שאלות ותשובות

מתכת

צבע רחיץ לחדר מדרגות

עבור צבע שמתאים לצביעה חיצונית ויכול לעזור בהורדת הלכלוך והסימנים בחדר המדרגות ניתן ליישם פוליאוריתן עליון לקירות חוץ CASA NOVA –

פוליאוריתן לקירות חוץ מסדרת CASA NOVA לחידוש ושימור מבנים, הינו צבע פוליאוריתני על בסיס מים בברק משי, המשמש לחידוש מבנים ישנים וצביעת מבנים חדשים. מעניק הגנה חיצונית מעולה, מונע קליטת אבק, נוח ליישום, מתייבש במהירות וללא ריח לוואי.

ראשית יש להסיר אבק, לכלוך, חלקי צבע רופפים, שמנים או מלח, ע”י שטיפה עם מכונת לחץ מים גבוה טרם היישום. יש להקפיד לייבש את הקירות באופן מוחלט.

לאחר מכן יש ליישם פריימר X –

צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני / סופר גמיש.

לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם את הפוליאוריתן העליון לקירות חוץ CASA NOVA.

אפשרות נוספת היא ליישם נירוקריל משי EXTRA –

צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

צביעת מדרגות מוזאיקה

חשוב להדגיש שבצביעת מדרגות מוזאיקה, העבודה חייבת להיות מקצועית ביותר ולכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע עם ידע וניסיון בתחום.

יש ללטש את המדרגות ליטוש מאסיבי עם מלטשת למוזאיקה. לאחר מכן יש לשאוב את כל אבק השיוף ולנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר. בשלב הבא יש ליישם יסוד אפילק שקוף – צבע יסוד אפוקסי דו-רכיבי המשמש כמקשר על גבי משטחי בטון לפני יישום צבע עליון אפוקסי לרצפות.

חשוב להדגיש, לאחר יישום היסוד האפילק השקוף, יש ליישם מעליו בתוך שעתיים עד שלוש פוליאוריתן לרצפות, פוליאוריתן דו- רכיבי – פוליאסטר אליפטי המשמש כציפוי עליון ברצפות אפוקסי בחשיפה לאור ושמש. מתאים ליישום בחניונים, מוסכים, רצפות ייצור ועוד. לאחר הייבוש הפוליאוריתן לרצפות הוא בגימור מבריק.

צבע לצביעת זכוכית

לנירלט אין צבע יעודי לצביעת זכוכית ושלא מומלץ לצבוע זכוכית מכיוון שהצבעים אינם מיועדים לכך.

במידה ואין צורך בצבע ייעודי, ניתן לצבוע בצבע יסוד הנקרא יסוד לכל –

יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים המיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. אינו מכיל עופרת. לשימוש פנימי וחיצוני.

לאחר המתנה לייבוש יש ליישם אוניאור על-בסיס מים –

צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים.

צביעת גדר ממתכת

ראשית, לפני יישום צבע, מומלץ לשייף את גדר המתכת ולהוריד צבע ישן וכתמי חלודה ולאחר מכן לנקות ב-מדלל 032. לאחר מכן מומלץ ליישם צבע יסוד פנולי 503  צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם DTM חלק על בסיס מים – צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה. את ה-DTM על בסיס מים ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

 

צביעת רעפים מצבע אדום לאפור

ראשית, יש לנקות את הרעפים מאבק וכל לכלוך אחר ולהמתין לייבוש. לאחר הייבוש יש ליישם צבע יסוד פריימר X –

צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות.

לאחר ייבושו, יש ליישם נירוקריל 100 EXTRA –

צבע אקרילי מעולה המותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד.

ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט. ניתן ליישם ברולר בשתי שכבות.

צבע לאסבסט

תחילה יש לנקות ולשטוף את האסבסט עם לחץ מים ולהמתין לייבוש. במידה ויש פטריות ועובש יש לנקות עם אקונומיקה ולאחר מכן עם מטלית ספוגה מים ולייבש לפחות יום יומיים.

לאחר מכן יש ליישם פריימר X –

צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות.

לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם נירוקריל 100 EXTRA –

צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV נושם ואינו נשחק. מאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד.

אפשרות נוספת היא ליישם נירוקריל EXTRA –

צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

אופציה נוספת היא ליישם אפילק שקוף צבע יסוד אפוקסי דו-רכיבי –

משמש כמקשר על גבי משטחי בטון לפני יישום צבע עליון אפוקסי לרצפות. לאחר שעתיים שלוש ניתן ליישם את האוניקריל הדו רכבי בגוון הרצוי.

צביעת שידה עם פוליטורה

תחילה יש לשייף ולהוריד את צבע ישן במידה ויש עד להחלקת העץ ולאחר מכן לנקות מאבק וכל לכלוך אחר.

כדי שהצבע ייתפס כראוי יש לדאוג להסיר את כל הפוליטורה באמצעות השיוף.

לאחר מכן ניתן ליישם ישירות על גבי השידה אוניאור על בסיס מים –

צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. את האוניאור ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

 

צביעת אריחי קרמיקה בחוץ

יש לנקות היטב את הקרמיקה משומנים, אבק, פיח וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש לוודא שהקרמיקה יבשה וליישם יסוד לכל – סוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש של היסוד לכל ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים – צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים.

