להוריד את הצבע על ידי שיוף עד להחלקה מלאה של הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר, יש לוודא שהקיר יבש לפני יישום צבע. לאחר מכן יש ליישם צבע יסוד פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם צבע עליון אקרילי כגון נירוקריל EXTRA, צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי ומצבו תקין ללא פגמים, ניתן ליישם ישירות מעליו צבע אקרילי חדש. להלן סרטון הדרכה בנושא-

איך ניתן לצבוע תקרת בטון חשוף?

תחילה יש לשטוף היטב את התקרה והקירות, מומלץ בלחץ מים או אוויר ולהמתין לייבוש מלא. לאחר מכן יש ליישם פריימר X, צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני/סופר גמיש. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם נירוקריל 100 EXTRA, צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. נמאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד. ניתן ליישם את הנירוקריל 100 בהתזה. .

איך מיישמים אפקט הקטיפה?

כדאי לערבב את הצבע עם פתיחת האריזה ובמהלך העבודה. יש למרוח כמות נדיבה ואחידה של חומר על המשטח. המריחה תתבצע במברשת עבה של כארבע אינצ’ים, איתה יש ליישם את החומר בתנועות איקסים מלמעלה למטה. אז יש לעבד את הצבע עם מאלדג’ נירוסטה (כלי עבודה למריחה הניתן למצוא בכל חנות חומרי בניין) את הצבע יש למרוח בתנועות חצי סיבוביות ולא אחידות כאשר הצבע עדיין לח על הקיר. המריחה הלא מושלמת יוצרת מראה לא אחיד שיוצר את אפקט הקטיפה דרך החזרי האור. אם שכבה אחת לא מקבלת את המראה אותו אתם מחפשים, יישמו שכבה נוספת להעצמת האפקט. ניתן גם להעניק לקיר מראה פנינתי מעונן בעיבוד ספוג: מרחו את על הקיר, ואז המתינו מספר דקות ועברו לעבד את החומר באמצעות ספוג ויסקוזה, שוב בתנועות X בתנועה של חצי קשת. שימו לב לאזורים בהם נשארה עדיין כמות גדולה של צבע, יש לשטח את הצבע באמצעות תנועת X מרפרפת נוספת. במידה והמראה המתקבל אינו מושלם, כלומר אין אחידות בכל שטח הקיר, ניתן למרוח שכבה נוספת של החומר וליישם אותו.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך מחליקים קיר?

ראשית, יש לשייף ולנקות את הקיר מאבק וכל לכלוך אחר, המשטח חייב להיות יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם מרק בשם גולד בונד וליישום במאלדג´ מתכת או שפכטל, יש ליישם שכבות דקות, ולהמתין לייבוש. לאחר מכן יש לשפשף ולהחליק את הקיר בנייר לטש עדין. יש להסיר את אבק הליטוש בין השכבות. בשלב הבא יש ליישם צבע יסוד פריימר S , ולהמתין לייבוש. בשלב זה יש ליישם צבע אקרילי בשם נירוקריל EXTRA. יישום כל התהליך מעט מורכב ולכן אנו ממליצים לפנות לבעל מקצוע.

לשאלות נוספות אנא פני ליועץ הצביעה שלנו ב1-700-500-004.

איזה צבע מחליף את האקווניר?

הצבע המקביל לאקווניר הינו נירוקריל EXTRA משי, צבע אקרילי מעולה בגימור משי בכיסוי גבוה, רחיצות גבוהה במיוחד ועמידות בקרצוף כבד. מונע קליטת אבק, ולכן מתאים לשימוש באיזורים בהם יש לכלוך ואבק. מתייבש במהירות. יש להקפיד שהקיר ישר וחלק לחלוטין. במידה והקיר לא יהיה חלק לחלוטין, הפגמים יבלטו על גבי צבע זה. את הנירוקריל EXTRA משי ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך מיישמים סהרה BRUSH?

וודאו שהקיר נקי מאבק ושיירי לכלוך, ללא חורים ופגמים. יש לצבוע את הקיר בצבע אקרילי – נירוקריל EXTRA בגוון הדומה ביותר סהרה Brush שבחרתם.

