שאלות ותשובות

ציפויים

שליכט צבעוני אשר מתחיל להיסדק – למה? מה עושים?

שליכט צבעוני הינו חומר גמיש ולכן אינו נסדק.

אנא פנו ליועץ הצביעה ב-1-700-500-004 בימים א’-ה’ מ-09:00 עד 17:00.

על אילו סוגי שליכט ניתן ליישם “צבע לחידוש שליכט”?

צבע לחידוש שליכט ניתן ליישם רק על תשתיות אקריליות כדוגמאת שליכט צבעוני EXTRA קלאסי או שליכט צבעוני EXTRA נטורה.

מחפש צבע חיצוני גמיש

הצבע המתאים הינו צבע סופר גמיש – ציפוי אקרילי גמיש בעל יכולת גישור על סדקים עד 2 מ”מ. עמיד בקרינת UV, מונע חדירת מים למבנה ומאפשר מעבר אדי מים החוצה. יש להסיר צבע ישן שאינו מחובר היטב לתשתית. לנקות את התשתית מכל חומר זר שאינו יציב (מומלץ בלחץ מים או אוויר) ולהמתין לייבוש הקיר. לאחר מכן יש ליישם פריימר X  – צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. סופר גמיש חלק ניתן ליישם באמצעות רולר פרווה או בהתזת איירלס לקבלת פני שטח חלקים.

מהו שליכט אקרילי?

שליכט אקרילי הנו ציפוי אקרילי גמיש ועבה היוצר סרט חזק ועמיד ומותאם לחוץ הבית. שליכט אקרילי מצטיין בעמידות חיצונית גבוהה ובעל יכולת הסתרת פגמים וגישור סדקים. השליכט האקרילי ניתן לגיוון בכל גווני מניפת נירלט.

מהו טיח מינרלי?

טיח מינרלי הינו טיח על-בסיס מינרליים וחומרים טבעיים ובעל מראה טבעי לפנים וחוץ הבית.

הטיח מגיע ב-48 גוונים טבעיים.

מה עמידות האש של השליכט האקרילי?

כל מוצרי השליכט של נירלט עומדים בתווי התקן הנדרשים אך לא עמידים לאש ואינם מעכבי בעירה.

מה השלבים ביישום שליכט צבעוני חיצוני?

ראשית, לפני תיקון הסדקים וחידוש הצבע יש לבדוק את סוג הסדקים במטרה לוודא שאלו לא סדקים קונסטרוקטיביים ובנוסף, חשוב לבדוק את נושא האיטום של הקיר ולוודא שאין נזילות וחלחול מים ושהקיר אטום. יש לבצע שטיפה במים של הקירות (רצוי באמצעות מכונת לחץ מים או אוויר) להסרת אבק, פיח ומלחים ולוודא שהקיר נקי. לאחר מכן יש להמתין לייבוש הקיר. יש לבדוק את מצב התשתית, במידה וישנם חלקי צבע רופפים או נפוחים, יש לגרדם, לשייף את הקיר עד להחלקה ולנקות מאבק השיוף. בכדי למלא סדקים מומלץ להשתמש בנירוסיל סופר  משחת איטום אקרילית על בסיס מים.

במידה ויש צורך בכמות גדולה יותר של חומר איטום, ניתן להשתמש במרק קיר גמיש  מרק אקרילי גמיש למילוי סדקים. גמישות החומר מגנה על המבנה ומונעת את הופעת הסדקים מחדש. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני.

לאחר מכן יש ליישם פריימר X – צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני. לאחר המתנה לייבוש הפריימר, ניתן ליישם שליכט אקרילי צבעוני כגון שליכט צבעוני EXTRA קלאסי, זו סדרת שליכטים אקריליים גמישים המשמשים לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. מקנים לקירות הבית מראה טבעי במגוון מרקמים מעדין ועד גס, בעלי עמידות מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשרים יציאת אדי מים, בעלי כושר הידבקות גבוה לתשתית ומגשרים על פני סדקים. בנוסף, ניתן להתרשם מסדרת השליכטים נטורה, אלו הם שליכטים אקריליים במראה מינרלי. ניתן להתרשם מכל סוגי השליכטים תחת קטגוריית ציפויים באתר.

קישור ישיר לסרטון הסבר על טיפול בסדקים בקירות חיצוניים.

מה ההבדל בין שליכט צבעוני EXTRA קלאסי לבין שליכט צבעוני EXTRA נטורה?

קודם כל חשוב להבין ששני השליכטים הינם שליכטים אקריליים ומיועדים לציפוי חיצוני של הבית, ההבדל בניהם הוא במראה.

השליכט הצבעוני EXTRA קלאסי בעל מראה טבעי של שליכט מתולע והשליכט הצבעוני EXTRA נטורה הינו בעל מראה של טיח מינראלי טבעי.

שליכט צבעוני EXTRA קלאסי הינו שליכט אקרילי גמיש המשמש לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. מקנה לקירות הבית מראה טבעי. בעל עמידות מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשר יציאת אדי מים, בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית. השליכט ניתן לגיוון בכל גווני מניפת נירלט. מגיע ב-5 סוגי מרקמים שונים: M-100 בעל מרקם עדין ומיועד לפנים הבית, M-150 בעל מרקם בינוני, מיועד לחוץ ופנים הבית, M-200 בעל מרקם גס, מיועד לחוץ ופנים הבית, M-250 בעל מרקם גס מעודן, מיועד לחוץ ופנים הבית ו-M-300 בעל מרקם גס מאוד המיועד לחוץ ופנים הבית.