צביעת אותיות על מצבת שיש

הצבעים שלנו לא מיועדים לצביעת שיש, הצבעים המשמשים למצבות הם צבעים עם עופרת עבור העמידות. במידה ובכל זאת אתם מעוניינים ליישם צבע, ניתן ליישם אחד מהשניים:

ניתן ליישם צבע בשם אוניקריל.

או DTM על בסיס מים – צבע בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים וללא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה.

צביעת דלת רב בריח

ראשית, במידה ועל הדלת יש טפט, יש צורך לקלף את הטפט ולאחר מכן לנקות, לשייף ולבצע חספוס קל של פני השטח. לאחר מכן יש להשתמש במדלל 032 לניקוי הדלת ולאחר המתנה לייבוש. לאחר הייבוש יש ליישם DTM על בסיס מים – צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה. ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

אפשרות נוספת היא ליישם ישירות על הטפט יסוד לכל – יסוד מקשר על בסיס מים המיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. אינו מכיל עופרת. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם מעליו את ה-DTM על בסיס מים.

צבע המעכב בעירה למתכת

עבור צבע מעכב בעירה למתכת ניתן ליישם סטיל גארד 547 – משמש כציפוי דק להגנה בפני אש צלולוזית למבני מתכת ומספק הגנה בפני אש עד שעתיים.

לפני יישום הצבע יש לנקות את המשטח משמנים, אבק וכל לכלוך אחר.

משטח העבודה חייב להיות יבש ויש להימנע מיישום הצבע בחוץ כאשר צפוי גשם.

צבע לפרקט מעץ

במידה ואתם מעוניינים בצבע אטום עבור הפרקט ניתן להשתמש בפוליאוריתן לרצפות –

חומר דו- רכיבי, פוליאסטר אליפטי, המשמש כציפוי עליון ברצפות אפוקסי בחשיפה לאור ושמש. מתאים ליישום בחניונים, מוסכים, רצפות ייצור ועוד ומעניק גימור מבריק. החומר מיועד לצביעת רצפות ולא לעץ, אך יכול לתת מענה גם לעץ ומתאים לפרקט עץ בלבד ולא לפרקט למינציה. ניתן לגוון אותו על פי כל גווני מניפת RAL.

במידה ואתם מעוניינים בצבע לכה ניתן ליישם WTI –

לכה לפרקט על בסיס מים. לכה שקופה או מגוונת בגוונים חצי אטומים ואטומים על בסיס מים, לציפוי פרקטים וצביעת רהיטים. לשימוש פנימי. בעלת אלסטיות גבוהה, קשיות ועמידות בפני שריטות ושפשופים. קלה לשימוש, ללא צורך ביישום יסוד, מתאימה ליישום ללא בעל מקצוע.

שליכט צבעוני לשירותי אורחים

עבור יישום שליכט צבעוני בחדר השירותים ניתן ליישם את שליכט צבעוני EXTRA נטורה G1 –

טיח אקרילי במראה מינרלי- טבעי, במרקם עדין, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. למוצר עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, הוא מאפשר יציאת אדי מים, גמיש ומגשר על פני סדקים.

לפני היישום יש לשייף קלות את הקיר להחלקה ולאחר מכן לנקות את הקיר מאבק וכל לכלוך אחר.

לאחר מכן יש ליישם צבע יסוד מקשר לצבעוני

יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את השליכט.

אפשרות נוספת היא ליישם טיח ווגה, טיח מינרלי רב-עובי במראה טבעי ויוקרתי. מאפשר מגוון רחב של גימורים, כגון משופשף, מגורד, מוחלק ומסורק ליצירת אווירה כפרית, מדברית או ים- תיכונית. בעל יכולת כיסוי והסתרת פגמים.

לפני יישום טיח זה יש ליישם צבע יסוד מיקרו פריימר – צבע יסוד מגורען על בסיס מים לתשתיות חלקות. המרקם המחוספס מאפשר התחברות טובה של טיח מינרלי. מומלץ ליישום לפני טיח ווגה.

חשוב להדגיש ששני המוצרים דורשים יישום מקצועי באמצעות אנשי מקצוע מתמחים.

מחפש צבע עמיד למים ושמן עבור קירות המטבח?

עבור צביעת המטבח ניתן ליישם אונירלק על בסיס מים –

צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות, לאחר הכנת שטח מתאימה.

למוצר תו ירוק, הוא נטול ריחות ואינו מכיל ממיסים מזיקים. לשימוש חיצוני ופנימי.

לפני היישום יש לנקות את קירות המטבח מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר ולוודא שהקירות יבשים.

במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי ומצבו תקין והוא דבוק היטב לקיר ניתן ליישם מעליו ישירות את האונירלק על בסיס מים, במידה ולא יש צורך ליישם צבע יסוד בשם יסוד מקשר לצבעוני –

צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. יש ליישם את הצבע בשתי שכבות על ידי מברשת, רולר או התזה.

מניפת גוונים של צבעים למתכת

יש מניפות גוונים שונות עבור צבעי המתכת, תלוי באיזה צבע בוחרים להשתמש ומה הגימור הרצוי. עבור צבע בגימור חלק באמצעות ה-DTM סולבנט ניתן לבחור גוונים מתוך מניפת ה-RAL.

