שאלות ותשובות

אפקטים

מה הם הגוונים של אפקט הקטיפה?

אפקט הקטיפה הינו אפקט דקורטיבי במראה משי קטיפתי. לאפקט הקטיפה יש 25 גוונים, ביניהם DK 11 שמש זהובה או DK07 אדום נחושת. את כל הגוונים תוכלו לבחון במניפת אפקט הקטיפה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

מה היא מניפת RAL?

מניפת ה-RAL הינה מניפת גוונים בין לאומית אשר מקובלת וקיימת בכל חברות הצבע.

יישום של צבע טיח

צבע טיח צבע על בסיס מים במראה טיח טבעי, המקנה לקיר מרקם מחוספס. מראה הקיר משתנה בהתאם לאופן היישום, כמות האור וכמות התאורה. לפני היישום יש לוודא שהקיר נקי מלכלוך, אבק ושומנים. ניתן ליישם את הצבע ישירות על גבי קירות הצבועים בצבע אקרילי שמצבו תקין. במידה והצבע שעל הקיר פגום יש צורך להורידו על ידי שיוף עד להחלקה של הקיר ולנקות מאבק וכל לכלוך אחר ולאחר מכן ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. יש לערבב היטב את הצבע לפני ובמהלך השימוש. אין צורך בדילול. יש לטבול מברשת סיוד מסוג “בומבה” ברוחב של 10 ס”מ בכמות נדיבה של צבע ולמרוח בתנועות על גבי הקיר, ליצירת שכבה עבה וכיסוי מלא ואחיד של הצבע על הקיר. רצוי לבצע קטע קיר ניסיוני לפני היישום, על מנת להבטיח את קבלת המראה הרצוי. כאשר הגוון הנבחר שונה מאוד מגוון הקיר הקיים, יש ליישם שכבת נירוקריל EXTRA  בגוון רקע הדומה לגוון האפקט, או ליישם שכבה נוספת של צבע טיח.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

היכן ניתן למצוא את מניפת צבעי העץ?

חשוב לדעת האם מדובר בצביעה חצי שקופה או אטומה. עבור צביעה חצי שקופה השימוש נעשה בלזור על בסיס מים או סובלנט (שמן)  .

במידה ומדובר על צביעה אטומה היא מייושמת על צבעים כגון אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. את האוניאור ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

האם ניתן לרכוש מניפה ואיפה?

מניפת צבעים ניתן לראות בצורה דיגיטלית באתר נירלט או בצורה מוחשית בחנויות לחומרי בניין ורשתות DIY. בנוסף, ניתן לראות את המניפה בצורה מוחשית במרכז נירלט להשראה בצבע בדיזיין סנטר רחוב הלח”י 2, בני-ברק (מול קניון איילון), שם ובחנויות לחומרי בניין גם ניתן לרכוש את המניפה.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

מה ההבדל בין בסיס W לבסיס P ?

בסיס W מייצג את משפחת הגוונים הבהירים מתוך מניפת הגוונים באתר נירלט. בסיס P אינו שייך לנירלט ולכן אין באפשרותנו לתת מידע מדוייק לגביו. מצורף קישור ישיר לפריסת החנויות, יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הקרובה לביתך.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS .

האם ניתן ליישם טיח נטורה בחדר רחצה?

ניתן ליישם את הטיח נטורה G1 בחדר הרחצה, זה טיח אקרילי במראה מינרלי- טבעי, במרקם עדין, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. למוצר עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, הוא מאפשר יציאת אדי מים, הוא גמיש ומגשר על פני סדקים. לפני היישום יש לשייף עד להחלקה של הקיר לנקות את פני השטח מאבק, לכלוך וחלקי צבע רופפים, לקבלת תשתית חזקה ויציבה. לאחר מכן יש ליישם יסוד מקשר לצבעוני, זה צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. מומלץ ליישום לפני שליכט צבעוני על טיח שחור חדש. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את הטיח נטורה G1. אפשרות נוספת היא ליישם את הטיח ווגה, טיח מינרלי רב-עובי במראה טבעי ויוקרתי. מאפשר מגוון רחב של גימורים, כגון משופשף, מגורד, מוחלק ומסורק ליצירת אווירה כפרית, מדברית או ים- תיכונית. בעל יכולת כיסוי והסתרת פגמים. לפני יישום הווגה יש ליישם מיקרו פריימר, צבע יסוד מגורען על בסיס מים לתשתיות חלקות. המרקם המחוספס מאפשר התחברות טובה של טיח מינרלי. מומלץ ליישום לפני טיח ווגה. לפני היישום , יש לשייף עד להחלקה של הקיר לנקות את פני השטח מאבק, לכלוך וחלקי צבע רופפים, לקבלת תשתית חזקה ויציבה.