שליכט צבעוני EXTRA נטורה הינו טיח אקרילי במראה מינרלי- טבעי המשמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. בעל עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשר יציאת אדי מים, גמיש ומגשר על פני סדקים. השליכט ניתן לגיוון בכל גווני מניפת נירלט. השליכט מגיע ב-3 סוגי מרקמים שונים: G1 בעל מרקם עדין, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים, G2 בעל מרקם בינוני, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים ו-G3 בעל מרקם גס, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים.

מה ההבדל בין צבע לחידוש שליכט ובין פוליאוריתן לקירות חוץ?

ההבדלים העיקריים הם ברמת הגימור – צבע לחידוש שליכט הוא צבע אקרילי על בסיס מים, בגימור EXTRA מט. פוליאוריתן לקירות חוץ הוא צבע פוליאוריתני על בסיס מים, בגימור משי. כמו כן, בשל רמת הגימור של המוצר ותכולת הפוליאוריתן שבו, אנחנו ממליצים ליישם את ה”פוליאוריתן לקירות חוץ” באיזורים קורוזיביים (ליד הים), וכן כאשר רוצים ליישם גוון לבן. חשוב לציין, ששני המוצרים מותאמים ליישום על גבי שליכט צבעוני, כגון שליכט צבעוני EXTRA קלאסי ושליכט צבעוני EXTRA נטורה. הצבעים מאפשרים לשמור על הטקסטורה המקורית של השליכט ועל תכונותיו, הם עמידים בתנאים חיצוניים, רחיצים ובעלי עמידות גבוהה לקרינת UV. את שניהם ניתן לגוון במבחר גוונים שונים מתוך מניפות נירלט וליישם בקלות באמצעות רולר.

מה ההבדל בין פריימר X ליסוד מקשר לצבעוני? ומה מתאים לישום שליכט צבעוני?

פריימר X הינו צבע מקשר חיצוני אשר מבוסס על טרפנטין. יסוד מקשר לצבעוני הינו צבע מקשר אשר מבוסס על מים (אקרילי). כאשר מיישמים שליכט צבעוני חיצוני נשתמש בפריימר X כאשר היישום הוא על-גבי קירות ישנים בשיפוץ. במידה והיישום של השליכט הצבעוני הינו על-גבי טיח או בטון חדש יש ליישם יסוד מקשר לצבעוני.

כמה זמן לחכות בין מריחת שליכט צבעוני EXTRA בטקסטורת M200 לבין ביצוע הגירגור?

בתנאי מזג אוויר רגילים ניתן להמתין עד חמש דקות בין היישום של השליכט ועד הגרגור. בתקופת הקיץ, כאשר הטמפרטורה מאוד גבוה, אין צורך להמתין בין מריחת השליכט וביצוע הגירגור ומיד לאחר היישום של השליכט M200 יש לשפשף במלאדג’ עד לקבלת המרקם הנדרש. בנוסף, בתקופות שחם מאוד, מומלץ ליישם את השליכט בשעות הבוקר המוקדמות.

מה זה אומר טיח ווגה בסגנון מהודק?

טיח ווגה הוא טיח מינרלי רב-עובי במראה טבעי ויוקרתי. מאפשר מגוון רחב של גימורים, כגון משופשף, מגורד, מוחלק ומסורק ליצירת אווירה כפרית, מדברית או ים- תיכונית. בעל יכולת כיסוי והסתרת פגמים. מיועד ליישום בשכבה אחת. הטיח הינו עמיד במיוחד, במראה טבעי ומסורתי ומגיע ב- 48 גוונים טבעיים לווגה טקסטורות שונות המעניקות אפקטים מיוחדים. בקירות פנים וחוץ, לפני היישום יש לוודא שהתשתית חזקה ויציבה. חשוב להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון ביישום טיח ווגה על מנת להבטיח יישום תקין ונכון. בכדי ליישם את הטיח ווגה בסגנון מהודק יש ליישם את הטיח עם מאלדג´ ולאחר יישום החומר על הקיר יש לעבור עליו שוב עם המלאדג´ ולהדק את החומר. **חשוב לדעת – ההידוק של הטיח ווגה ייצור משטח חלק וישר ללא הטקסטורה של הווגה.

בנוסף, ניתן להגיע למרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, טלפון: 03-6194244 ולראות דוגמא מוחשית.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ניתן לצבוע שפריץ מותז ישן?

ברוב המקרים, כדאי לקבל דעת מומחה בשטח כדי לוודא שאכן ניתן לצבוע את השפריץ. בעיקרון ניתן לצבוע שפריץ ישן. יש לבצע שטיפה עם מכונת לחץ מים, לאחר הייבוש המלא ליישם פריימר X ולאחריו ניתן לצבוע בהתזה נירוקריל 100, התהליך יחסית מורכב ומומלץ להיעזר בבעל מקצוע.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ניתן לצבוע שליכט צבעוני?

ניתן לצבוע שליכט צבעוני ללא בעיה. יש לשטוף את הקיר להסרת אבק ולכלוך. לאחר הייבוש יש לצבוע נירוקריל 100 EXTRA, באמצעות רולר בגוון הרצוי.

האם ניתן לצבוע טיח ווגה?

שלום, ניתן לצבוע טיח ווגה באמצעות צבע אקרילי דוגמת נירוקריל 100 EXTRA, אך לא מומלץ מכיוון שהצבע יאטום את המשטח ובכך יפגע מראה הטיח הטבעי של הווגה. את הווגה עצמו ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת ווגה.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ניתן לעשות שכבה נוספת של ווגה על שכבה קיימת?