עבור צבע בגימור חלק באמצעות DTM על בסיס מים ניתן לבחור גוונים מתוך מניפת ה-COLOR IS וגם מתוך מניפת ה-RAL.

עבור צבע בגימור רקוע באמצעות DTM רקוע יש לבחור גוונים מתוך המניפה הייעודית – מניפת DTM רקוע.

עבור צביעה בגימור מחוספס מתכתי באמצעות DTM מטאל ראסט יש לבחור גוונים מתוך המניפה הייעודית – מניפת המטאל ראסט.

חשוב לציין כי הגוונים נראים מעט שונה על גבי מסך המחשב ולכן חשוב לראותם באופן מוחשי במרכז נירלט בדיזיין סנטר, רחוב הלח”י 2, בני ברק או בחנות הצבע המקצועית הקרובה לביתך.

מחפש חומר לצביעה על אלומיניום?

עבור צביעת אלומיניום ניתן ליישם DTM על בסיס מים

צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה.

לפני יישום הצבע יש לבצע חספוס קל של פני השטח עד הורדת הברק ולאחר מכן לנקות מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר עם מדלל 032 של נירלט.

לאחר המתנה לייבוש המדלל ניתן ליישם את ה-DTM על בסיס מים. את ה-DTM ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

מהו מדלל 032?

מדלל 032 מיועד לדילול צבעים חד-רכיביים ולניקיון ציוד הצביעה לאחר השימוש.

כמו כן ניתן לנקות עם המדלל ברזל או פח משומנים, פיח ואבק לפני יישום צבע. .

מה להשתמש נגד עובש באמבטיה?

ראשית, לא ניתן לצבוע ישירות על עובש. במידה ותעשה זאת העובש ישוב ויופיע לאחר הצביעה. קודם כל יש לבדוק מה הסיבה שהעובש הופיע, במידה ומדובר ברטיבות שנובעת בנזילה יש לטפל בנזילה ראשית ולדאוג שהקיר יבש. במידה ומדובר בחוסר אוורור יש לדאוג לאוורור מתאים. לפני יישום צבע יש לדאוג שהקיר יהיה יבש לחלוטין ולנקות את העובש עם מטלית ספוגה באקונומיקה ולאחר מכן במטלית ספוגה במים ולהמתין לייבוש מלא של הקיר. יש לוודא שאין חלקי צבע רופפים או נפוחים. לאחר מכן ניתן ליישם צבע בשם אקווניר BATH, זהו צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים בחדרי אמבטיה, במטבחים ובחדרים לחים. מונע הופעת עובש ופטריות. קל וידידותי ליישום. רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראהו החדש.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

מה לגבי מערכת צבע לממ”ד, נגד פליטת גז ראדון?

מערכת צבע למניעת פליטת גז ראדון הינה:

1. שכבת יסוד: יישום שכבת פריימר X לשכבת הצבע הראשונה

2. שכבת ביניים: יישום סופר גמיש חלק ממנו יש ליישם שתי שכבות (700 גרם לפחות למ”ר).

3. שכבה עליונה: צביעה של נירוקריל משי EXTRA בגוון הרצוי עד לכיסוי מלא ממנו ניישם מעל עוד שתי שכבות צבע.

מה ההבדל בן בסיסי הצבע (A, W, B, C)? מה היתרונות והחסרונות של כל בסיס?

בסיסי הצבע משמשים לגיוון הגוון הנבחר ואין הבדל בניהם מבחינת הצבע (החומר). כאשר לקוח בוחר גוון בחנות הצבע, על מנת לספק לו את הגוון הנבחר יש צורך לגוון במכונת הגיוון ולשם כך יש צורך בבסיס המתאים שעליו מוזרקים קולורנטים של צבע שיוצרים את הגוון הנבחר. לכל גוון יש את הבסיס שלו ובסיסי הגוונים מייצגים משפחה של גוונים לדוגמא: בסיס C שייך למשפחת הגוונים הכהים. יש ארבע בסיסי צבע A, W, B ו-C, וכאמור המטרה של הבסיסים הוא הגיוון. הצבע (החומר) הוא אותו חומר. לדוגמא נירוקריל EXTRA בסיס A מגוון ונירוקריל EXTRA בסיס C מגוון הוא אותו הצבע (החומר) בעל אותן האיכויות ואין הבדל שין שני הפחים מלבד הגוון. לכן, עבורכם זה לא משנה מה הבסיס כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הגוון ואת הצבע (החומר) המתאים.

תוכלו לראות את מניפת הגוונים באתר נירלט ולהתרשם ממבחר צבעי הקירות של נירלט.

בהמשך לכך, נירלט שמחה להעניק לך הטבה ייחודית – ייעוץ מקצועי במרכז נירלט שיעניק לכם תכנית צבע מקצועית לבית ו-3 דוגמאות צבע חינם! לקבלת ההטבה, היכנסו ללינק כאן, הזינו את מספר הפלאפון שלכם ונשלח לכם הודעת SMS.

מה ההבדל בין המוצר אנטי-ראסט לבין מוצרי ה-DTM?

