שליכט צבעוני דקורטיבי – עולם שלם של אפשרויות עיצוב לשידרוג חזות הבית

 

 הבית שלכם הוא הרבה יותר מארבעה קירות וגג אז למה לא להשתמש בשליכט צבעוני דקורטיבי ולהפוך אותו ליפהפה ומעוצב מבחוץ בדיוק כמו שהוא מבפנים?

 

#שליכט_דקורטיבי #שליכט_צבעוני #ציפויים #ציפויים_דקורטיביים #שליכט #ציפויים_חיצוניים #קירות_חוץ #עיצוב #צבע #אסתטיקה #פונקציונליות #שיפוץ

 

כשמדובר בבנייה או שיפוץ בית רבים משקיעים מחשבה רבה בתכנון, תקציב, ריהוט ועיצוב במטרה ליצור את הבית המושלם. אך לעתים קרובות, שוכחים את החלק החיצוני של הבית, שהוא לא פחות חשוב.

שליכט צבעוני דקורטיבי

 

אז מה זה שליכט צבעוני דקורטיבי?

שליכט צבעוני דקורטיבי

 

ציפויים לקירות חיצוניים המוכרים יותר כ”שליכטים” הינם בעלי מאפיינים פונקציונליים ודקורטיביים גם יחד. שליכטים צבעוניים דקורטיביים הם חיפויי קירות על בסיס מים המציעים פתרון עמיד לאורך שנים, יפהפה וקל לתחזוקה, תוך שדרוג משמעותי של המראה החיצוני של הבית. השליכטים מגיעים במבחר גוונים וטקסטורות ובמקביל ידועים גם כחומר המגן על המבנה לאורך זמן. שילוב זה הפך אותם לפופולריים בבתים פרטיים, בנייניי מגורים ומבנים ציבוריים שונים.

היתרונות המשמעותיים של השליכט הצבעוני שינו את הדרך שבה בעלי בתים תופסים את האסתטיקה של קירות החוץ. חומר רב תכליתי זה לא רק משפר את המראה החזותי של הנכס אלא גם מוסיף מרקם, עומק ואופי לעיצוב הכללי. בין אם מדובר בבית המתהדר בקסם מסורתי קלאסי או בקצה המודרני , השליכט הצבעוני הדקורטיבי מציע אינספור טקסטורות וצבעים  וניתן להתאים את סוג השליכט כדי להשיג את האפקט הרצוי.

שליכט צבעוני

 

השליכט זמין במגוון רחב של טקסטורות, צבעים וסגנונות, המאפשר להתאים אותו לכל סגנון עיצוב.  ניתן  לעצב את חזות הבית עד לקבלת מראה ייחודי. מגימורים חלקים ומלוטשים ועד משטחים מחוספסים, השליכט הצבעוני הדקורטיבי ניתן להתאמה אישית כך שיתאים לכל סגנון אדריכלי או העדפה אישית. הרבגוניות שלו משתרעת גם בתחום אפשרויות הצבע, תכונה שמאפשרת לבעלי בתים להשיג את הגוון המושלם המשלים את החוץ של ביתם ואת הנוף.

 

מדוע לבחור בשליכט צבעוני דקורטיבי?

שליכט צבעוני דקורטיבי

 

אחת הסיבות העיקריות לבחירה בשליכט צבעוני  דקורטיבי היא יכולתו המדהימה לשיפור המראה החזותי של הבית. המגוון הרחב של  המרקמים והצבעים הזמינים מאפשר רמה גבוהה של התאמה אישית ויצירת מראה ייחודי.