בהחלט ניתן ליישם ווגה על ווגה. מומלץ לפנות לבעל מקצוע המתמחה ביישום של הטיח על-מנת לקבל תוצאות מקצועיות. התהליך דורש גירוד קל ויישום של הווגה ישירות על השכבה הקיימת.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו .

האם ניתן לעבור משפריץ ישן ולשליכט צבעוני?

בהחלט ניתן, התהליך דורש כמה שלבים ומומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע. בשלב הראשון יש ליישר מעט את הקיר ולהוריד את השפיצים של השפריץ לאחר מכן יש לשטוף את הקיר עם מכונת לחץ מים ולחכות לייבוש. לאחר הייבוש יש ליישם פריימר X, ולאחריו יש ליישם טיט אקרילי מסדרת CASA NOVA. מעל הטיט האקרילי ניתן ליישם שליכט צבעוני EXTRA.

האם ניתן לכסות פח מגולוון בשליכט צבעוני?

ניתן לעשות זאת. יש לנקות היטב את הפח המגולוון מאבק ושומנים באמצעות טינר ולאחריו לצבוע יסוד פנולי 503. לאחר יבוש מלא של 48 שעות ניתן ליישם שליכט צבעוני EXTRA.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ניתן ליישם שליכט צבעוני על-גבי קיר צבוע בצבע אקרילי?

בהחלט ניתן, הכל תלוי במצב הצבע והקיר. אם אין סדקים, פגמים וקילופים והקיר נצבע במהלך השנים האחרונות, ניתן ליישם שליכט ישירות על הצבע האקרילי. אם הקיר דורש טיפול יש לתקנו בהתאם לצורך (סתימת חורים, טיפול בסדקים וכו’) ואז ליישם שכבת פריימר S לפנים הבית ופריימר X לחוץ הבית לפני יישום השליכט האקרילי.

האם ניתן לחדש ווגה באמצעות “צבע לחידוש שליכט”?

לא. ווגה הינו טיח מינרלי. את צבע לחידוש שליכט ניתן ליישם רק על תשתיות אקריליות כדוגמאת שליכט צבעוני EXTRA קלאסי או שליכט צבעוני EXTRA נטורה.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ניתן לבצע תיקונים בשליכט צבעוני EXTRA?

ניתן לבצע תיקונים, אך יש ליישם את כל הקיר מחדש ולא רק חלקים ממנו. חשוב לדעת שהתיקונים יבלטו על הקיר ביחס לשליכט הישן ולא תהיה אחידות ולכן יש ליישם מחדש את השליכט הצבעוני על כל הקיר בכדי ליצור את האחידות במרקם ובגוון.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004

האם ניתן לצבוע סופר גמיש על עץ?

לא מומלץ ליישם צבע סופר גמיש על עץ מכיוון שהוא מיועד לציפוי קירות ועץ מטבעו יכול להתרחב ולהתנפח. ישנם צבעים המיועדים לעץ ומספקים מגוון פתרונות, מצביעה שקופה, חצי שקופה ועד צביעה אטומה. עבור צביעה שקופה ניתן ליישם לכה על בסיס מים, זו לכה אקרילית שקופה על בסיס מים להגנה על העץ מפני פגעי מזג האויר, עובש וריקבון, תוך שמירה על המראה הטבעי של העץ. עבור צביעה חצי שקופה ניתן ליישם את הלזור על בסיס מים, לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. את הלזור ניתן לגוון על פי מניפת גווני לזור. עבור צביעה אטומה ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. עבור גימור מבריק בצביעה אטומה ניתן ליישם אונירלק על בסיס מים, צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות.

האם יש צורך לטפל בסדקים לפני יישום של שליכט אקרילי?

חשוב מאוד תמיד לטפל בסדקים לפני יישום שליכט צבעוני או לפני צביעה.

אנחנו ממליצים להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה בטרם הטיפול בסדקים מכיוון שיש לאפיין את סוגי הסדקים ואת אופי הטיפול בהם.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יישום של “צבע לחידוש שליכט” ישמור על הטקסטורה של השליכט המקורי?

צבע לחידוש שליכט פותח במיוחד ליישום חיצוני על גבי שליכט. הצבע מאפשר לשמור על הטקסטורה המקורית של השליכט (תילועים במרקמים שונים אם מדובר בשליכט צבעוני EXTRA קלאסי, או מראה טבעי- מינרלי, אם מדובר ביישום על גבי שליכט צבעוני EXTRA נטורה). כמו כן, הצבע גם מאפשר לשמור על התכונות המקוריות של השליכט, כדוגמאת – גמישות וגישור על סדקים.

בקירות חוץ, האם ניתן לקירות חוץ ליישם שליכט צבעוני ישירות על קירולית 66?

במידה וגוון השליכט דומה לגוון הקירולית 66, ניתן ליישם את השליכט ישירות על גבי הקירולית ללא צורך בפריימר. יש צורך בשטיפה מסיבית של הקיר לפני היישום ולהמתין לייבוש הקיר. במידה וגוון השליכט החדש שונה מגוון הקירולית, יש ליישם פריימר X (צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני)לאחר שטיפת הקיר בלחץ מיים ולגוון אותו לגוון השליכט וזאת בכדי לא לפגוע בגוון החדש.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם ניתן לצבוע את דלת הכניסה?