האנטי ראסט הוא צבע יסוד המשמש כפריימר לצבע עליון דוגמת DTM. ה-DTM הוא צבע עליון המיועד ליישום על מתכות שונות , ישנם צבעי DTM שונים כגון DTM חלק צבע יסוד וצבע עליון במוצר אחד, לצביעה ישירה על מתכות שונות, כולל מתכת מגולוונת, בגימור חלק. בעל כושר הידבקות מעולה ועמידות טובה בתנאי מזג האויר. מתייבש במהירות ומגן על המתכת מפני היווצרות חלודה. לשימוש פנימי וחיצוני.

למה צובעים תקרה עם סיד?

צובעים תיקרה עם סיד ממספר סיבות: לסיד יש מעבר אדי מים טוב העלות שלו נמוכה יותר בתקרה אין צורך באיכות רחיצות גבוה הוא ולכן הוא מתאים יותר לשימוש באזור זה על מוצרי סיד ליישום על התקרה.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

כיצד ניתן להעלים שפריץ מקיר ישן?

בכדי להעלים את השפריץ יש לגרד את קצוות השפריץ הקיים, את הגירוד יש לבצע באמצעות מגרדת או שפכטל גירוד. יש לוודא שהקיר נקי מאבק ומכל לכלוך אחר ויבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם צבע יסוד בשם פריימר X , זהו צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. לאחר המתנה לייבוש הפריימר יש ליישם טיט אקריל  CASA NOVA, זהו טיט אקרילי מיוחד, מוכן לשימוש, למילוי וליישור טיח שפריץ מותז, בטונים וקירות פגומים, לפני יישום ציפויים, כגון שליכט צבעוני או סופר גמיש טקסטורה. קל ונוח לעבודה ובעל ייבוש מהיר. יש להשתמש במאלדג´ מתכת / נירוסטה ב- 1-2 שכבות, עד ליישור פני השפריץ למשטח ישר ולהמתין 24 שעות בין השכבות. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם על הטיט האקרילי צבע יסוד בשם מקשר לצבעוני , זהו צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. מומלץ ליישום לפני שליכט צבעוני על טיח שחור חדש. לאחר ייבוש המקשר לצבעוני ניתן ליישם שליכט אקרילי צבעוני מתוך סדרת השליכטים באתר נירלט.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

כיצד לצבוע פורמייקה?

ראשית, יש לנקות היטב את הפורמייקה משומנים, אבק וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש לבצע שיוף עד לחספוס קל של הפורמייקה ולנקות מאבק. בשלב הבא יש ליישם חומר מקשר בשם יסוד לכל, זהו יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון פורמייקה. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. אינו מכיל עופרת. לשימוש פנימי וחיצוני. יש ליישם צבע עליון על גבי יסוד לכל, בתוך 6-10 שעות מתום הצביעה. לאחר מכן ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים , זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. יש ליישם 2 שכבות עד לכיסוי מלא באמצעות מברשת או רולר.

אפשרות נוספת היא ליישם צבע בשם DTM צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם קיים פתרון עמיד לצביעת מרפסת ליד הים?

בהחלט יש פתרון המתאים לצביעת מרפסות ליד הים. להלן שלבי היישום. לפני יישום הצבע יש לנקות את הקירות עם לחץ מים או אוויר ולהמתין לייבוש הקירות. במידה והצבע הישן מתקלף, יש לשייף ולהוריד את הצבע עד להחלקה של הקיר ולבצע ניקוי של הקירות. לאחר מכן יש ליישם פריימר X, צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. בשלב הבא ניתן ליישם פוליאוריתן עליון לקירות חוץ CASA NOVA , פוליאוריתן לקירות חוץ מסדרת CASA NOVA לחידוש ושימור מבנים, הינו צבע פוליאוריתני על בסיס מים בברק משי, המשמש לחידוש מבנים ישנים וצביעת מבנים חדשים. מעניק הגנה חיצונית מעולה, מונע קליטת אבק, נוח ליישום, מתייבש במהירות וללא ריח לוואי. צבע זה הוא בגימור משי אך מכיוון שהמבנה הוא ליד הים מומלץ ליישם צבע זה מכיוון שהוא עמיד יותר בתנאים אלו.

האם צבעים למתכת בטוחים לצביעת מתקנים עבור ילדים?

לנירלט יש צבע מתאים לצביעת מתכות הנקרא DTM על-בסיס מים בעל תו תקן ירוק. DTM על בסיס מים, צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים וללא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה ובעל תו תקן ירוק. לפני יישום הצבע יש לבצע חספוס קל של פני השטח או עד להורדת הצבע הישן ולאחר מכן לנקות עם מדלל 032 ולהמתין לייבוש. לאחר מכן יש ליישם את הDTM על בסיס מים ולהמתין לייבוש מלא.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם פריימר צריך להיות מגוון בצבע השליכט הצבעוני ועד כמה זה קריטי?

ראשית, פריימר הוא חומר מקשר לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון. הוא מונע התקלפויות ומחזיק את הצבע באופן תקין על הקיר למשך זמן רב. תהליך צביעה תקין, חייב לכלול פריימר. לגבי הגיוון הכול תלוי למה משמש הפריימר. במידה ומדובר בשליכט צבעוני אכן יש לגוון את הפריימר, כל שאר הפריימרים אין צורך לגוון. במידה ומדובר בקיר פנימי, ניתן ליישם חומר מקשר בשם יסוד מקשר לצבעוני , זהו צבע יסוד לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים.