מעבר לערך האסתטי שלו, השליכט הצבעוני הדקורטיבי מוערך גם בזכות עמידותו ואריכות ימיו. לשליכט הצבעוני יתרונות רבים ומשמעותיים כגון עמידות מעולה בתנאי מזג האוויר, כושר הידבקות גבוה וגמישות שמונעת סדקים שהופכים אותו לבחירה פופולרית בקרב בעלי בתים חדשים ומשפצים. עמידות זו מבטיחה שקירות החוץ יישארו במצב מעולה במשך שנים, ישמרו על איטום ובידוד הבית, ויפחיתו את הצורך בתיקונים תכופים או צביעה מחדש. העמידות הגבוהה והתחזוקה הנמוכה חוסכים לא מעט זמן וכסף בטווח הארוך.

בחירה בשליכט צבעוני דקורטיבי לקירות החיצוניים מביאה איתה שפע של יתרונות מה שהופך אותה לבחירה המועדפת של בעלי בתים רבים שרוצים לשדרג את האסתטיקה והעמידות של הנכס שלהם. שילוב ייחודי זה של רבגוניות ויזואלית, עמידות גבוהה ותחזוקה נמוכה הופכים את השליכט לבחירה המתבקשת בציפוי קירות חיצוניים של בתים.

 

יתרונות השימוש בשליכט הדקורטיבי של נירלט:

שליכט צבעוני

 

 • עמיד לאורך שנים בפני פגעי מזג אוויר קשים מגשמים ורוחות ועד קרני ה- UV החזקות של השמש הישראלית.
 • מאפשר יציאת אדי מים ובכך מונע הצטברות של פטריות, עובש וסדקים שעלולים להיגרם כתוצאה מהלחות והרטיבות בקיר.
 • מספק איטום יעיל מפני מים ורטיבות, מבודד טמפרטורה ומגן על קירות הבית מפני נזקים.
 • זמין במגוון רחב של טקסטורות, צבעים וסגנונות, ומאפשר ליצור מראה ייחודי ומעוצב עבור חזית הבית.
 • ניתן לגיוון בכל גווני מניפת נירלט.
 • חומר גמיש המגשר על פני סדקים ומונע היווצרות סדקים.
 • כושר ההידבקות הגבוה לתשתית הופך אותו לקל ונוח ליישום ועבודה.
 • כושר ההידבקות הגבוה לתשתית והיישום הנוח מתורגמים בשטח לחיסכון בחומר ובעלויות.
 • דורש תחזוקה מינימלית וקל יחסית לניקוי ותחזוקה.
 • נושא תו תקן 1731 של מכון התגנים הישראלי, המעיד כי החומר עבר את הבדיקות הקפדניות והמקיפות ביותר ועומד בסטנדרטים הדרושים.
 • בעל תו ירוק ממכון התקנים הישראלי המאשר כי הציפוי מורכב מחומרים שאינם רעילים לסביבה ולמשתמש ושהחומר ותהליך הייצור שלו אינם פוגעים בסביבה.

 

להלן מספר דוגמאות לסוגים של ציפויים דקורטיביים מבית נירלט:

שליכט צבעוני EXTRA קלאסי

שליכט אקרילי במראה קלאסי מוכן לשימוש על בסיס מים המשמש לציפוי דקורטיבי ולהגנה על קירות חיצוניים ופנימיים. זהו סוג השליכט הדקורטיבי הנפוץ ביותר. לשליכט הקלאסי עמידות מעולה בתנאי מזג האוויר, מאפשר יציאת אדי מים, בעל כושר הידבקות גובה לתשתית, גמיש ומגשר על פני סדקים. השליכט הקלאסי מקנה מראה מתולע לקיר. הוא מגיע במגוון מרקמים מעדין ועד גס וניתן לגוונו בכל גווני מניפת נירלט. שליכט צבעוני קלאסי של נירלט נושא תו תקן 1731 של מכון התקנים הישראלי, המעיד כי החומר עבר את הבדיקות הקפדניות והמקיפות ביותר ועומד בסטנדרטים הנדרשים. בנוסף הינו בעל תו תקן ירוק ממכון התקנים הישראלי, המאשר כי הציפוי מורכב מחומרים שאינם רעילים לסביבה ולמשתמש וכן שהחומר ותהליך הייצור שלו אינם פוגעים בסביבה.

