שאלות ותשובות

הכנת קירות

מה השלבים בשליכט צבעוני חיצוני וטיפול בסדקים?

ראשית, לפני תיקון הסדקים וחידוש הצבע יש לבדוק את סוג הסדקים במטרה לוודא שאלו לא סדקים קונסטרוקטיביים, בנוסף, חשוב לבדוק את נושא האיטום של הקיר ולוודא שאין נזילות וחלחול מים ושהקיר אטום. יש לבצע שטיפה במים של הקירות (רצוי באמצעות מכונת לחץ מים או אוויר) להסרת אבק, פיח ומלחים, כדי לוודא שהקיר נקי. לאחר מכן יש להמתין לייבוש הקיר.

יש לבדוק את מצב התשתית, במידה וישנם חלקי צבע רופפים או נפוחים, יש לגרדם, לשייף את הקיר עד להחלקה ולנקות מאבק השיוף.

בכדי למלא סדקים יש ליישם נירוסיל סופר – משחת איטום אקרילית על בסיס מים. במידה ויש צורך בכמות גדולה יותר של חומר איטום, ניתן להשתמש במרק קיר גמיש – מרק אקרילי גמיש למילוי סדקים, גמישות החומר מגנה על המבנה ומונעת את הופעת הסדקים מחדש. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני.

לאחר מכן יש ליישם פריימר X  צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות. מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני. לאחר המתנה לייבוש הפריימר, ניתן ליישם שליכט אקרילי צבעוני כגון שליכט צבעוני EXTRA קלאסי, זו סדרת שליכטים אקריליים גמישים המשמשים לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. מקנים לקירות הבית מראה טבעי במגוון מרקמים מעדין ועד גס, בעלי עמידות מעולה בתנאי אקלים קשים, מאפשרים יציאת אדי מים, בעלי כושר הידבקות גבוה לתשתית ומגשרים על פני סדקים. בנוסף, ניתן להתרשם מסדרת השליכטים נטורה – שליכטים אקריליים במראה מינרלי.

לסרטון הסבר על טיפול בסדקים בקירות חיצוניים.

כמה זמן צריך להמתין לפני שצובעים קירות חוץ רטובים?

יש לוודא שהקיר יבש לחלוטין, את הבדיקה הנ”ל יש לבצע לפחות 72 שעות אחרי הגשם האחרון.

איך צובעים מחדש קירות מלוכלכים מקשקושים של טושים?

לפני יישום הצבע יש לשייף היטב את הקירות עד להורדת הצבע הישן והחלקה של הקיר ולאחר מכן לנקות מאבק וכל לכלוך אחר.

בשלב הבא יש ליישם פריימר S – צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי.

לאחר מכן יש ליישם 2-3 שכבות צבע רק על האזורים המקושקשים, להמתין לייבוש ורק לאחר מכן לצבוע את כל הקיר בשתי שכבות.

ניתן להתרשם מצבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA –

צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

לסרטון הסבר.

כיצד מטפלים בטיח מתפורר?

מומלץ להוריד את הטיח הישן על ידי שיוף והחלקה מלאה של הקיר. לאחר מכן יש לוודא שהקיר נקי מאבק וכל לכלוך אחר. בשלב הבא יש ליישם מחדש טיח מכיוון שהטיח הישן כבר לא במצב שניתן לתקנו. במצב הטייח הקיים אין חומר שיכול להיספג פנימה ולתקנו. במידה ותרצו ליישם צבע על גבי הטיח החדש ומדובר בקיר פנימי אז ניתן ליישם צבע בסיס בשם פריימר S – צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי.

במידה ומדובר בקיר חיצוני, יש ליישם פריימר X לפני יישום צבע עליון על הטיח.

מה עושים עם קירות מתקלפים?

שלב ראשון הוא להסיר את כל הקילופים מהקיר, יש להסיר תשתית רופפת באמצעות מברשת קשה. לאחר מכן יש ליישם שכבה אחת של יסוד מקשר פריימר S שקוף. לאחר 3 שעות כשהפריימר התייבש יש למלא את האזורים שהתקלפו על-מנת ליצור קיר חלק בעזרת אלטק ויולט. יש להחליק את האזורים הנדרשים ולחכות לייבוש. לאחר הייבוש יש לשייף שוב את הקיר ולמרוח פעם נוספת פריימר S. לאחר ייבוש הפריימר ניתן לצבוע בצבע אקרילי דוגמאת נירוקריל EXTRA.

מה עושים עם סדקים עמוקים בקיר?