את הטיח ווגה ניתן לגוון על פי גווני מניפת ווגה. חשוב לציין כי יישום הווגה מיועד רק לקירות היקפיים באמבטיה ולא נועד ליישום על קיר עם מגע ישיר עם מים.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש לכם צבע צבעוני לעץ?

בהחלט יש צבעים לעץ שניתנים לגיוון. להלן האפשרויות: עבור צביעה אטומה ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. אפשרות נוספת היא ליישם צבע מבריק בשם אונירלק על בסיס מים, צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות, לאחר הכנת שטח מתאימה. למוצר תו ירוק, הוא נטול ריחות ואינו מכיל ממיסים מזיקים ולכן מתאים גם לצביעת קירות וריהוט בחדרי ילדים. לשימוש חיצוני ופנימי. את הצבעים הללו ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט. עבור צביעה חצי שקופה ניתן ליישם לזור על בסיס מים, לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. בצביעה חיצונית, יש ליישם תחילה שכבת הגנה סופר מגן לעץ. את הלזור ניתן לגוון על פי גווני מניפת לזור הכוללת 18 גוונים.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש הקבלה בגוונים בין מניפת מילניום ל-COLOR IS?

אין הקבלה בין המניפות, מדובר בגוונים שונים. כל הגוונים של שתי המניפות זמינים לרכישה בכל חנויות חומרי הבניין ורשתות עשה זאת בעצמך.

ניתן גם להגיע למרכז נירלט בדיזיין סנטר, קומה תחתונה, רחוב הלח”י 2, בני-ברק (מול קניון איילון) 03-6194244 ולראות שם את תצוגת הגוונים והמניפות.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם יש לכם צבע גיר?

לנירלט אין צבע המיועד ליצירת לוחות לגיר.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם הנירוקריל אקסטרה נותן גוון מבריק?

הנירוקריל EXTRA הוא צבע אקרילי על בסיס מים עם גימור בעל מגע קטיפתי המקנה לקירות הבית מראה חלק. יש את הנירוקריל Extra משי שנותן מראה משי. ויש את האונירלק על-בסיס מים המקנה לקירות גימור מבריק.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם אפשר לחדש / לצבוע צבע שפריץ בתוך הדירה?

על מנת לחדש את צבע השפריץ בדירה יש ליישם חומר מקשר בשם פריימר S על הצבע הקיים.

בשלב הבא ניתן ליישם כל צבע ממשפחת נירוקריל EXTRA, צבעים אקריליים על בסיס מים, ניתן ליישם ב-2 שכבות.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם אפשר להבהיר צבע על-ידי הוספת צבע לבן?

לאחר יישום גוון על צבע בסיס לא ניתן לבצע גיוון נוסף, יש לגוון מחדש על צבע בסיס חדש במכונת גיוון. לפני הגיוון מומלץ לראות את הגוונים באופן מוחשי במניפת הגוונים בחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתך. מצורף קישור ישיר לפריסת החנויות, יש להזין את האזור והעיר ולבחור בחנות הקרובה לביתך.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו לכאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר -004- 1700-500.

באיזה מברשת להשתמש לצביעת האפקט סהרה?

את אפקט הסהרה יש ליישם עם מברשת 3 או 4 אינצ’. אופן היישום: מרחו כמות קטנה של צבע על הקיר בתנועות ארוכות של איקסים עם כל הזרוע.

