לישון בסטייל – 7 סגנונות של חדרי שינה

חדר השינה הזוגי הוא המקום המסמל יותר מכל את עוצמת האהבה. על מנת לקיים את האהבה בזוגיות, אנחנו נדרשים להשקות, להזין ולטפח אותה, רצוי שכל זה יקרה בחדר שינה שיהווה סביבה מעודדת, מחבקת ונעימה לנו. מאחר וכולנו שונים לכל אחד יש הנעים שלו, כל זוג מאופיין בסגנון זוגי ייחודי משלו, האם חדר השינה הוא מראה לזוגיות?

המינימליסטי

עיצוב מינימליסטי הוא מבין סגנונות העיצוב המבוקש ביותר כיום. יש מי שייחס לו שיוך לעיצוב בר השגה, אך לא בהכרח. מה שמייחד את העיצוב, הוא דווקא האתגר שבאיזון, לעצב במינימום מבלי להעניק לחלל תחושת עומס ומאידך לשוות לחלל מראה מעוצב, חם, מזמין ועוטף. בחירת גוון אחד דומיננטי אך עדין בשילוב הבסיס- בדמותם של השחור והלבן, בחירה מוקפדת של אלמנטים, זה כל הקסם.   

אלעד בן נחמיאס עיצוב פנים, צילום: עידו אדן גוון: IS 0499
מזי מיכאל עיצוב פנים, צילום וסטיילינג: לינוי ודרור גוון: 0126 IS

הטבעי

שילוב חומרים טבעיים בביתנו ידוע מחקרית כמסייע לאיזון נפשי ומשרה רוגע ושלוה. תחושת חזרה אל המקורות, הרצון לעצור רגע את מרוץ החיים ולהירגע בסביבה מחבקת ובתולית. גוונים על סקלת החומים והמוקה, עץ גולמי, רטאן, חומרים מינרליים כמו טייח מינרלי ווגה, פשתן טבעי ועוד, חברו את כולם יחד ותקבלו חדר שינה מהחלומות ומלא בנכונות.

לבנת כהן מרין עיצוב פנים, צילום: עודד סמדר גוון: IS 0210
רות ארד עיצוב פנים, צילום: גדעון לוין קדמא

האלגנטי

חדרי שינה אלגנטיים שמקבלים את ההשראה מהסגנון הקלאסי, העל זמני, המוקפד הבוגר. חדר שינה מסוגנן במראה נקי משדר תחכום, יוקרה ועושר. בחירת גוונים מונוכרומטית ונקיה. סביר להניח שבעלי הבית יראו לכם שמרנים ומוקפדים אך אל תטעו, סביר להניח שהם שובבים לא קטנים.

שרון וייזר עיצוב פנים, צילום: עודד סמדר גוון: IS 0551
ריקי קורי עיצוב פנים, צילום: איתי בנית גוון: IS 0553

המשועשע

חדר שינה מעוצב בסגנון המתאפיין בסגנון אישי וייחודי, מעודד חשיבה מחוץ לקופסא, עבודה של צבעוניות, מרקם, טקסטורות וקריצה מגבשים חדר שינה שמעלה בנו חיוך בכל שעה ביום.

גילי אונגר עיצוב פנים, צילום: שירן כרמל גוון: 0552 IS
גילי אונגר עיצוב פנים, צילום: שירן כרמל גוון: EXTRA BLACK + EXTRA WHITE

הנועז

הקטנטנים שלנו חולמים בגדול ומעזים לחלום ולעוף עם הדמיון. שכחנו שגם אנחנו היינו כאלה פעם. מתישהו, לאורך הדרך בחיים הבוגרים ויתרנו על הפנטזיות והתעוזה והפכנו להיות קונבנציונליים. חדר השינה הוא המקום לא רק לעצום עיניים ולחלום אלא גם להגשים פנטזיות חבויות ולבחור בעיצוב שיתמוך בהגשמה. חדר שינה שכולו צבע אחד הוא המגמה, לנו זה מרגיש כמו לחיות באגדות.

שני רינג עיצוב פנים, צילום: אדריאן דודא גוון: IS 0599
רות ארד עיצוב פנים, צילום: יואב פלד גוון: 0737 IS
רות ארד עיצוב פנים, צילום: יואב פלד גוון: IS 0070

הקשוח

מכירים את המושג “tough love”? אז כזה ,אבל מחבק וסקסי במיוחד. קצת תעשייתי, קצת אפל ומסתורי והרבה מודרני, מלא תעוזה עוצמה וחספוס. כנראה כמו בעליו, יוצא דופן ומפתיע. בחירת גוונים על סקאלת השחורים – אפורים לא מתפשר או מתחנף, אנחנו ממש אוהבים, ואתם?

שיר שטייגמן עיצוב פנים, צילום: איתי בנית גוון: 0508 IS
עינת ארליך עיצוב פנים, צילום: איתי בנית גוון: 0532 IS
עינת ארליך עיצוב פנים, צילום: איתי בנית גוון: 0532 IS

השיקי

אנחנו נוהגים לכנותו בוהו שיק, למי שלא יודע הוא מגיע מעולמות התוכן של האופנה, בועט ומבוקש מאד בארץ ובהחלט מסתמן שלא הולך לשום מקום. אנחנו מדברים על חדר שינה בסקאלת גוונים רכה ומעושנת, המשלבת בתוכו שמחת חיים וצבעוניות מפתיעה, מדויקת ולא מתפשרת. בחדר שינה שכזה, תזכו בחופש להשתמש בהדפסים וטקסטורות, אוספים של טקסטיל וריהוט שנראה כאילו הונח שם בנונשלנטיות אגבית, שלא תטעו, המראה המתקבל מלא שיק מאד מוקפד, מכוון ומדויק.

לבנת כהן מרין עיצוב פנים, צילום: עודד סמדר גוון: NTC117 + IS 0196
נטע לוינגר עיצוב פנים, צילום: איתי בנית גוון: 0464 IS

בסופו של דבר, לא משנה באיזה גוונים תבחרו, חשוב לזכור לחגוג את החיים עם האהובים ולא לשכוח לטפח אותה, את האהבה.

נירלוט נעים!