שליכט צבעוני דקורטיבי אקסטרה M200

 

נטורה EXTRA שליכט אקרילי צבעוני במראה מינרלי טבעי –

טיח אקרילי במראה מינרלי טבעי המשמש כציפוי דקורטיבי של קירות חיצוניים ופנימיים. לשליכט נטורה  במראה מינרלי יתרונות כשל השליכט האקרילי: עמידות חיצונית מעולה בתנאי מזג האוויר, מאפשר יציאת אדי מים, בעל כושר הידבקות גבוה לתשתית, גמיש ומגשר על פני סדקים. ההבדל מהשליכט האקרילי הקלאסי הינו במראה הכפרי והטבעי שלו, אותו ניתן לקבל בטקסטורות שונות במרקם עדין ועד גס. גם שליכט נטורה ניתן לגיוון בכל גווני מניפת נירלט. שליכט צבעוני אקסטרה נטורה נושא תו תקן 1731 של מכון התקנים הישראלי, המעיד כי החומר עבר את הבדיקות הקפדניות והמקיפות ביותר ועומד בסטנדרטים הדרושים. כמו כן, הינו בעל תו ירוק ממכון התקנים הישראלי המאשר כי הציפוי מורכב מחומרים שאינם רעילים לסביבה ולמשתמש ושהחומר ותהליך הייצור שלו אינם פוגעים בסביבה.

שליכט צבעוני דקורטיבי נטורה

 

טיח מינרלי ווגה –

ווגה הינו טיח מינרלי במראה טבעי המעניק לבית תחושה כפרית, חמימה וייחודית. הטיח המינרלי הוא חומר אבקתי טבעי, העשוי ממינרלים שונים. ניתן ליצור עם הטיח המינרלי מגוון טקסטורות החל ממראה משופשף ועד מוחלק. טיח ווגה ניתן ליישום בעובי של 5 מ”מ עד 20 מ”מ בשכבה אחת, מה שמאפשר הגנה על קירות המבנה ומאפשר כיסוי והסתרת פגמים בתשתית. טיח ווגה מגיע במגוון גוונים טבעיים וניתן ליצור באמצעותו טקסטורות רבות ושונות ממראה מגורגר גס, מראה משופשף, מוחלק, פצוע, מסורק, מגורד ועוד. טיח ווגה מגיע באבקה אותה יש לערבב עם מים ולטקס על מנת להפוך אותה לחומר עביד.

שליכט צבעוני דקורטיבי ווגה

 

שילוב של שליכט צבעוני דקורטיבי בסגנונות עיצוב שונים:

 • עיצוב מודרני

שליכט צבעוני דקורטיבי בסגנון מודרני מתאפיין במראה מינימליסטי, קווים נקיים, גימור עדין וצבעים אחידים. ניתן להשתמש בו כדי ליצור חזות בית עכשווית ומתוחכמת תוך שימוש בקווים נקיים ומינימליסטיים. השימוש בצבעים בהירים או כהים ייצור מראה מתוחכם . קירות בטקסטורה עדינה ונקייה וצבעים אחידים כמו לבן שחור, אפור וצבעים ניטרליים נוספים ידגישו את המראה המודרני ולא יכבידו על העיצוב.