לאחר ייבוש שכבת הנירוקריל EXTRA יש לבחוש את הסהרה BRUSH לפני השימוש ומידי פעם במהלך הצביעה. טבלו מברשת עבה יחסית באריזת הצבע. מרחו כמות קטנה של צבע על הקיר בתנועות ארוכות של איקסים. לאחר קבלת כיסוי אחיד בעזרת איקסים, עברו לאיזור הבא בקיר. התחילו לעבד את החומר על הקיר ביד קלה ובתנועות ארוכות בכיוון אחיד עד להשגת טקסטורה דמוית דיונה לצד אזורים חלקים של צבע. מומלץ להתרחק מהקיר מדי פעם במהלך העבודה כדי לבחון את האיזור הצבוע (בדקו שהחלוקה בין השטחים המחוספסים לחלקים אחידה לאורך כל אזור הצביעה).

איך מגיעים למחלקה טכנית הקשורה לחומרים MSDS ?

גיליונות הבטיחות (MSDS) ישלחו לכל מבקש.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך מאתרים גוון שנרכש בעבר?

בכדי לאתר את הגוון המדוייק יש להגיע עם חתיכה קטנה מהקיר הצבוע בגוון המבוקש למרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק או לחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתך. בפריסת החנויות שבאתר נירלט, יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הצבע הקרובה.

לכל שאלה את מוזמנת לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך לחפש גוון?

ראשית, הגוונים שבוחרים הם עניין של טעם אישי וישנה חשיבות גדולה לכך שהם יתאימו לטעם האישי של אלו הגרים בבית. תוכלו לראות את כל גווני נירלט באתר שלנו.

מכיוון שמדובר באלפי גוונים ואנחנו יודעים שמאוד קשה לבחור, יצרה נירלט שילובי גוונים מומלצים אשר מנגישים את הגוונים הפופולריים ביותר בשילובים מומלצים . בנוסף לזאת, בכל שנה מוציאה נירלט קולקציית גוונים עדכנית אשר מנגישה את הטרנדיים העולמיים מתורגמים לגווני מניפת נירלט – תוכלו לראות את הקולקצייה באתר נירלט. אנחנו יודעים שבארץ, רוב הבתים צבועים בגוון הלבן ולכן הוציאה נירלט מניפת גווני לבן

מכיוון שמלאכת התאמת גוון ברוב המקרים טיפה מורכבת, נשמח לייעץ ולהכין לכם תוכנית צבע. אנחנו מזמינים אתכם לבוא למרכז נירלט ולפגישה עם יועצי הצבע שלנו. בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם,לקבלת ההטבה, היכנסו לכאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך מחדשים דלת חיצונית מעץ כולל תיקוני שפכטל?

עבור תיקוני השפכטל, יש ליישם שפכטל לעץ, חומר למילוי פגמים בעץ והחלקתו, על בסיס שרפים אקריליים. קל ונוח לשיוף. מתאים לשימוש פנימי לפני צביעה אטומה. לפני היישום, יש לנקות את השטח המיועד לצביעה, מאבק, שמנים, לכלוך וכל חומר זר אחר. יש ללטש היטב, להסרת שכבת העץ השרופה או צבע ישן, ורק לאחר שמתגלה העץ הגולמי, למלא עם שפטל לעץ את הפגמים. לאחר מכן ניתן ליישם צבע אטום אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. ניתן לגוון את האוניאור על פי כל גווני מניפת נירלט.

איך מדללים DTM?

חשוב לדעת איזה סוג DTM יש ברשותכם, לדוגמא: במידה ויש ברשותכם DTM על בסיס סולבנט יש לדלל עם מדלל 350 של נירלט עד 10% דילול ביישום עם מברשת או רולר או במדלל 032 של נירלט ביישום בהתזה עד 10% דילול. במידה ויש ברשותכם DTM על בסיס מים ניתן לדלל על פי הצורך ב 10% מים.

איך בוחרים גוון לבית?

כדי לבחור גוון, תחילה נקבע איזה אווירה אנחנו מחפשים והאם אנחנו מתכוונים לצבוע את הבית בצבע אחיד או לגוון בצבעי הקירות. אי אפשר לטעות שבוחרים גוונים מאותו פס מניפה. בחרו צבע שמוצא חן בעיניכם ושלבו אותו עם גוון כהה או בהיר יותר מאותו פס מניפה. גוונים קרים כמו כחולים וירוקים משרים אווירה מרעננת, גוונים חמים כמו ארגמן וכתום ישדרו תעוזה או מודרניות וגוונים נייטרליים כמו לבנדר או אפרפר יכניסו שלווה ותחכום לבית.