אם מדובר בסדקים קונסטרוקטיביים – שיש על הסדק משקלים עצומים ולכן הסדקים חוזרים, העניין דורש טיפול מקצועי. שימוש במוצרי נירלט לא מיועד לסדקים כאלו. אנחנו ממליצים לפנות למהנדס / איש מקצוע המתמחה בטיפול בסדקים כאלו שיבדוק את הנושא בצורה מעמיקה.

מה זה פריימר?

פריימר הוא צבע יסוד מקשר שתפקידו לחדור לתשתית לחזק אותה ולאפשר לצבע העליון להתחבר היטב.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

מה הן הסיבות לצבע מתקלף?

צבע מתקלף בגלל שהתשתית של הקיר לא חזקה מספיק על-מנת להחזיק את הצבע. כלומר, מצוי משהו על התשתית שלא מאפשר לצבע להיות מחובר היטב. למשל: אבק, שפכטל ישן רופף, שומנים וכו’.

מה הם השלבים לאחר טיח האם וונדרספיד או פריימר?

הוונדרספיד הוא צבע עליון הכולל בתוכו גם צבע יסוד . משמש גם כיסוד לפני יישום צבע אקרילי בצביעה פנימית בלבד. במידה ומיישמים פריימר S , ניתן ליישם מעליו צבע אקרילי ללא צורך ביישום הוונדרספיד. במידה ומיישמים את הוונדרספיד, ניתן ליישם ישירות מעליו צבע אקרילי ללא צורך בפריימר S . המלצתנו היא ליישם פריימר S ולאחר מכן צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

מהו מדלל 032?

מדלל 032 מיועד לדילול צבעים חד-רכיביים ולניקיון ציוד הצביעה לאחר השימוש.

כמו כן ניתן לנקות עם המדלל ברזל או פח משומנים, פיח ואבק לפני יישום צבע. .

מה להשתמש נגד עובש באמבטיה?

ראשית, לא ניתן לצבוע ישירות על עובש. במידה ותעשה זאת העובש ישוב ויופיע לאחר הצביעה. קודם כל יש לבדוק מה הסיבה שהעובש הופיע, במידה ומדובר ברטיבות שנובעת בנזילה יש לטפל בנזילה ראשית ולדאוג שהקיר יבש. במידה ומדובר בחוסר אוורור יש לדאוג לאוורור מתאים. לפני יישום צבע יש לדאוג שהקיר יהיה יבש לחלוטין ולנקות את העובש עם מטלית ספוגה באקונומיקה ולאחר מכן במטלית ספוגה במים ולהמתין לייבוש מלא של הקיר. יש לוודא שאין חלקי צבע רופפים או נפוחים. לאחר מכן ניתן ליישם צבע בשם אקווניר BATH, זהו צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים בחדרי אמבטיה, במטבחים ובחדרים לחים. מונע הופעת עובש ופטריות. קל וידידותי ליישום. רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראהו החדש.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

מה ההבדל בין נירוסיל סופר ומרק קיר גמיש?

נירוסיל סופר ומרק קיר גמיש הם מוצרים זהים המשמשים לאיטום סדקים. כאשר מדובר בשימוש עבור צרכן פרטי לאיטום מספר מצומצם של סדקים, מומלץ להשתמש בנירוסיל סופר שאותו יש ליישם עם אקדח. מרק קיר גמיש נמכר באריזה גדולה ודורש עבודת שפכטל. בחירת החומר תלויה בכמות הסדקים שיש למלא ובמידת המיומנות שלך לעבוד עם שפכטל.

כמה זמן צריך לחכות לייבוש בין פנולי 503 לנירוקריל EXTRA?

חשוב לדעת מהו המשטח המיועד לצביעה (קיר או מתכת) וזאת מכיוון שיסוד פנולי 503 מיועד ליישום על מתכת והוא צבע יסוד להגנה מוגברת על מתכות בגימור מט, ליישום לפני שכבת צבע עליון. מקנה הגנה מעולה מפני חלודה, בעל כושר הידבקות גבוה מאוד, במיוחד למתכות מגולוונות. במידה ואכן מדובר בצביעת מתכת ישנו צבע עליון ייעודי למתכות כגון DTM על בסיס מים, לצביעה ישירה על מתכות שונות, בעל כושר הידבקות גבוה במיוחד למתכות מגולוונות. מתייבש במהירות, עמיד בתנאים חיצוניים קשים וללא ריח לוואי. נוח לעבודה וידידותי לסביבה. הנירוקריל EXTRA הוא צבע המיועד ליישום על קירות ובמידה ויש צורך ליישם צבע יסוד על הקירות ובמידה ומדובר בקירות פנים, יש ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש הפריימר S, ניתן ליישם מעליו את הנירוקריל EXTRA. זמן לייבוש סופי של הפנולי 503 הוא 24 שעות (בתנאי מזג אויר של 25 מעלות).