שליכט צבעוני דקורטיבי

שליכט צבעוני דקורטיבי

 • עיצוב כפרי

שליכט צבעוני דקורטיבי בסגנון כפרי מתאפיין במראה חם ומזמין, טקסטורה גסה וצבעים טבעיים היוצרים תחושה של בית חווה או בקתה. ניתן להשתמש בו כדי ליצור חזות בית נעימה ואותנטית ותחושה עם קשר לטבע. קירות בטקסטורה גסה וגוונים טבעיים כמו חום, ירוק, צהוב וצבעים אדמתיים אחרים. גווני אדמה בגימורים משופשפים או טקסטורות טבעיות יכניסו מגע של חמימות כפרית לקירות החוץ. שילוב גוונים שונים של צבעים טבעיים ייצור עניין חזותי. שימוש בחומרים טבעיים כמו אבן ועץ ידגישו את הסגנון הכפרי הטבעי. לדוגמה, קיר חיצוני בגוון חום אדמדם עם טקסטורה  מחוספסת, קיר חיצוני בגוון ירוק זית עם גימור משופשף, קיר חיצוני בגוון צהוב חול עם טקסטורה טבעית של אבן.

שליכט

שליכט צבעוני דקורטיבי

 

 • עיצוב קלאסי

שליכט צבעוני דקורטיבי בסגנון קלאסי מתאפיין במראה חלק ואלגנטי אשר משמש ליצירת חזות בית יוקרתית ומסוגננת. שליכט צבעוני דקורטיבי עם טקסטורה עדינה וגוונים בהירים יעניק לבית מראה אלגנטי ומתוחכם. שליכטים צבעוניים דקורטיביים קלאסיים מאופיינים במראה אלגנטי נותנים תחושה של יוקרה וזמינים במגוון רחב של גוונים ניטרליים וטקסטורות עדינות כולל לבן, שמנת אפור בהיר וצבעים פסטליים אחרים. לדוגמה,  קיר חיצוני בגוון לבן עם טקסטורה עדינה, קיר חיצוני בגוון שמנת מט עם גימור חלק, קיר חיצוני בגוון אפור בהיר עם עיטורים דקורטיביים.

שליכט צבעוני דקורטיבי

 

 • עיצוב אורבני תעשייתי

שליכט צבעוני דקורטיבי בסגנון אורבני תעשייתי הוא בחירה מושלמת עבור מי שמעוניינים להוסיף נופך של תחכום ומודרניות לנוף האדריכלי של ביתם. סגנון זה מתאפיין במראה גס, מחוספס ומודרני ומוסיף נופך של תחכום, המושג באמצעות בחירת שליכט צבעוני דקורטיבי בעל טקסטורה מחוספסת בגוונים כהים כמו שחור, אפור, חום או ירוק כהה. קיר חיצוני בסגנון אורבני תעשייתי יתאפיין במראה גס ייחודי הנותן תחושה של עוצמה וחוסן.

שליכט צבעוני

שליכט צבעוני דקורטיבי

 

איך בוחרים את השליכט  הצבעוני הדקורטיבי המושלם?

שליכט

 

הבחירה בשליכט הצבעוני  המושלם עבור קירות חוץ כרוכה בבחינת מספר גורמים מרכזיים שיבטיחו תוצאה מושלמת ויזואלית כשהעיקריים שבהם הינם:

 • מרקם וגימור – חשבו על הטקסטורה והגימור שאתם רוצים לקירות. השליכט הצבעוני הדקורטיבי מגיע במגוון מרקמים, החל מחלקים ומלוטשים ועד מחוספסים ובעלי מרקם גס.
 • פלטת צבעים – בחרו פלטת צבעים שמתכתבת לצבעים הקיימים בבית או עם ערכת הצבעים הרצויה. השליכט הצבעוני הדקורטיבי ניתן לגיוון בכל גוון שתבחרו.
 • התחשבו בסגנון העיצוב של הבית – חשוב לבחור שליכט צבעוני דקורטיבי שיתאים לסגנון העיצוב הכללי ולאסתטיקה הכללית של הבית. לבית מודרני – קווים נקיים בצבעים בהירים או כהים שיוצרים מראה מתוחכם. לבית כפרי – מראה טבעי של טיח וחול היוצר מראה חם ומזמין.  לבית קלאסי – מראה יוקרתי. אלגנטיות ותחכום. לבית אורבני תעשייתי – מראה מחוספס כהה היוצר תחושה של עוצמה מתוחכמת.
 • התייחסו לתנאי האקלים באזורכם -אם אתם גרים באזור עם אקלים קשה, חשוב לבחור שליכט צבעוני דקורטיבי שעמיד בפני פגעי מזג האוויר.
 • עמידות ותחזוקה – העריכו את דרישות העמידות והתחזוקה של השליכט הדקורטיבי. בחרו שליכט צבעוני דקורטיבי איכותי בעל תו תקן שיהיה עמיד לאורך שנים בפני בלאי, קל לניקוי ודורש מינימום תחזוקה.
 • השפעות תאורה – בדקו כיצד התאורה תפעל באינטראקציה עם השליכט הצבעוני הדקורטיבי. טקסטורות וגימורים שונים יכולים ליצור אפקטי תאורה ייחודיים, להוסיף עומק ומימד לקירות.
 • תקציב – הגדירו תקציב לפרויקט ובדקו אפשרויות שליכט צבעוני דקורטיבי בטווח המחירים שלכם.
 • תווי תקן – חשוב לבחור חומר בעל תו תקן המעיד כי הוא עומד בסטנדרטים הנדרשים ומכיל חומרים שאינם רעילים לסביבה.
 • דוגמאות ובדיקה – לפני שמתחייבים ליישום גדול, מומלץ לבדוק דוגמאות של השליכט הצבעוני על שטח קטן כדי לראות איך החומר נראה על הקירות שלכם. ניתן להזמין דוגמאות צבע באתר נירלט
 • התייעצו עם אנשי מקצוע – אם אינכם בטוחים באיזה שליכט צבעוני דקורטיבי לבחור, בגוון או ביישום התייעצו עם איש מקצוע שיוכל לספק הכוונה ומומחיות. מוזמנים לשיחת ייעוץ ללא עלות והתרשמות מדוגמאות צבע וסוגי השליכטים והמרקמים השונים בתצוגה של מרכז נירלט בדיזיין סנטר ברח’ הלח”י 2 בני ברק. יועצי הצבע שלנו יעזרו לכם לבחור את החומר המתאים ביותר עבורכם.
 • הכנת תשתית נדרשת: עבודת השליכט דורשת דיוק, מקצועיות וניסיון רב, זאת משום שהתוצאה המתקבלת צריכה להיות אחידה ובעלת גימור תואם בכל שטח הקירות. יש לקחת בחשבון שיישום שליכט, בשונה מצבעי קיר לפנים הבית, דורש מיומנות גבוהה, ומומלץ להיעזר בבעל מקצוע מנוסה בתחום.

שליכט

לסיכום, שליכט צבעוני דקורטיבי הוא פתרון מושלם עבור חיפוי קירות חוץ, מאחר והוא משלב בין עמידות לאורך זמן, תחזוקה קלה ואפשרויות עיצוביות בלתי מוגבלות כך שתוכלו למצוא את המראה המושלם עבור הבית שלכם

מגוון היתרונות האסתטיים והפונקציונליים הופכים את השליכט הצבעוני הדקורטיבי לחומר גימור פופולרי עבור קירות חוץ.  הוא זמין במגוון רחב של טקסטורות, גוונים וסגנונות, המאפשר לכם להתאים אישית את חזית הבית שלכם ולהעניק לו מראה ייחודי.

שליכט

 

רוצים לשדרג את המראה החיצוני של הבית? בחרו את השליכט המתאים ביותר לסגנון העיצוב שלכם והעניקו לבית מראה ייחודי ומטופח.

 

חפשו את השליכט הצבעוני של נירלט בנקודות המכירה ברחבי הארץ או צרו קשר עם יועצי הצבע שלנו במרכז נירלט לקבלת ייעוץ מקצועי ובחירת השליכט המתאים ביותר עבורכם!

 

 

 

 

נירלוט נעים!