אלו גוונים יש לקריסטל BRUSH?

לקריסטל BRUSH יש 25 גוונים נוצצים ביניהם: ספיר כחול DS13, אמרלד DS07 וקורל LS18.

את כל הגוונים תוכלו לראות במניפת הקריסטל BRUSH .

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

אלו אפקטים מיוחדים לקירות יש לנירלט?

לנירלט יש מגוון אפקטים מיוחדים לקירות ביניהם קריסטל BRUSH, אפקט הקטיפה, סהרה BRUSH, צבע טיח ועוד. כל אחד מקנה לחלל מראה שונה.

לרשימה מלאה ומפורטת תוכלו להיכנס לעמוד האפקטים שלנו.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך צובעים צבע משי?

עבור צבע משי יש ליישם נירוקריל משי EXTRA , צבע אקרילי מעולה בגימור משי בכיסוי גבוה, רחיצות גבוהה במיוחד ועמידות בקרצוף כבד. מונע קליטת אבק, ולכן מתאים לשימוש באזורים בהם יש לכלוך ואבק. מתייבש במהירות. דילול: במים, 20% לשכבה ראשונה, 10% לשכבות הנוספות. יש ליישם בשתי שכבות. יש להקפיד שהקיר ישר וחלק לחלוטין. במידה והקיר לא יהיה חלק לחלוטין, הפגמים יבלטו על גבי צבע זה. במידה וישנם חלקי צבע רופפים או נפוחים יש לגרד, לשייף ולהחליק את הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. בשלב הבא ניתן ליישם את הנירוקריל משי EXTRA. במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי שמצבו תקין והקיר חלק,ישר וללא פגמים, ניתן ליישם ישירות את הנירוקריל משי EXTRA. את הנירוקריל EXTRA משי ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלטניתן ליישם את הצבע במברשת, רולר או התזה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך מיישמים קריסטל GLOSS?

קריסטל GLOSS– צבע שקוף על בסיס מים בתוספת קריסטלים מנצנצים. מיועד ליישום על קירות פנים ומקנה מראה של נצנוץ זוהר ואלגנטי. קריסטל GLOSS מאפשר ליצור קיר מנצנץ בכל גוון שרוצים. החומר מיועד ליישום על קיר הצבוע בנירוקריל בגוון הנבחר. מגיע בגוון שקוף מנצנץ. יש לדלל בכ-30% מים. יש להקפיד יישם על פי ההוראות. , לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך מיישמים אפקט הקטיפה?

כדאי לערבב את הצבע עם פתיחת האריזה ובמהלך העבודה. יש למרוח כמות נדיבה ואחידה של חומר על המשטח. המריחה תתבצע במברשת עבה של כארבע אינצ’ים, איתה יש ליישם את החומר בתנועות איקסים מלמעלה למטה. אז יש לעבד את הצבע עם מאלדג’ נירוסטה (כלי עבודה למריחה הניתן למצוא בכל חנות חומרי בניין) את הצבע יש למרוח בתנועות חצי סיבוביות ולא אחידות כאשר הצבע עדיין לח על הקיר. המריחה הלא מושלמת יוצרת מראה לא אחיד שיוצר את אפקט הקטיפה דרך החזרי האור. אם שכבה אחת לא מקבלת את המראה אותו אתם מחפשים, יישמו שכבה נוספת להעצמת האפקט. ניתן גם להעניק לקיר מראה פנינתי מעונן בעיבוד ספוג: מרחו את על הקיר, ואז המתינו מספר דקות ועברו לעבד את החומר באמצעות ספוג ויסקוזה, שוב בתנועות X בתנועה של חצי קשת. שימו לב לאזורים בהם נשארה עדיין כמות גדולה של צבע, יש לשטח את הצבע באמצעות תנועת X מרפרפת נוספת. במידה והמראה המתקבל אינו מושלם, כלומר אין אחידות בכל שטח הקיר, ניתן למרוח שכבה נוספת של החומר וליישם אותו.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך מיישמים סהרה BRUSH?

