ציפויים חיצוניים

ציפויים לקירות חיצוניים, המוכרים יותר כ"שליכטים", הינם בעלי מאפיינים פונקציונליים ודקורטיביים גם יחד. ניתן לראות שימוש בציפויים השונים על סוגיהם, הן בבתים פרטיים והן בבנייני מגורים, מבנים ציבוריים ומוסדות שונים. פרט לצבעוניות ולטקסטורות השונות והמיוחדות המאפיינות את הציפויים, הם בעיקר ידועים בשל היותם חומר המגן על המבנה. יישום שליכט, בשונה מצבע קיר לפנים הבית, דורש מיומנות גבוהה, ולכן יש להיעזר בבעל מקצוע מנוסה.

מהם סוגי השליכטים הקיימים

טיח מינרלי

טיח מינרלי הוא חומר אבקתי טבעי, העשוי ממינרלים שונים. טיח מינרלי מעניק מראה כפרי וטבעי למבנה. ניתן ליצור עם הטיח המינרלי מגוון טקסטורות, החל ממראה משופשף ועד מוחלק.

טיח מינרלי

טיח ווגה

ווגה הינו טיח מינרלי במראה טבעי ומסורתי המעניק לבית תחושה כפרית, חמימה וייחודית. את טיח הווגה ניתן ליישם בעובי של 5 מ”מ עד 20 מ”מ בשכבה אחת, מה שמאפשר הגנה על קירות המבנה ומאפשר כיסוי והסתרת פגמים בתשתית. טיח הווגה מגיע במגוון גוונים טבעיים וניתן ליצור באמצעותו טקסטורות רבות ושונות, כגון-מראה מגורגר גס, מראה משופשף, מוחלק, פצוע, מסורק, מגורד ועוד. טיח הווגה מגיע באבקה, אותה יש לערבב עם מים ולטקס, על מנת להפוך אותה לחומר עביד.

מוצרים בסדרה

טיח ווגה

טיח ווגה

טיח מינרלי רב-עובי במראה טבעי

המוצר אינו למכירה באתר
לעמוד המוצר