שאלות ותשובות

תקרות

מה יותר מקובל – לצבוע את התקרה בצבע לבן או בצבע של הקיר?

בחירת הגוון לתקרה היא עניין של טעם אישי. ניתן בהחלט לצבוע בגוון בהיר כגוון הקירות בחדר מה שיצור אחידות בין התקרה לקירות החדר, במקרה זה יש ליישם את אותו סוג הצבע על התקרה והקירות. יישום גוון לבן על התקרה ייצור בידול של התקרה משאר קירות החדר, במקרה זה יש ליישם היפרסיד, סיד מעולה בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד, נושם ואינו מצהיב. הצבע אינו מתנגב ואינו מתיז, מתאים לצביעה פנימית של תקרות, קירות, משטחי בטון וטיח בשימוש פנים. שתי האפשרויות מקובלות וניתנות ליישום.

איך צובעים תיקרה מבלי שיזול מהרולר?

יש להספיג היטב כמות קטנה של הצבע ברולר ולבדוק מעל מגש הצבע האם הצבע עדיין מטפטף. הספגה טובה ברולר ושימוש בכמות צבע קטנה בכל פעם, ימנעו את נזילת הצבע.

איך בעזרת צבע ניתן לתת לאולם עם תיקרה נמוכה תחושה של תיקרה גבוהה?

אכן בעזרת צבע אפשר להתמודד עם תקרה נמוכה. אנו ממליצים לבחור בגוון כהה במיוחד כמו אפור כהה או שחור פחם הנותן תחושה אינסופית , כאילו התקרה אינה קיימת בחלל, גם אצלנו במרכז נירלט בחרנו בתקרה שחורה בדיוק מאותה סיבה ואכן זו התחושה שנוצרה. כמו-כן מומלץ לרדת מהתקרה באותו גוון כהה בכ-20-30 ס”מ אל הקירות ולתחום את המפגש בין הגוון השחור לגוון הלבן או הבהיר יותר בקרניז עדין. המלצה שלנו היא גוון IS0536 אבל כמובן עליו להתאים לשאר הגוונים בחלל.