וודאו שהקיר נקי מאבק ושיירי לכלוך, ללא חורים ופגמים. יש לצבוע את הקיר בצבע אקרילי – נירוקריל EXTRA בגוון הדומה ביותר סהרה Brush שבחרתם.

לאחר ייבוש שכבת הנירוקריל EXTRA יש לבחוש את הסהרה BRUSH לפני השימוש ומידי פעם במהלך הצביעה. טבלו מברשת עבה יחסית באריזת הצבע. מרחו כמות קטנה של צבע על הקיר בתנועות ארוכות של איקסים. לאחר קבלת כיסוי אחיד בעזרת איקסים, עברו לאיזור הבא בקיר. התחילו לעבד את החומר על הקיר ביד קלה ובתנועות ארוכות בכיוון אחיד עד להשגת טקסטורה דמוית דיונה לצד אזורים חלקים של צבע. מומלץ להתרחק מהקיר מדי פעם במהלך העבודה כדי לבחון את האיזור הצבוע (בדקו שהחלוקה בין השטחים המחוספסים לחלקים אחידה לאורך כל אזור הצביעה).

איך מגיעים למחלקה טכנית הקשורה לחומרים MSDS ?

גיליונות הבטיחות (MSDS) ישלחו לכל מבקש.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך לחפש גוון?

ראשית, הגוונים שבוחרים הם עניין של טעם אישי וישנה חשיבות גדולה לכך שהם יתאימו לטעם האישי של אלו הגרים בבית. תוכלו לראות את כל גווני נירלט באתר שלנו.

מכיוון שמדובר באלפי גוונים ואנחנו יודעים שמאוד קשה לבחור, יצרה נירלט שילובי גוונים מומלצים אשר מנגישים את הגוונים הפופולריים ביותר בשילובים מומלצים . בנוסף לזאת, בכל שנה מוציאה נירלט קולקציית גוונים עדכנית אשר מנגישה את הטרנדיים העולמיים מתורגמים לגווני מניפת נירלט – תוכלו לראות את הקולקצייה באתר נירלט. אנחנו יודעים שבארץ, רוב הבתים צבועים בגוון הלבן ולכן הוציאה נירלט מניפת גווני לבן

מכיוון שמלאכת התאמת גוון ברוב המקרים טיפה מורכבת, נשמח לייעץ ולהכין לכם תוכנית צבע. אנחנו מזמינים אתכם לבוא למרכז נירלט ולפגישה עם יועצי הצבע שלנו. בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם,לקבלת ההטבה, היכנסו לכאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך בוחרים גוון לבית?

כדי לבחור גוון, תחילה נקבע איזה אווירה אנחנו מחפשים והאם אנחנו מתכוונים לצבוע את הבית בצבע אחיד או לגוון בצבעי הקירות. אי אפשר לטעות שבוחרים גוונים מאותו פס מניפה. בחרו צבע שמוצא חן בעיניכם ושלבו אותו עם גוון כהה או בהיר יותר מאותו פס מניפה. גוונים קרים כמו כחולים וירוקים משרים אווירה מרעננת, גוונים חמים כמו ארגמן וכתום ישדרו תעוזה או מודרניות וגוונים נייטרליים כמו לבנדר או אפרפר יכניסו שלווה ותחכום לבית.

לייעוץ אישי לבחירת גוונים אתם מוזמנים לבוא ולראות את הגוונים בצורה מוחשית במרכז נירלט בדיזיין סנטר ברח’ הלח”י 2 בבני ברק (מול קניון איילון). למניפת הגוונים הדיגיטלית שלנו היכנסו.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך אפשר לדעת האם דירה חדשה צבועה בסיד או בצבע אקרילי?