במידה ומדובר בקירות חיצוניים ניתן ליישם פריימר X .

לכל שאלה ניתן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004

האם צביעה בשכבה אחת של האנטי-ראסט ולאחר מכן צביעה עם אחד ממוצרי ה-DTM נותן הגנה טובה?

על-מנת לקבל הגנה טובה לברזל אנחנו ממליצים לכם ליישם את הפנולי 503 צבע יסוד הגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. אשר ייתן פתרון הרבה יותר טוב מהאנטי ראסט. מעל הפנולי 503 יש צורך ליישם DTM חלק סולבנט.

האם ניתן לצבוע שיש מטבח?

לא מומלץ לצבוע שיש בגלל התכונות הנדרשות עמידות בחומצות, שחיקה שפשוף וכד’.

האם ניתן לצבוע רעפים? ואם כן באיזה צבע?

ניתן לצבוע רעפים. ראשית יש לשטוף את הרעפים היטב בלחץ מים ולאחר הייבוש המלא יש ליישם צבע מקשר הנקרא פריימר X . לאחריו יש לצבוע באמצעות צבע אקרילי נירוקריל 100 EXTRA בגוון הרצוי.

האם ניתן לצבוע ריהוט מעץ ללא שיוף?

לפני יישום צבע יש לנקות את הריהוט מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש ליישם יסוד לכל יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. אינו מכיל עופרת. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם אוניאור על בסיס מים – צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. את האוניאור ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם ניתן לצבוע קרמיקה ישנה במטבח?

יש לנקות היטב את הקרמיקה משומנים, אבק, פיח וכל לכלוך אחר. לאחר מכן יש לוודא שהקרמיקה יבשה וליישם יסוד לכל, יסוד לכל הינו יסוד מקשר אפוקסי דו-רכיבי על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש של היסוד לכל ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים.

האם ניתן לצבוע סופר גמיש על עץ?

לא מומלץ ליישם צבע סופר גמיש על עץ מכיוון שהוא מיועד לציפוי קירות ועץ מטבעו יכול להתרחב ולהתנפח. ישנם צבעים המיועדים לעץ ומספקים מגוון פתרונות, מצביעה שקופה, חצי שקופה ועד צביעה אטומה. עבור צביעה שקופה ניתן ליישם לכה על בסיס מים, זו לכה אקרילית שקופה על בסיס מים להגנה על העץ מפני פגעי מזג האויר, עובש וריקבון, תוך שמירה על המראה הטבעי של העץ. עבור צביעה חצי שקופה ניתן ליישם את הלזור על בסיס מים, לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. את הלזור ניתן לגוון על פי מניפת גווני לזור. עבור צביעה אטומה ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. עבור גימור מבריק בצביעה אטומה ניתן ליישם אונירלק על בסיס מים, צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות.

האם ניתן לצבוע ברזל חלוד ואיך?

ניתן לצבוע ברזל חלוד, אך יש לדאוג קודם כל להסיר את החלודה. מסירים את החלודה על-ידי שימוש במברשת פלדה (רצוי מכנית). לאחר הסרת החלודה יש לנקות את האבק והלכלוך באמצעות טינר ולאחר מכן לצבוע צבע מקשר יסוד למתכת – יסוד פנולי 503. לאחר ייבוש הצבע המקשר ניתן לצבוע את הברזל ב-DTM בגוון הרצוי.

האם ניתן לצבוע את ה-DTM הרקוע ישירות על הברזל ללא יסוד?

את ה-DTM הרקוע לא מומלץ ליישם ישירות על מתכת ללא צבע יסוד בגלל הגימור המיוחד של הצבע. צביעה ישירה עלולה לפגוע בטקסטורה במראה. ה-DTM הרקוע הוא צבע בגימור רקוע מתכתי לצביעת מתכות על גבי יסוד מתאים, המקנה מראה רקוע דקורטיבי וייחודי. בעל עמידות טובה בתנאי מזג האוויר, מתייבש במהירות ומגן על מתכת מפני היווצרות חלודה. לפני יישום הצבע על המתכת יש לשייף במידה וישנה חלודה ולנקות היטב משומנים, אבק וכל לכלוך אחר עם מדלל 032 של נירלט להמתין לייבוש המדלל לפני יישום הצבע. לאחר מכן יש ליישם יסוד פנולי 503, צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את ה-DTM הרקוע.

האם ניתן ליישם טיח נטורה בחדר רחצה?