בהחלט, קודם כל יש לנקות את הדלת משומנים ואבק על-ידי שיוף בעזרת נייר זכוכית. לאחר מכן יש למרוח צבע DTM לסוגיו או אוניאור על בסיס מים. אם זו דלת עץ יש למרוח שכבת יסוד הנקרא יסוד ראשון סינתטי ומעליו למרוח אוניאור על בסיס מים על גווניו. למענה על פי סוג הדלת הספציפית.

אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר 1-700-500-004.

באילו גוונים וגימור מגיע “צבע לחידוש שליכט”?

את “צבע לחידוש שליכט” ניתן לגוון בגוון לבן או בכל אחד מהגוונים הבהירים ממניפות נירלט (בסיסים A ו- W), הצבע מגיע בגימור EXTRA מט, כך שהוא מדמה גימור מקורי של שליכט צבעוני.

איך לעשות שליכט בצורת לבנים?

חשוב לדעת יצירת שליכט בצורת לבנים מומלצת בעיקר עבור קירות פנימיים. במידה ומדובר בקירות פנימיים להלן הוראות היישום: לפני היישום יש לוודא שהתשתית תקינה, נקייה ויבשה. לאחר מכן יש ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש יש לחלק את הקיר לצורות של לבנים על ידי הדבקה של מסקנטייפ (יש לבצע את המדידות על פי גודל לבנה). בשלב הבא ניתן ליישם את השליכט הצבעוני על גבי המסקנטייפ ולאחר מכן להסיר את המסקנטייפ מהקיר וכך ייווצרו צורות לבנים על גבי הקיר. עבור סוגי שליכטים, ניתן להתרשם מסדרת השליכטים EXTRA קלאסיים ונטורה, אלו הם שליכטים אקריליים גמישים. משמשים לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. מקנים לקירות הבית מראה טבעי במגוון מרקמים, מעדין ועד גס. לשליכטים אלו עמידות מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשרים יציאת אדי מים, בעלי כושר הידבקות גבוה לתשתית ומגשרים על פני סדקים עד 2 מ”מ.

כל שאלה אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה שליכט צבעוני מתאים לקירות חוץ?

ניתן להתרשם ממגוון שליכטים כגון סדרת השליכטים הצבעוניים EXTRA, אלו הם שליכטים אקריליים גמישים. משמשים לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. מקנים לקירות הבית מראה טבעי במגוון מרקמים מגס ועד מעודן.

לשליכטים אלו עמידות מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשרים יציאת אדי מים, בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית ומגשר על פני סדקים. ניתן לגוון את השליכטים הללו על פי כל גווני מניפת נירלט. אפשרות נוספת היא ליישם טיח מתוך סדרת נטורה, אלו הם טיחיים אקריליים במראה מינרלי- טבעי, במרקם עדין עד גס, משמשים כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. למוצר עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, הוא מאפשר יציאת אדי מים, הוא גמיש ומגשר על פני סדקים וניתן לגוונו על פי כל גווני מניפת נירלט.

כל סוגי השליכטים הללו נמצאים תחת קטגוריית ציפויים באתר נירלט.

איזה סוגי ציפויים חיצוניים יש?

יש מגוון רחב של אפשרויות לציפויים חיצוניים.

1. צבע – יש צבעים מיוחדים המתאימים לצביעה חיצונית כמו נירוקריל 100 EXTRA. יש גם צבע גמיש הנקרא סופר גמיש שניתן לקבל אותו חלק או בטקסטורה.

2. שליכט אקרילי – מדובר בשליכט אקרילי אשר מעניק הגנה חיצונית לקירות הבית, לנירלט יש מגוון רחב של טקסטורות תחת הסדרה שליכט צבעוני

EXTRA. 3 טיח מינראלי – טיח המבוסס על מינראלים ומחצבים בעל מראה כפרי, לנירלט יש את הווגה שהינו טיח מינראלי. הבחירה בסוג הציפוי תעשה בהתאם לצרכים, התשתית והמראה הרצוי.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם ניתן ליישם טיח נטורה בחדר רחצה?

ניתן ליישם את הטיח נטורה G1 בחדר הרחצה, זה טיח אקרילי במראה מינרלי- טבעי, במרקם עדין, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. למוצר עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, הוא מאפשר יציאת אדי מים, הוא גמיש ומגשר על פני סדקים. לפני היישום יש לשייף עד להחלקה של הקיר לנקות את פני השטח מאבק, לכלוך וחלקי צבע רופפים, לקבלת תשתית חזקה ויציבה. לאחר מכן יש ליישם יסוד מקשר לצבעוני, זה צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. מומלץ ליישום לפני שליכט צבעוני על טיח שחור חדש. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את הטיח נטורה G1. אפשרות נוספת היא ליישם את הטיח ווגה, טיח מינרלי רב-עובי במראה טבעי ויוקרתי. מאפשר מגוון רחב של גימורים, כגון משופשף, מגורד, מוחלק ומסורק ליצירת אווירה כפרית, מדברית או ים- תיכונית. בעל יכולת כיסוי והסתרת פגמים. לפני יישום הווגה יש ליישם מיקרו פריימר, צבע יסוד מגורען על בסיס מים לתשתיות חלקות. המרקם המחוספס מאפשר התחברות טובה של טיח מינרלי. מומלץ ליישום לפני טיח ווגה. לפני היישום , יש לשייף עד להחלקה של הקיר לנקות את פני השטח מאבק, לכלוך וחלקי צבע רופפים, לקבלת תשתית חזקה ויציבה.

