ציפויים חיצוניים

ציפויים לקירות חיצוניים, המוכרים יותר כ"שליכטים", הינם בעלי מאפיינים פונקציונליים ודקורטיביים גם יחד. ניתן לראות שימוש בציפויים השונים על סוגיהם, הן בבתים פרטיים והן בבנייני מגורים, מבנים ציבוריים ומוסדות שונים. פרט לצבעוניות ולטקסטורות השונות והמיוחדות המאפיינות את הציפויים, הם בעיקר ידועים בשל היותם חומר המגן על המבנה. יישום שליכט, בשונה מצבע קיר לפנים הבית, דורש מיומנות גבוהה, ולכן יש להיעזר בבעל מקצוע מנוסה.

מהם סוגי השליכטים הקיימים

ציפוי אקרילי

מהו ציפוי אקרילי?
ציפוי אקרילי הוא חומר אקרילי גמיש, מוכן לשימוש, בעל יכולת מצויינת לגישור על פני סדקים קיימים ולמניעת הופעת סדקים חדשים בקירות חיצוניים. לציפוי עמידות מעולה בתנאי מזג האוויר, הוא מאפשר יציאת אדי מים (כאשר מיושם בטקסטורה) ובעל כושר הידבקות גבוה לתשתית.

ציפוי אקרילי

סופר גמיש

סופר גמיש הינו ציפוי אקרילי גמיש, לגישור על פני סדקים קיימים ולמניעת הופעת סדקים בקירות חיצוניים. לסופר גמיש עמידות מעולה בתנאי מזג האוויר. סופר גמיש מעניק מראה חלק לקירות המבנה וניתן לקבלו גם בשלוש רמות של טקסטורות: K1, K1/2, K1/4 ומגיע בכל גווני מניפת נירלט.

סופר גמיש, נושא תו תקן 1731 של מכון התקנים הישראלי, המעיד כי החומר עבר את הבדיקות הקפדניות והמקיפות ביותר ועומד בסטנדרטים הדרושים. כמו כן, הינו בעל תו ירוק ממכון התקנים הישראלי, המאשר כי הציפוי מורכב מחומרים שאינם רעילים לסביבה ולמשתמש, וכן שהחומר ותהליך הייצור שלו אינם פוגעים בסביבה.

מוצרים בסדרה

סופר גמיש חלק

סופר גמיש חלק

ציפוי אקרילי גמיש בעל יכולת גישור על סדקים עד 2 מ"מ

המוצר אינו למכירה באתר
לעמוד המוצר