ניתן ליישם את הטיח נטורה G1 בחדר הרחצה, זה טיח אקרילי במראה מינרלי- טבעי, במרקם עדין, משמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. למוצר עמידות חיצונית מעולה בתנאי אקלים קשים, הוא מאפשר יציאת אדי מים, הוא גמיש ומגשר על פני סדקים. לפני היישום יש לשייף עד להחלקה של הקיר לנקות את פני השטח מאבק, לכלוך וחלקי צבע רופפים, לקבלת תשתית חזקה ויציבה. לאחר מכן יש ליישם יסוד מקשר לצבעוני, זה צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי וציפויים בתשתיות חדשות. מומלץ ליישום לפני שליכט צבעוני על טיח שחור חדש. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם את הטיח נטורה G1. אפשרות נוספת היא ליישם את הטיח ווגה, טיח מינרלי רב-עובי במראה טבעי ויוקרתי. מאפשר מגוון רחב של גימורים, כגון משופשף, מגורד, מוחלק ומסורק ליצירת אווירה כפרית, מדברית או ים- תיכונית. בעל יכולת כיסוי והסתרת פגמים. לפני יישום הווגה יש ליישם מיקרו פריימר, צבע יסוד מגורען על בסיס מים לתשתיות חלקות. המרקם המחוספס מאפשר התחברות טובה של טיח מינרלי. מומלץ ליישום לפני טיח ווגה. לפני היישום , יש לשייף עד להחלקה של הקיר לנקות את פני השטח מאבק, לכלוך וחלקי צבע רופפים, לקבלת תשתית חזקה ויציבה.

את הטיח ווגה ניתן לגוון על פי גווני מניפת ווגה. חשוב לציין כי יישום הווגה מיועד רק לקירות היקפיים באמבטיה ולא נועד ליישום על קיר עם מגע ישיר עם מים.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם ניתן לגוון DTM מגורען בגווני מניפת RAL?

את ה-DTM המגורען ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת RAL.

לכל שאלה אתה מוזמן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש לכם צבע צבעוני לעץ?

בהחלט יש צבעים לעץ שניתנים לגיוון. להלן האפשרויות: עבור צביעה אטומה ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. אפשרות נוספת היא ליישם צבע מבריק בשם אונירלק על בסיס מים, צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות, לאחר הכנת שטח מתאימה. למוצר תו ירוק, הוא נטול ריחות ואינו מכיל ממיסים מזיקים ולכן מתאים גם לצביעת קירות וריהוט בחדרי ילדים. לשימוש חיצוני ופנימי. את הצבעים הללו ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט. עבור צביעה חצי שקופה ניתן ליישם לזור על בסיס מים, לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. בצביעה חיצונית, יש ליישם תחילה שכבת הגנה סופר מגן לעץ. את הלזור ניתן לגוון על פי גווני מניפת לזור הכוללת 18 גוונים.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם יש צבע לצביעת פלסטיק?

יש לנקות היטב את משטח הפלסטיק משומנים, אבק וכל לכלוך אחר בעזרת מדלל 032 ולהמתין לייבוש. לאחר מכן יש לשייף עם נייר לטש עדין ולנקות שוב עם מדלל 032 ולהמתין לייבוש המדלל. לאחר מכן יש ליישם צבע יסוד בשם יסוד לכל , זה צבע יסוד על בסיס מים, מיועד להתחברות לשטחים חלקים במיוחד כגון: אריחי קרמיקה ופורצלן, פיברגלאס, אלומיניום, פורמייקה, זכוכית ובטונים חלקים. על גבי יסוד לכל, ניתן ליישם את רוב סוגי הצבעים העליונים. לשימוש פנימי וחיצוני. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. בנוסף, ניתן ליישם גם את ה DTM על בסיס מים, זה צבע על בסיס מים בעל כושר הידבקות גבוה. מתייבש במהירות, ללא ריח לוואי, נוח לעבודה וידידותי לסביבה. .

האם המוצר GOLD BOND (חומר מריחה לבן המשמש לשפכטל) מתאים גם למילוי פגמים בעץ?

הגולד בונד הוא מרק אמריקאי מוכן לשימוש להחלקת קירות גבס, טיח שליכט וכו´. יוצר גימור חלק במיוחד בתשתיות שונות, מתייבש במהירות ומאפשר ליטוש בנייר ואינו מיועד למילוי פגמים בעץ. עבור מילוי פגמים בעץ יש להשתמש בשפכטל לעץ, חומר למילוי פגמים בעץ והחלקתו, על בסיס שרפים אקריליים. קל ונוח לשיוף. מתאים לשימוש פנימי לפני צביעה אטומה. לפני היישום יש לנקות את השטח המיועד לצביעה, מאבק, שמנים, לכלוך וכל חומר זר אחר. יש לשייף היטב את העץ , להסרת שכבת העץ הישנה או צבע ישן, ורק לאחר שמתגלה העץ הגולמי, יש למלא עם שפטל לעץ את הפגמים.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם אפשר לצבוע דיקט עם DTM?

ניתן ליישם DTM על בסיס מים על גבי הדיקט. במידה וישנו ציפוי על הדיקט, יש לבצע שיוף של הציפוי ולהורידו עד כמה שניתן בכדי לאפשר לצבע להתחבר לדיקט.

בנוסף, ניתן ליישם אוניאור על בסיס מים, זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות ומתאים לשימוש חיצוני ופנימי. לפני היישום יש לנקות את הדיקט מאבק וכל לכלוך אחר.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם אפשר לצבוע אלומיניום? איך משנים את הצבע למסגרות האלומניום בתוך הבית?