את הטיח ווגה ניתן לגוון על פי גווני מניפת ווגה. חשוב לציין כי יישום הווגה מיועד רק לקירות היקפיים באמבטיה ולא נועד ליישום על קיר עם מגע ישיר עם מים.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש צבע לעץ שיתן לכסא ישיבה מראה של “ישן ” ? האם אלה צבעי ווש?

על מנת להעניק לכיסא מראה ישן ניתן ליישם צבע בשיטת הדיסטרסינג. שיטת דיסטרסינג (יישון) היא שיטת צביעה שבה משתמשים ע”מ לתת לחפץ מעץ מראה מיושן על ידי כך שחושפים את הצבע שמתחת לשכבה העליונה במקומות שבהם סביר להניח שהצבע היה מתקלף במהלך השנים. את הצביעה ניתן לעשות באופן עצמאי וכל רהיט או חפץ מעץ יוכל להפוך למעוצב עם מראה מיושן וכפרי. שלב ראשון הוא שיוף, יש לשייף את הרהיט ביסודיות על כל חלקיו בכדי שהצבע ייתפס ולאחר מכן לנקות את כל האבק והלכלוך בסיום השיוף. לאחר מכן צובעים שכבה אחת של צבע אקרילי בגוון כהה ומחכים לייבוש מלא. שלב שלישי, מורחים נר שעווה על פינות החפץ או הרהיט. בסיום יש לנקות בעדינות את שאריות השעווה בעזרת מברשת \מטלית יבשה . שלב רביעי, מריחת צבע אקרילי בגוון בהיר שיכסה את החפץ והמתנה לייבוש מלא. שלב חמישי, משפשפים את המקומות שבהם מרחתם את הנר בעזרת נייר זכוכית. לסיום יש ליישם מריחה של לכה שקופה על בסיס מים שתגן על העץ מפני שריטות מים וכתמים.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם יש צבע אטום ללחות?

ראשית, ישנן שתי אפשרויות לצביעת הבטון. האפשרות הראשונה היא לשטוף עם מים ולנקות היטב את הבטון ולהמתין לייבוש. לאחר מכן יש ליישם חומר מקשר בשם פריימר X, להמתין לייבוש ואז ניתן ליישם צבע אקרילי כגון: נירוקריל 100 EXTRA , זהו צבע אקרילי המשמש לצביעה ישירה על בטון. חשוב לציין שבצביעה מסוג זה יש לחדש את הצבע כל שנתיים.

האפשרות הנוספת היא שימוש בצבע בשם פוליאוריתן לרצפות , משמש כציפוי עליון, חשוב לדעת כי זה חומר תעשייתי ולא מומלץ ליישם אותו לבד.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם המוצר GOLD BOND (חומר מריחה לבן המשמש לשפכטל) מתאים גם למילוי פגמים בעץ?

הגולד בונד הוא מרק אמריקאי מוכן לשימוש להחלקת קירות גבס, טיח שליכט וכו´. יוצר גימור חלק במיוחד בתשתיות שונות, מתייבש במהירות ומאפשר ליטוש בנייר ואינו מיועד למילוי פגמים בעץ. עבור מילוי פגמים בעץ יש להשתמש בשפכטל לעץ, חומר למילוי פגמים בעץ והחלקתו, על בסיס שרפים אקריליים. קל ונוח לשיוף. מתאים לשימוש פנימי לפני צביעה אטומה. לפני היישום יש לנקות את השטח המיועד לצביעה, מאבק, שמנים, לכלוך וכל חומר זר אחר. יש לשייף היטב את העץ , להסרת שכבת העץ הישנה או צבע ישן, ורק לאחר שמתגלה העץ הגולמי, יש למלא עם שפטל לעץ את הפגמים.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

צבע אטום למדרגות מעץ אורן ישנות אשר כבר צבועות?

ראשית, יש להכין את משטח העבודה (מדרגות העץ). יש לשייף (עם נייר ליטוש 150) ולהוריד את הצבע הישן עד להחלקה מלאה ולנקות עם סמרטוט לח. לאחר מכן ניתן ליישם צבע בשם אוניאור על בסיס מים , צבע עליון אטום.

יש ליישם בשתי שכבות לפחות לפי ההוראות על גבי האריזה. (להמתין לייבוש בין השכבה הראשונה והשנייה). לאחר יישום השכבה הראשונה מומלץ לשייף קלות עם נייר ליטוש 180 ואז ליישם את השכבה השנייה. ניתן ליישם עם מברשת או רולר.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

הסבר קצר על טיח מינרלי ושליכט אקרילי?

טיח מינרלי הנו טיח העשוי ממינרליים ומחצבים טבעיים. לנירלט יש את טיח הווגה המקנה מראה טבעי ומיועד לחוץ ופנים הבית. הטיח מגיע ב-48 גוונים טבעיים. שליכט אקרילי הנו ציפוי ארקילי גמיש ועבה היוצר סרט חזק ועמיד ומותאם לחוץ הבית. שליכט אקרילי מצטיין בעמידות חיצונית גבוהה ובעל יכולת הסתרת פגמים וגישור סדקים. לנירלט יש את סדרת שליכט צבעוני EXTRA. תוכלו לראות את מגוון הציפויים באתר .

הבחירה בשליכט אקרילי מול טיח מינרלי מושפעת מגורמים רבים – סוג הבנייה, בניין חדש / ישן, סוג המראה והגימור והגוונים. שני הסוגים מיועדים לציפוי חיצוני של מבנים ומעניקים הגנה למבנה.