לייעוץ אישי לבחירת גוונים אתם מוזמנים לבוא ולראות את הגוונים בצורה מוחשית במרכז נירלט בדיזיין סנטר ברח’ הלח”י 2 בבני ברק (מול קניון איילון). למניפת הגוונים הדיגיטלית שלנו היכנסו.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך אפשר לקבל תמיכה?

כתוב את שאלתך בשורת החיפוש המופיעה למעלה.

טיפ: לקבלת תשובה לשאלתך רצוי להשתמש במספר מילים לתיאור השאלה. אם לא מופיעה תשובה מתאימה, רצוי לנסות לתאר את הבעיה בניסוח שונה.

אם עדיין לא נמצאה תשובה לשאלתך, ניתן ללחוץ על ‘שאל נציג’ על מנת לקבל תשובה מצוות התמיכה.

איזה סוג צבע מתאים לצביעה חיצונית של מבנה קיים?

עבור צביעה חיצונית מומלץ ליישם את הנירוקריל EXTRA 100 ,צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד. לפני יישום הצבע ובמידה וישנם חלקי צבע רופפים, יש להורידם ולשייף את הקיר עד להחלקה, בסיום הפעולה יש לוודא שהקיר יבש לחלוטין, נקי מאבק, פיח וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש ליישם פריימר X , צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם את הנירוקריל 100 EXTRA אותו ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט .

לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך אפשר לדעת האם דירה חדשה צבועה בסיד או בצבע אקרילי?

ניתן לקחת סמרטוט לח ולהעביר על הקיר בשפשוף קל, במידה והצבע יורד ונשארים סימני צבע על הסמרטוט אז מדובר בצבע סיד. חשוב לדעת, כיום, כאשר רוצים לחדש את צבע הקירות מומלץ ונהוג ליישם צבע אקרילי במקום סיד. היתרון ביישום צבע אקרילי שהוא איכותי יותר, לא משאיר סימנים אחרי כל נגיעה בקיר, ניתן לגיוון וגם רחיץ וכך ניתן לשמור עליו נקי לאורך זמן. עבור צבע אקרילי ניתן להתרשם מנירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך אני יכול לשחזר את מספר הגוון של צבע הקירות הקיים?

אם לא שמרתם את מספר הגוון יהיה קשה לזהות. ניתן יהיה להיעזר ביועצי הצבע שלנו ולנסות ולהתאים גוון שיהיה הכי דומה לגוון הצבע שעל-גבי הקיר.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך אני יודע מה מספר הגוון שקניתי?

על-גבי האריזה יש מדבקה לבנה מלבנית אשר מציינת גם את מספר הגוון. מספר הגוון נמצא בחלק השמאלי של המדבקה בשורה העליונה. תוכלו לחפש קוד שנראה כך לדוגמא: IS0001 או CW001W או 7520W.

בנוסף, המספר אותו ציינת בפנייתך המופיע על גבי המכסה הוא מספר המייצג תו ייצור. תוכלו גם לצלם את המדבקה שעל-גבי האריזה ואנחנו נאתר עבורך את הגוון.

איך אוכל לראות את הצבעים של NTC?

שלום, מצורף קישור ישיר למניפת NIRLAT TIMELESS COLLECTION ,חשוב להדגיש שהגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב וחשוב לראותם באופן מוחשי לפני הרכישה במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק או בחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתך. לחץ כאן לקישור ישיר לפריסת החנויות  יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הקרובה לביתך. בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח אליכם הודעת SMS .

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איזה סוג צבע מומלץ לבית מלא ודינאמי, הצבע צריך להיות רחיץ ובעל ניראות טובה?