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

האם צריך לעשות שפכטל בבית החדש? מה זה נותן?

יישום של שפכטל בבית חדש הוא לא חובה, הוא מיועד להחלקה ויישור קירות במקרה שרוצים לקבל קירות חלקים. לדוגמא רוק בונד, מרק אמריקאי מוכן לשימוש להחלקת קירות גבס, טיח שליכט וכו´ לפני יישום צבע. מתייבש במהירות ומאפשר ליטוש בנייר.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם פריימר צריך להתאים לגוון הסופי?

תלוי בגימור.

כאשר צובעים צבע אקרילי על-גבי הפריימר אין צורך בהתאמת גוון הפריימר, כאשר מיישמים על-גבי הפריימר שליכט צבעוני EXTRA יש צורך להתאים את גוון הפריימר לגוון השליכט.

האם ניתן להשתמש במוצר אלטק ויולט להחלקת קירות פנימיים של אמבטיה?

בחדר האמבטיה ישן ליישם את האלטק ויולט מכיוון שזה חדר שיש בו לחות ורטיבות ולכן יש צורך בחומר שיותר עמיד לתנאים האלו וזה האלטק. יש להסיר כל חומר רופף ולא יציב כגון שפכטל ישן ופגום, או צבע מתקלף, יש לוודא שהקיר נקי מאבק ולכלוך ולוודא שהקיר יבש לפני יישום האלטק ויולט. לאחר יישום השכבה הראשונה יש להמתין לייבוש ואז לשייף קלות להחלקה ולנקות מאבק השיוף ואז ליישם שכבה נוספת ולחזור על פעולת השיוף והניקוי.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו http://on.fb.me/1MGX8MU http://on.fb.me/1MGX8MU ,

האם חובה / כדאי לצבוע בפריימר לפני צבע?

פריימר הינו צבע יסוד, ובמידה ומדובר על קירות פנים והצבע הישן על הקיר הוא צבע אקרילי ומצבו תקין, כלומר הוא דבוק היטב לקיר וללא פגמים הכוללים נפיחויות וקילופי צבע, ניתן ליישם מעליו ישירות צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA, צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. במידה ויש צורך להוריד את הצבע הישן מהקיר או שהקיר לא צבוע בצבע אקרילי אלא סיד או צבע שמן, יש לשייף עד להחלקת הקיר והורדת הצבע הישן ולנקות מאבק השיוף לאחר מכן יש ליישם פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם מעליו את הנירוקריל EXTRA. \

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם המוצר GOLD BOND (חומר מריחה לבן המשמש לשפכטל) מתאים גם למילוי פגמים בעץ?

הגולד בונד הוא מרק אמריקאי מוכן לשימוש להחלקת קירות גבס, טיח שליכט וכו´. יוצר גימור חלק במיוחד בתשתיות שונות, מתייבש במהירות ומאפשר ליטוש בנייר ואינו מיועד למילוי פגמים בעץ. עבור מילוי פגמים בעץ יש להשתמש בשפכטל לעץ, חומר למילוי פגמים בעץ והחלקתו, על בסיס שרפים אקריליים. קל ונוח לשיוף. מתאים לשימוש פנימי לפני צביעה אטומה. לפני היישום יש לנקות את השטח המיועד לצביעה, מאבק, שמנים, לכלוך וכל חומר זר אחר. יש לשייף היטב את העץ , להסרת שכבת העץ הישנה או צבע ישן, ורק לאחר שמתגלה העץ הגולמי, יש למלא עם שפטל לעץ את הפגמים.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

האם “מרק קיר גמיש” ו”נירוסול סופר” זהים, ומשמשים למילוי סדקים בקירות חוץ ופנים?

ראשית, חשוב לדעת כי שני החומרים משמשים לאיטום. במידה וישנם חורים גדולים בקיר ונדרש חומר רב בכדי למלא אותם, מומלץ להשתמש במרק קיר גמיש בדפנות הסדק בכדי לאפשר חיבור מלא של המרק בתוך הסדק. זהו מרק למילוי סדקים, מומלץ במיוחד לפני יישום שליכט צבעוני, יש ליישם חומר מקשר בשם פריימר ,נירוסיל סופר היא משחת איטום אקרילית המיועדת יותר לאיטום היקפי של חלונות אלומיניום, קירות גבס ותפרי התפשטות.

לכל שאלה אתה מזומן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004

דילול צבע – במידה ואין כלי מדויק למדידה, איך ניתן לבצע דילול של הצבע במים?