ניתן לקחת סמרטוט לח ולהעביר על הקיר בשפשוף קל, במידה והצבע יורד ונשארים סימני צבע על הסמרטוט אז מדובר בצבע סיד. חשוב לדעת, כיום, כאשר רוצים לחדש את צבע הקירות מומלץ ונהוג ליישם צבע אקרילי במקום סיד. היתרון ביישום צבע אקרילי שהוא איכותי יותר, לא משאיר סימנים אחרי כל נגיעה בקיר, ניתן לגיוון וגם רחיץ וכך ניתן לשמור עליו נקי לאורך זמן. עבור צבע אקרילי ניתן להתרשם מנירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איזה סוג צבע מומלץ לבית מלא ודינאמי, הצבע צריך להיות רחיץ ובעל ניראות טובה?

עבור צבע אקרילי בעל רמת רחיצות גבוהה ניתן להתרשם מנירוקריל משי EXTRA , צבע אקרילי מעולה בגימור משי בכיסוי גבוה, רחיצות גבוהה במיוחד ועמידות בקרצוף כבד. מונע קליטת אבק, ולכן מתאים לשימוש באזורים בהם יש לכלוך ואבק. מתייבש במהירות. יש להקפיד שהקיר ישר וחלק לחלוטין. במידה והקיר לא יהיה חלק לחלוטין, הפגמים יבלטו על גבי צבע זה. במידה וישנם חלקי צבע רופפים או נפוחים יש לגרד, לשייף ולהחליק את הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. בשלב הבא ניתן ליישם את הנירוקריל משי EXTRA. במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי שמצבו תקין והקיר חלק,ישר וללא פגמים, ניתן ליישם ישירות את הנירוקריל משי EXTRA. את נירוקריל משי EXTRA ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

ניתן ליישם את הצבע במברשת, רולר או התזה וליישם בשתי שכבות. לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם אפשר לקבל יעוץ אנושי להתאמת צבעים?

נשמח לעזור, לנירלט בהחלט יש ייעוץ אנושי לבחירת גוונים. ניתן לבחור אחד מהשירותים הבאים (בהתאם לנוחות): מרכז נירלט – תוכלו להגיע למרכז נירלט להשראה בצבע אשר נמצא ברחוב הלח”י 2, דן דיזיין סנטר, קומה תחתונה, בני ברק (מול קניון איילון), שם יש אולם תצוגה גדול של נירלט הכולל קיר מניפה מוחשי ענק, תצוגה מוחשית של טייחים ושליכטים וכל האפקטים הדקורטיביים.

תוכלו להיעזר ביועצי הצביעה שלנו שישמחו להכין לכם תוכנית צבע לצביעת הבית. במידה ואתם מאזור הצפון תוכלו להגיע לחנות הצבע נימני נימני בכתובת: התעשייה 17, נשר, טל’: 04-8201333. שם יש מרכז תצוגה גדול של נירלט ויועצי צבע שישמחו לעזור לכם. דרך נוספת היא לשלוח לנו מייל חזרה עם פרטים על הבית ועל החדרים, העדפות, תמונות, הסבר מה צובעים ונשמח לשלוח לכם מייל בחזרה עם ההמלצות של יועצי הצביעה שלנו. בנוסף, תוכלו ליצור קשר עם קו הייעוץ שלנו 1700-500-004 הפועל בימי א’-ה’ מהשעה 09:00 עד 17:00 וגם הם יוכלו לייעץ בשמחה בשיחה טלפונית.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ,הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

איפה אני רואה שילובי גוונים?

את שילובי הגוונים המומלצים ניתן לראות באתר נירלט.

חשוב לציין כי הגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב ולכן כדאי לראותם באופן מוחשי במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק, טלפון: 03-6194244, שעות פתיחה: א’-ה’: 10:00-20:00 ו’: 09:30-14:00 או בחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתכם.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לכם הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח אליכם הודעת SMS.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

מהו הקריסטל BRUSH?

הקריסטל BRUSH הוא צבע דקורטיבי מיוחד, המקנה לקיר מראה מטאלי מנצנץ.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

כמה גוונים יש לאפקט סהרה?

לאפקט הסהרה BRUSH יש מניפת גוונים ייעודית הכוללת 32 גוונים. באתר נירלט.
חשוב לציין כי הגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב ולכן חשוב לראותם באופן מוחשי במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק.
בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לכם הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.
לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.