איך צובעים שפריץ חיצוני מותז?

לפני יישום הצבע יש לנקות היטב את הקיר מאבק, פיח וכל לכלוך אחר עם לחץ אוויר או לחץ מים ולוודא שהקיר יבש לפני יישום הצבע. לאחר מכן יש ליישם פריימר X, צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את צבע אקרילי. עבור צבע אקרילי המיועד לצביעה חיצונית ניתן להתרשם מנירוקריל 100 EXTRA, צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. נמאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד. ניתן גם להתרשם מצבע לחידוש שליכט CASA NOVA,  צבע אקרילי בגימור EXTRA מט מיועד לחידוש וצביעה של ציפויים חיצוניים, הצבע עמיד בתנאים חיצוניים, רחיץ, בעל עמידות גבוהה לקרינת UV ובעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים מאוד.

איך צובעים קיר בתוך הבית בשליכט צבעוני?

במידה והקירות כבר צבועים בצבע אקרילי שמצבו תקין ללא פגמים והתקלפויות והוא דבוק היטב לקיר, ניתן ליישם מעליו ישירות את השליכט האקרילי. לפני היישום יש לנקות היטב את הקיר מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לפני היישום. במידה ויש צורך להוריד את הצבע הישן מהקיר, יש לשייף את הקיר עד להחלקה ולהוריד את כל חלקי הצבע הרופפים. לאחר מכן יש לנקות מאבק וכל לכלוך אחר. בשלב הבא יש ליישם יסוד מקשר לצבעוני, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. מומלץ ליישום לפני שליכט צבעוני על טיח שחור חדש. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם מעליו את השליכט הצבעוני. ניתן להתרשם מסדרת השליכטים הצבעוניים EXTRA קלאסיים ומסדרת השליכטים נטורה תחת קטגוריית ציפויים באתר נירלט, אלו הם שליכטים אקריליים המשמש לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים ובעלי מגוון מרקמים, מעדין ועד גס.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך צובעים צבע משי?

עבור צבע משי יש ליישם נירוקריל משי EXTRA , צבע אקרילי מעולה בגימור משי בכיסוי גבוה, רחיצות גבוהה במיוחד ועמידות בקרצוף כבד. מונע קליטת אבק, ולכן מתאים לשימוש באזורים בהם יש לכלוך ואבק. מתייבש במהירות. דילול: במים, 20% לשכבה ראשונה, 10% לשכבות הנוספות. יש ליישם בשתי שכבות. יש להקפיד שהקיר ישר וחלק לחלוטין. במידה והקיר לא יהיה חלק לחלוטין, הפגמים יבלטו על גבי צבע זה. במידה וישנם חלקי צבע רופפים או נפוחים יש לגרד, לשייף ולהחליק את הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. בשלב הבא ניתן ליישם את הנירוקריל משי EXTRA. במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי שמצבו תקין והקיר חלק,ישר וללא פגמים, ניתן ליישם ישירות את הנירוקריל משי EXTRA. את הנירוקריל EXTRA משי ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלטניתן ליישם את הצבע במברשת, רולר או התזה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך נכון לסתום חורים וסדקים בקירות פנים ולאחר מכן לצבוע?

לפני תיקון הסדקים וחידוש הצבע יש לבדוק את סוג הסדקים במטרה לוודא שאלו לא סדקים קונסטרוקטיביים ובנוסף, חשוב לבדוק את נושא האיטום של הקיר ולוודא שאין נזילות וחלחול מים ושהקיר אטום. יש להוריד את הצבע הרופף והמתקלף מהקיר על ידי שיוף עד להחלקה מלאה של הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק השיוף ומכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש. במידה ואלו סדקים גדולים ועמוקים יש ליישם חומר בשם מרק קיר גמיש זה מרק אקרילי גמיש, מוכן לשימוש, למילוי סדקים. גמישות החומר מגנה על המבנה ומונעת את הופעת הסדקים מחדש. במידה ומדובר בסדקים נימיים ניתן ליישם נירוסיל סופר, זו משחת איטום אקרילית על בסיס מים, לאיטום היקפי של חלונות אלומיניום, איטום קירות גבס, תפרי התפשטות ודלתות. מגן מפני חדירת מים, לחות ורוח. ניתן לצביעה. עבור יישור והחלקת הקיר מכל הפגמים ניתן ליישם רוק בונד, מרק אמריקאי מוכן לשימוש להחלקת קירות גבס, טיח שליכט וכו לפני יישום צבע. מתייבש במהירות ומאפשר ליטוש בנייר. יש ליישם בשתי שכבות דקות, לאחר יישום השכבה הראושנה יש להמתין לייבוש ולאחר מכן לשייף קלות עד להחלקה ולנקות מאבק השיוף, יש לחזור על הפעולה לאחר יישום השכבה השנייה. לאחר ייבוש הרוק בונד ניתן ליישם ישירות מעליו צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

איך נכון לכסות חלודה קשה?

עבור צבע לחלודה, יש להסיר את החלודה באמצעות מברשת פלדה ולאחר מכן לנקות מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר עם מדלל 032 של נירלט ולהמתין לייבוש המדלל. לאחר מכן יש ליישם יסוד פנולי 503 , צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם DTM על בסיס מים, צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה.

איך ניתן לעבור מגוון צבע כהה לגוון צבע בהיר?

לא תהיה בעיה בבמידה ואנחנו צובעים על צבע אקרילי -יש לצבוע ישירות אך יש צורך במספר שכבות גדול יותר, כ3-4 שכבות עד לכיסוי מושלם.