כמובן שמומלץ להשתמש בכלי מדידה מקצועי. אם אין באפשרותכם אז תוכלו להשתמש בכוס על מנת לבצע את המדידה – בהנחה שסך כל כמות הצבע אותה מתכוונים ליישם היא 10 כוסות, אז כוס מים אחת מהווה 10%. חשוב לדעת שהנחיית דילול צבע מתייחסת ל-10% מהכמות בה מתכוונים להשתמש ולא 10% מכמות פח הצבע כולו (בהנחה שלא מיישמים את כל הפח). בנוסף, יש שים לב להנחיות על גבי הצבע כיון שלא כל הצבעים דורשים 10%, ישנם כאלה שזקוקים לדילול של 20% .

באיזה מברשת להשתמש לצביעת האפקט סהרה?

את אפקט הסהרה יש ליישם עם מברשת 3 או 4 אינצ’. אופן היישום: מרחו כמות קטנה של צבע על הקיר בתנועות ארוכות של איקסים עם כל הזרוע.

אלו אפקטים מיוחדים לקירות יש לנירלט?

לנירלט יש מגוון אפקטים מיוחדים לקירות ביניהם קריסטל BRUSH, אפקט הקטיפה, סהרה BRUSH, צבע טיח ועוד. כל אחד מקנה לחלל מראה שונה.

לרשימה מלאה ומפורטת תוכלו להיכנס לעמוד האפקטים שלנו.

לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך צובעים קירות מתקלפים? מה צריך לעשות על-מנת שהצבע החדש יחזיק ולא יתקלף גם הוא?

את חלקי הצבע המתקלפים, רופפים או נפוחים יש לגרד, לשייף ולהחליק את הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם פריימר S, צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. בשלב הבא ניתן ליישם הצבע. תוכלו להתרשם מנירוקריל EXTRA, צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

לכל שאלה אתה מזומן לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך נכון לסתום חורים וסדקים בקירות פנים ולאחר מכן לצבוע?

לפני תיקון הסדקים וחידוש הצבע יש לבדוק את סוג הסדקים במטרה לוודא שאלו לא סדקים קונסטרוקטיביים ובנוסף, חשוב לבדוק את נושא האיטום של הקיר ולוודא שאין נזילות וחלחול מים ושהקיר אטום. יש להוריד את הצבע הרופף והמתקלף מהקיר על ידי שיוף עד להחלקה מלאה של הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק השיוף ומכל לכלוך אחר ולוודא שהקיר יבש. במידה ואלו סדקים גדולים ועמוקים יש ליישם חומר בשם מרק קיר גמיש זה מרק אקרילי גמיש, מוכן לשימוש, למילוי סדקים. גמישות החומר מגנה על המבנה ומונעת את הופעת הסדקים מחדש. במידה ומדובר בסדקים נימיים ניתן ליישם נירוסיל סופר, זו משחת איטום אקרילית על בסיס מים, לאיטום היקפי של חלונות אלומיניום, איטום קירות גבס, תפרי התפשטות ודלתות. מגן מפני חדירת מים, לחות ורוח. ניתן לצביעה. עבור יישור והחלקת הקיר מכל הפגמים ניתן ליישם רוק בונד, מרק אמריקאי מוכן לשימוש להחלקת קירות גבס, טיח שליכט וכו לפני יישום צבע. מתייבש במהירות ומאפשר ליטוש בנייר. יש ליישם בשתי שכבות דקות, לאחר יישום השכבה הראושנה יש להמתין לייבוש ולאחר מכן לשייף קלות עד להחלקה ולנקות מאבק השיוף, יש לחזור על הפעולה לאחר יישום השכבה השנייה. לאחר ייבוש הרוק בונד ניתן ליישם ישירות מעליו צבע אקרילי כגון נירוקריל EXTRA , צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש.

איך משתמשים בסילקו 100?

סילקו 100 הוא מספיג סיליקוני להגנה על קירות חיצוניים מפני חדירת מים, פיח מכוניות ואבק סביבתי. בעל כושר חדירה גבוה לתשתית ללא פגיעה במראה הטבעי של הקיר. יש לשטוף את הקיר מאבק ושמנים ולהמתין לייבוש מלא, הקירות חייבים להיות יבשים לחלוטין לפני יישום סילקו 100 , יש למלא ולתקן חורים, פגמים ופוגות חסרות, לפני יישום סילקו 100. רצוי ליישם במרסס גב או מרסס ידני. ניתן גם ליישם ברולר או במברשת. יש ליישם עד הספגה מלאה של התשתית, יש ליישם עד תחילת נגר, אין צורך בדילול. ביישום ליד הים, יש ליישם תחילה פריימר X, צבע יסוד לקירות חדשים וישנים, בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה לתשתיות סופגות.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך מכינים את הקירות לצביעה?