עבור צביעת אלומיניום ניתן ליישם DTM על בסיס מים, צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי, נוח לעבודה וידידותי לסביבה. לפני יישום הצבע יש לבצע חספוס קל של פני השטח עד הורדת הברק ולאחר מכן לנקות מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר עם מדלל 032  של נירלט. לאחר המתנה לייבוש המדלל ניתן ליישם את ה DTM על בסיס מים. את ה DTM ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט.

האם אפשר לצבוע DTM חלק על ברזל מגולוון?

בהחלט ניתן. יש להסיר שומנים באמצעות טינר וללטש קלות את המתכת ולאחר מכן ניתן ליישם DTM בצביעה ישירה.

האם DTM לצביעת מתכת בעל גימור מבריק?

DTM על בסיס מים הוא צבע בעל גמור משי חלק. עבור גימור מבריק ניתן ליישם את האונירלק על בסיס מים , צבע אטום על בסיס מים בגימור מבריק, המיועד לצביעת מתכת, עץ וקירות, לאחר הכנת שטח מתאימה. למוצר תו ירוק, הוא נטול ריחות ואינו מכיל ממיסים מזיקים ולכן מתאים גם לצביעת קירות וריהוט בחדרי ילדים. לשימוש חיצוני ופנימי. ביישום האונירלק על מתכת מגולוונת יש להסיר שמנים ולבצע חספוס קל של פני השטח. ביישום על ברזל שחור / חלוד: יש להסיר חלודה באמצעות מברשת פלדה, להסיר לכלוך, אבק ושמנים באמצעות מדלל 032 וליישם יסוד פנולי 503 של נירלט, צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות.

צבע אטום למדרגות מעץ אורן ישנות אשר כבר צבועות?

ראשית, יש להכין את משטח העבודה (מדרגות העץ). יש לשייף (עם נייר ליטוש 150) ולהוריד את הצבע הישן עד להחלקה מלאה ולנקות עם סמרטוט לח. לאחר מכן ניתן ליישם צבע בשם אוניאור על בסיס מים , צבע עליון אטום.

יש ליישם בשתי שכבות לפחות לפי ההוראות על גבי האריזה. (להמתין לייבוש בין השכבה הראשונה והשנייה). לאחר יישום השכבה הראשונה מומלץ לשייף קלות עם נייר ליטוש 180 ואז ליישם את השכבה השנייה. ניתן ליישם עם מברשת או רולר.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם הצבע one wall ידידותי לסביבה ועומד בתקנים?

המוצר הינו על בסיס מים, ללא ריח לוואי, בעל תו ירוק, מכיל LOW VOC ונושא תו תקן 1945.

באיזה צבע ניתן לצבוע צמיגים?

ניתן לצבוע צמיגים עם צבע בשם אוניאור על בסיס מים צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר, אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. את האוניאור ניתן לגוון על פי כל גווני מניפת נירלט, לעוד רעיונות וטיפים כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איזה צבע מתאים לשולחן עץ פנימי?

לפני יישום צבע יש לשייף את העץ עד להחלקה ולנקות מאבק השיוף ומכל לכלוך אחר. במידה וברצונך ליישם עליו צבע שקוף, ניתן ליישם לכה שקופה על בסיס מים, זו לכה אקרילית שקופה על בסיס מים להגנה על העץ מפני פגעי מזג האוויר, עובש וריקבון, תוך שמירה על המראה הטבעי של העץ. ללא ריח לוואי, מתייבש במהירות. יש ליישם את הלכה בשתי שכבות והיא מתאימה לשימוש חיצוני ופנימי. עבור צביעה חצי שקופה, ניתן ליישם צבע בשם לזור מגן לעץ על בסיס מים, זו לכה מגוונת חצי שקופה על בסיס מים להגנה על העץ בפני פגעי מזג אויר, עובש וריקבון. לזור מעניק לעץ מראה מרהיב, מתייבש מהר וללא ריח לוואי. לצביעה פנימית וחיצונית של משקופים, רהיטי עץ, פרגולות ועוד. בצביעה חיצונית, יש ליישם תחילה שכבת הגנה סופר מגן לעץ, זה חומר בעל יכולת הספגה גבוהה החודר לתוך עומק העץ, ועל ידי כך מקנה לו הגנה לאורך זמן מפני ריקבון, מזיקים ופגעי מזג האוויר.

יש להשתמש במוצר ליצירת שכבת הגנה לפני צביעה. עבור צביעה אטומה ניתן ליישם צבע בשם אוניאור על בסיס מים, זהו צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות ומתאים לשימוש חיצוני ופנימי.

איך צובעים קירות עם שפריץ פנימיים?

במידה ואינכם רוצים להעלים את השפריץ אלא רק לרענן אותו בצבע חדש יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש, ניתן ליישם מעליו צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA, צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. לפני יישום הצבע יש לנסות לנקות את השפריץ עד כמה שניתן מאבק.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך צובעים פינות?

יש להדביק מסקנטייפ בחיבורים של הקירות והתקרה / ריצפה הנגדית (אותה איננו רוצים לצבוע) ואז באמצעות מברשת לצבוע את הפינה.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך צובעים ברזל מגלוון או פח? והאם יש צורך להשתמש בצבע יסוד?