איך מחדשים דלת חיצונית מעץ כולל תיקוני שפכטל?

עבור תיקוני השפכטל, יש ליישם שפכטל לעץ, חומר למילוי פגמים בעץ והחלקתו, על בסיס שרפים אקריליים. קל ונוח לשיוף. מתאים לשימוש פנימי לפני צביעה אטומה. לפני היישום, יש לנקות את השטח המיועד לצביעה, מאבק, שמנים, לכלוך וכל חומר זר אחר. יש ללטש היטב, להסרת שכבת העץ השרופה או צבע ישן, ורק לאחר שמתגלה העץ הגולמי, למלא עם שפטל לעץ את הפגמים. לאחר מכן ניתן ליישם צבע אטום אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. ניתן לגוון את האוניאור על פי כל גווני מניפת נירלט.

איך בוחרים גוון לבית?

כדי לבחור גוון, תחילה נקבע איזה אווירה אנחנו מחפשים והאם אנחנו מתכוונים לצבוע את הבית בצבע אחיד או לגוון בצבעי הקירות. אי אפשר לטעות שבוחרים גוונים מאותו פס מניפה. בחרו צבע שמוצא חן בעיניכם ושלבו אותו עם גוון כהה או בהיר יותר מאותו פס מניפה. גוונים קרים כמו כחולים וירוקים משרים אווירה מרעננת, גוונים חמים כמו ארגמן וכתום ישדרו תעוזה או מודרניות וגוונים נייטרליים כמו לבנדר או אפרפר יכניסו שלווה ותחכום לבית.

לייעוץ אישי לבחירת גוונים אתם מוזמנים לבוא ולראות את הגוונים בצורה מוחשית במרכז נירלט בדיזיין סנטר ברח’ הלח”י 2 בבני ברק (מול קניון איילון). למניפת הגוונים הדיגיטלית שלנו היכנסו.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איזה סוג צבע מתאים לצביעה חיצונית של מבנה קיים?

עבור צביעה חיצונית מומלץ ליישם את הנירוקריל EXTRA 100 ,צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד. לפני יישום הצבע ובמידה וישנם חלקי צבע רופפים, יש להורידם ולשייף את הקיר עד להחלקה, בסיום הפעולה יש לוודא שהקיר יבש לחלוטין, נקי מאבק, פיח וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש ליישם פריימר X , צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם את הנירוקריל 100 EXTRA אותו ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט .

לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך אוכל לראות את הצבעים של NTC?

שלום, מצורף קישור ישיר למניפת NIRLAT TIMELESS COLLECTION ,חשוב להדגיש שהגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב וחשוב לראותם באופן מוחשי לפני הרכישה במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק או בחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתך. לחץ כאן לקישור ישיר לפריסת החנויות  יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הקרובה לביתך. בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח אליכם הודעת SMS .

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך לחדש משקוף ישן והאם כדאי לצבוע בגוון הדלת?

ראשית, יש לשייף ולהחליק את המשקוף לפני יישום הצבע בכדי לאפשר התחברות טובה יותר של הצבע לעץ. לאחר מכן יש ליישם צבע יסוד בשם יסוד סיננטי לעץ כהכנה לצבע עליון צבע יסוד ייחודי לעץ, בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית, שומר על גמישות העץ ומאפשר חיבור חזק ויציב של הצבע העליון. לאחר מכן ניתן ליישם צבע בשם אוניאור על בסיס מים זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר, קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. אפשרות נוספת היא ליישם צבע בשם אונירלק על בסיס מים, צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק. מצורף סרטון הסבר על צביעת משקופים-

באשר לגוון, ניתן לגוון את האוניאור על בסיס מים ואת האונירלק על בסיס מים על פי כל גווני מניפת נירלט .

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה רולר מתאים לרצפה אפוקסי?

כל רולר מתאים ליישום צבע על רצפת אפוקסי – יש להקפיד על רולר עם שיער קצוץ ולא ספוגי.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו

איזה סוג צבע מומלץ לבית מלא ודינאמי, הצבע צריך להיות רחיץ ובעל ניראות טובה?

עבור צבע אקרילי בעל רמת רחיצות גבוהה ניתן להתרשם מנירוקריל משי EXTRA , צבע אקרילי מעולה בגימור משי בכיסוי גבוה, רחיצות גבוהה במיוחד ועמידות בקרצוף כבד. מונע קליטת אבק, ולכן מתאים לשימוש באזורים בהם יש לכלוך ואבק. מתייבש במהירות. יש להקפיד שהקיר ישר וחלק לחלוטין. במידה והקיר לא יהיה חלק לחלוטין, הפגמים יבלטו על גבי צבע זה. במידה וישנם חלקי צבע רופפים או נפוחים יש לגרד, לשייף ולהחליק את הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. בשלב הבא ניתן ליישם את הנירוקריל משי EXTRA. במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי שמצבו תקין והקיר חלק,ישר וללא פגמים, ניתן ליישם ישירות את הנירוקריל משי EXTRA. את נירוקריל משי EXTRA ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

ניתן ליישם את הצבע במברשת, רולר או התזה וליישם בשתי שכבות. לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה צבע מתאים לתקרת קומת העמודים במבנה קרוב לים?