עבור צבע אקרילי בעל רמת רחיצות גבוהה ניתן להתרשם מנירוקריל משי EXTRA , צבע אקרילי מעולה בגימור משי בכיסוי גבוה, רחיצות גבוהה במיוחד ועמידות בקרצוף כבד. מונע קליטת אבק, ולכן מתאים לשימוש באזורים בהם יש לכלוך ואבק. מתייבש במהירות. יש להקפיד שהקיר ישר וחלק לחלוטין. במידה והקיר לא יהיה חלק לחלוטין, הפגמים יבלטו על גבי צבע זה. במידה וישנם חלקי צבע רופפים או נפוחים יש לגרד, לשייף ולהחליק את הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. בשלב הבא ניתן ליישם את הנירוקריל משי EXTRA. במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי שמצבו תקין והקיר חלק,ישר וללא פגמים, ניתן ליישם ישירות את הנירוקריל משי EXTRA. את נירוקריל משי EXTRA ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

ניתן ליישם את הצבע במברשת, רולר או התזה וליישם בשתי שכבות. לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה צבע מתאים לתקרת קומת העמודים במבנה קרוב לים?

תחילה יש לגרד ולהוריד את כל חלקי הצבע הרופפים במידה וישנם ולנקות עם ספוג ומים את המלח ולהמתין לייבוש. בשלב הבא יש לבצע שיוף עם נייר זכוכית עד להחלקה של הקיר ולנקות מאבק השיוף. לאחר מכן יש ליישם פריימר 2X , צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות.

מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני/סופר גמיש, את הפריימר יש לדלל ב 25% טרמפנטין. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם נירוקריל 100 EXTRA בשתי שכבות, צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. הוא מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד.

עבור עוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איזה צבע מתאים לצביעת טאבון?

לא מומלץ ליישם צבע על הטאבון בעיקר כאשר מדובר בכלי להכנת אוכל וגם בגלל החום הגובה המופק מהטאבון.

האם אפשר לקבל יעוץ אנושי להתאמת צבעים?

נשמח לעזור, לנירלט בהחלט יש ייעוץ אנושי לבחירת גוונים. ניתן לבחור אחד מהשירותים הבאים (בהתאם לנוחות): מרכז נירלט – תוכלו להגיע למרכז נירלט להשראה בצבע אשר נמצא ברחוב הלח”י 2, דן דיזיין סנטר, קומה תחתונה, בני ברק (מול קניון איילון), שם יש אולם תצוגה גדול של נירלט הכולל קיר מניפה מוחשי ענק, תצוגה מוחשית של טייחים ושליכטים וכל האפקטים הדקורטיביים.

תוכלו להיעזר ביועצי הצביעה שלנו שישמחו להכין לכם תוכנית צבע לצביעת הבית. במידה ואתם מאזור הצפון תוכלו להגיע לחנות הצבע נימני נימני בכתובת: התעשייה 17, נשר, טל’: 04-8201333. שם יש מרכז תצוגה גדול של נירלט ויועצי צבע שישמחו לעזור לכם. דרך נוספת היא לשלוח לנו מייל חזרה עם פרטים על הבית ועל החדרים, העדפות, תמונות, הסבר מה צובעים ונשמח לשלוח לכם מייל בחזרה עם ההמלצות של יועצי הצביעה שלנו. בנוסף, תוכלו ליצור קשר עם קו הייעוץ שלנו 1700-500-004 הפועל בימי א’-ה’ מהשעה 09:00 עד 17:00 וגם הם יוכלו לייעץ בשמחה בשיחה טלפונית.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ,הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

איפה אני רואה שילובי גוונים?

את שילובי הגוונים המומלצים ניתן לראות באתר נירלט.

חשוב לציין כי הגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב ולכן כדאי לראותם באופן מוחשי במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק, טלפון: 03-6194244, שעות פתיחה: א’-ה’: 10:00-20:00 ו’: 09:30-14:00 או בחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתכם.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לכם הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח אליכם הודעת SMS.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איזה צבע במניפה הוא חמרה?

גווני חמרה ניתן לראות במניפת COLOR IS באתר נירלט
ניתן להתרשם מגווני חמרה כגון: IS1039, IS1040, IS1038.
חשוב לציין כי הגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב ולכן חשוב לראותם באופן מוחשי במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק.
בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה לחצו,הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם SMS.
לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

מתי יצאה המניפה האחרונה?

המניפה האחרונה שיצאה היא מניפת color is. המניפה יצאה ב-2008.
לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.