על-מנת לצבוע ברזל מגלוון או פח, ראשית, יש לנקות את המתכת המגולוונת במדלל 032, לאחר מכן יש לשייף להחלקה של המתכת. בשלב הבא ניתן ליישם צבע בשם DTM על בסיס מים, צבע לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים וללא ריח לוואי, נוח לעבודה וידידותי לסביבה. אין צורך בשימוש בפריימר (צבע יסוד) כיון שהצבע מיועד לצביעה ישירה על מתכות. מצורף סרטון הסבר על צביעת מתכת מגולוונת.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך צובעים ארגזי רוח מעץ?

יש ללטש ביסודיות את ארגזי הרוח להסרת צבע רופף או צבע “שרוף” עם מלטשת עד להגעה לתשתית תקינה ויציבה. לאחר מכן יש ליישם 2 שכבות של סופר מגן לעץ. במידה ורוצים מראה אטום יש ליישם שכבה אחת של סופר מגן לעץ ומעליו אוניאור.

איך נכון לכסות חלודה קשה?

עבור צבע לחלודה, יש להסיר את החלודה באמצעות מברשת פלדה ולאחר מכן לנקות מאבק, שומנים וכל לכלוך אחר עם מדלל 032 של נירלט ולהמתין לייבוש המדלל. לאחר מכן יש ליישם יסוד פנולי 503 , צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. לאחר המתנה לייבוש ניתן ליישם DTM על בסיס מים, צבע על בסיס מים לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים ולא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה.

איך ניתן לצבוע תקרת בטון חשוף?

תחילה יש לשטוף היטב את התקרה והקירות, מומלץ בלחץ מים או אוויר ולהמתין לייבוש מלא. לאחר מכן יש ליישם פריימר X, צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני/סופר גמיש. לאחר המתנה לייבוש יש ליישם נירוקריל 100 EXTRA, צבע אקרילי מעולה מותאם במיוחד לצביעת קירות חיצוניים ולאקלים הישראלי. בעל עמידות גבוהה בקרינת UV, נושם ואינו נשחק. נמאפשר צביעה ישירה על גבי בטונים חדשים וטיח מותז. נירוקריל 100 EXTRA הוא בעל כושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד. ניתן ליישם את הנירוקריל 100 בהתזה. .

איך ניתן לצבוע את אריחי הפסיפס שיש בקיר החיצוני?

לא מומלץ ליישם צבע על אריחי הפסיפס.

איך מיישמים סהרה BRUSH?

וודאו שהקיר נקי מאבק ושיירי לכלוך, ללא חורים ופגמים. יש לצבוע את הקיר בצבע אקרילי – נירוקריל EXTRA בגוון הדומה ביותר סהרה Brush שבחרתם.

לאחר ייבוש שכבת הנירוקריל EXTRA יש לבחוש את הסהרה BRUSH לפני השימוש ומידי פעם במהלך הצביעה. טבלו מברשת עבה יחסית באריזת הצבע. מרחו כמות קטנה של צבע על הקיר בתנועות ארוכות של איקסים. לאחר קבלת כיסוי אחיד בעזרת איקסים, עברו לאיזור הבא בקיר. התחילו לעבד את החומר על הקיר ביד קלה ובתנועות ארוכות בכיוון אחיד עד להשגת טקסטורה דמוית דיונה לצד אזורים חלקים של צבע. מומלץ להתרחק מהקיר מדי פעם במהלך העבודה כדי לבחון את האיזור הצבוע (בדקו שהחלוקה בין השטחים המחוספסים לחלקים אחידה לאורך כל אזור הצביעה).

איך מגיעים למחלקה טכנית הקשורה לחומרים MSDS ?

גיליונות הבטיחות (MSDS) ישלחו לכל מבקש.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך מחדשים דלת חיצונית מעץ כולל תיקוני שפכטל?

עבור תיקוני השפכטל, יש ליישם שפכטל לעץ, חומר למילוי פגמים בעץ והחלקתו, על בסיס שרפים אקריליים. קל ונוח לשיוף. מתאים לשימוש פנימי לפני צביעה אטומה. לפני היישום, יש לנקות את השטח המיועד לצביעה, מאבק, שמנים, לכלוך וכל חומר זר אחר. יש ללטש היטב, להסרת שכבת העץ השרופה או צבע ישן, ורק לאחר שמתגלה העץ הגולמי, למלא עם שפטל לעץ את הפגמים. לאחר מכן ניתן ליישם צבע אטום אוניאור על בסיס מים, צבע עליון אטום על בסיס מים בעל גימור משי מהודר. מיועד לצביעת משטחי מתכת ועץ שונים ולקירות. קל ונוח ליישום, אינו מטפטף ובעל השתטחות מושלמת. אוניאור ידידותי לסביבה, נטול ריחות לוואי ואינו מכיל ממיסים מזיקים. ניתן לגוון את האוניאור על פי כל גווני מניפת נירלט.

איזה צבע מתאים לצביעת אלומיניום?

צבע DTM מתאים לצביעת אלומיניום. הצבע מותאם לצביעת מתכות ואלומיניום. הצבע מגיע במרקם חלק, מגורען ורקוע. את המרקם החלק ניתן לקבל גם בצבע על בסיס מים וגם על-בסיס שמן.

איזה צבע מתאים ל-PVC?

שלום, אנא הפנה את שאלתך לנציג בכדי לקבל תשובה מותאמת לצרכיך.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.