תחילה יש לגרד ולהוריד את כל חלקי הצבע הרופפים במידה וישנם ולנקות עם ספוג ומים את המלח ולהמתין לייבוש. בשלב הבא יש לבצע שיוף עם נייר זכוכית עד להחלקה של הקיר ולנקות מאבק השיוף. לאחר מכן יש ליישם פריימר 2X , צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות.

מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני/סופר גמיש, את הפריימר יש לדלל ב 25% טרמפנטין. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם נירוקריל 100 EXTRA בשתי שכבות, צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. הוא מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד.

עבור עוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איזה צבע מתאים לצביעת טאבון?

לא מומלץ ליישם צבע על הטאבון בעיקר כאשר מדובר בכלי להכנת אוכל וגם בגלל החום הגובה המופק מהטאבון.

איזה צבע מתאים לצביעת הריצוף בבית?

עבור צביעת הרצפות יש ליישם תחילה פריימר לרצפות ציפוי יסוד אפוקסי דו- רכיבי 100% מוצקים, המשמש כשכבת יסוד (פריימר) לפני צביעת צבעים עליונים לרצפות בטון. בעל הדבקה מעולה לתשתית. משמש למשטחי בטון כגון חניוני רכב, משטחי עבודה ואחסון ועוד. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם אפוקסי מבריק לרצפות , צבע אפוקסי דו- רכיבי 100% מוצקים המשמש כציפוי עליון למערכות אפוקסי לציפוי משטחי בטון. משמש לצביעת משטחים שאינם חשופים לקרינת שמש. מכיוון שצביעה אפוקסית מיועדת למשטחי בטון, יישום שלה על ריצוף עלולה ליצור משטח חלק ולא בטיחותי ולכן, בכדי להתאים את הצבע האפוקסי ליישום על ריצוף, יש להוסיף אגרגטים שימנעו מהצבע להיות חלק. חשוב לדעת, הוספה של אגרגטים תמנע מהצבע להיות חלק ותקנה לו מראה מחוספס ולכן לא ניתן לתת אחריות על המראה הסופי. חשוב לציין, אלו צבעים תעשייתיים שלא מיועדים לשימוש פרטי ויש צורך באיש מקצוע שיודע ומוסמך ליישם את הצבעים האלו.

איזה צבע מתאים לצביעת אלומיניום?

צבע DTM מתאים לצביעת אלומיניום. הצבע מותאם לצביעת מתכות ואלומיניום. הצבע מגיע במרקם חלק, מגורען ורקוע. את המרקם החלק ניתן לקבל גם בצבע על בסיס מים וגם על-בסיס שמן.

איזה צבע מתאים ל-PVC?

שלום, אנא הפנה את שאלתך לנציג בכדי לקבל תשובה מותאמת לצרכיך.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איזה סוג צבע מתאים לקירות מטבח במקום קרמיקה?

ניתן ליישם את האונירלק על בסיס מים, צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות, לאחר הכנת שטח מתאימה. למוצר תו ירוק, הוא נטול ריחות ואינו מכיל ממיסים מזיקים. לשימוש חיצוני ופנימי. לפני היישום יש לנקות את קירות המטבח מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר ולוודא שהקירות יבשים. חשוב לדעת, מדובר בצבע שאומנם הוא רחיץ, אבל הוא לא מיועד להחלפת קרמיקות ובשלב מסויים יהיה צורך לחדש אותו יש ליישם את הצבע בשתי שכבות על ידי מברשת, רולר או התזה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

מתי יצאה המניפה האחרונה?

המניפה האחרונה שיצאה היא מניפת color is. המניפה יצאה ב-2008.
לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה פריימר מתאים לפנים הבית?

פריימר S – צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי לפנים הבית.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה פריימר מתאים לחוץ הבית?

יש שני פריימרים המתאימים לשימוש חיצוני בפריימר 2X – צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות ויסוד מקשר לצבעוני – צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. מומלץ ליישום לפני שליכט צבעוני על טיח שחור חדש. הבחירה בסוג הפריימר נעשית בהתאם לתשתית ולגימור.

יועץ הצביעה שלנו ישמח לסייע ולהדריך אתכם 1-700-500-004

איזה יסוד משתמשים לפני צביעת אוניאור על-בסיס מים?

במידה ומדובר על צביעת עץ יש ליישם צבע יסוד ראשון סינטטי , צבע יסוד ייחודי לעץ, כהכנה לצבע עליון. בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית, שומר על גמישות העץ ומאפשר חיבור חזק ויציב של הצבע העליון.
לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את האוניאור על בסיס מים.
מצורף סרטון הסבר בנושא-
במידה ומדובר ביישום על קיר יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי.

כמה גוונים יש לאפקט סהרה?

לאפקט הסהרה BRUSH יש מניפת גוונים ייעודית הכוללת 32 גוונים. באתר נירלט.
חשוב לציין כי הגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב ולכן חשוב לראותם באופן מוחשי במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק.
בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לכם הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.
לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה יסוד משתמשים לפני צביעת אוניאור על-בסיס מים על עץ?

שלום,
לפני יישום הצבע על העץ יש לשייף את העץ עד להחלקה והורדת הצבע הישן במידה וקיים ולנקות מאבק וכל לכלוך אחר.
לאחר מכן יש ליישם צבע יסוד ראשון סינטטי, צבע יסוד ייחודי לעץ, כהכנה לצבע עליון. בעל כושר הידבקות גבוהה לתשתית, שומר על גמישות העץ ומאפשר חיבור חזק ויציב של הצבע העליון.
לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את האוניאור על בסיס מים.
מצורף סרטון הסבר בנושא.
.