הכנת הקיר לצביעה כוללת תהליך מסודר. עבור קירות פנים ובמידה והצבע הישן שעל הקיר נפוח או מתקלף יש להוריד את הצבע על ידי שיוף עד להחלקה מלאה של הקיר ולאחר מכן לנקות היטב מאבק וכל לכלוך אחר, יש לוודא שהקיר יבש לפני יישום צבע. לאחר מכן יש ליישם צבע יסוד פריימר S , צבע יסוד על בסיס מים לחיזוק התשתית לפני יישום צבע עליון אקרילי. לאחר המתנה לייבוש הפריימר ניתן ליישם צבע עליון אקרילי כגון נירוקריל EXTRA, צבע אקרילי על בסיס מים, המיועד לצביעת קירות פנים וחוץ. בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה. לאחר הצביעה מתקבל גימור בעל מגע קטיפתי, המקנה לקירות הבית מראה חלק, נקי ובריח נעים ורענן. קל וידידותי ליישום, רחיץ, עמיד לאורך זמן ושומר על מראה חדש. במידה והקיר כבר צבוע בצבע אקרילי ומצבו תקין ללא פגמים, ניתן ליישם ישירות מעליו צבע אקרילי חדש. להלן סרטון הדרכה בנושא-

איך מיישמים קריסטל GLOSS?

קריסטל GLOSS– צבע שקוף על בסיס מים בתוספת קריסטלים מנצנצים. מיועד ליישום על קירות פנים ומקנה מראה של נצנוץ זוהר ואלגנטי. קריסטל GLOSS מאפשר ליצור קיר מנצנץ בכל גוון שרוצים. החומר מיועד ליישום על קיר הצבוע בנירוקריל בגוון הנבחר. מגיע בגוון שקוף מנצנץ. יש לדלל בכ-30% מים. יש להקפיד יישם על פי ההוראות. , לעוד טיפים ורעיונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו.

איך מיישמים אפקט הקטיפה?

כדאי לערבב את הצבע עם פתיחת האריזה ובמהלך העבודה. יש למרוח כמות נדיבה ואחידה של חומר על המשטח. המריחה תתבצע במברשת עבה של כארבע אינצ’ים, איתה יש ליישם את החומר בתנועות איקסים מלמעלה למטה. אז יש לעבד את הצבע עם מאלדג’ נירוסטה (כלי עבודה למריחה הניתן למצוא בכל חנות חומרי בניין) את הצבע יש למרוח בתנועות חצי סיבוביות ולא אחידות כאשר הצבע עדיין לח על הקיר. המריחה הלא מושלמת יוצרת מראה לא אחיד שיוצר את אפקט הקטיפה דרך החזרי האור. אם שכבה אחת לא מקבלת את המראה אותו אתם מחפשים, יישמו שכבה נוספת להעצמת האפקט. ניתן גם להעניק לקיר מראה פנינתי מעונן בעיבוד ספוג: מרחו את על הקיר, ואז המתינו מספר דקות ועברו לעבד את החומר באמצעות ספוג ויסקוזה, שוב בתנועות X בתנועה של חצי קשת. שימו לב לאזורים בהם נשארה עדיין כמות גדולה של צבע, יש לשטח את הצבע באמצעות תנועת X מרפרפת נוספת. במידה והמראה המתקבל אינו מושלם, כלומר אין אחידות בכל שטח הקיר, ניתן למרוח שכבה נוספת של החומר וליישם אותו.

לכל שאלה אתם מזומנים לפנות ליועץ הצביעה שלנו במספר – 1700-500-004.

איך מחליקים קיר?

ראשית, יש לשייף ולנקות את הקיר מאבק וכל לכלוך אחר, המשטח חייב להיות יבש לחלוטין. לאחר מכן יש ליישם מרק בשם גולד בונד וליישום במאלדג´ מתכת או שפכטל, יש ליישם שכבות דקות, ולהמתין לייבוש. לאחר מכן יש לשפשף ולהחליק את הקיר בנייר לטש עדין. יש להסיר את אבק הליטוש בין השכבות. בשלב הבא יש ליישם צבע יסוד פריימר S , ולהמתין לייבוש. בשלב זה יש ליישם צבע אקרילי בשם נירוקריל EXTRA. יישום כל התהליך מעט מורכב ולכן אנו ממליצים לפנות לבעל מקצוע.

לשאלות נוספות אנא פני ליועץ הצביעה שלנו ב1-700-500-004.