House of Kas 

 

עיצוב וצבעים

אין זה סוד כי לעיצוב האוסטרלי ניחוח רענן, חדשני ובעיקר צבעוני. מעניין מה יש ביבשת המרוחקת היוצר סביבה עניין כה רב? ייתכן וזוהי תחושת החופש והנינוחות המאפשרת לזירה העיצובית לפרוץ גבולות, להשתמש בצבע כמרכיב מהותי ובעיקר להעז ולמתוח את גבולות המושג “לייפסטייל” לכזה שכל אחד ואחת מאתנו היינו רוצים לעצמנו.

עיצוב בגינה

בשנת 2009 עלתה KAS לישראל על ידי זוג מעצבי טקסטיל הרפתקנים בוגרי שנקר, מיקי קידר ורעות נחושתן. השניים החליטו במקביל לסטודיו LOOPA שהקימו לעיצוב בדי ריפוד, לתת במה גם לחדשנות מן העולם בתחום טקסטיל הבית. את הקשר שבין עיצוב אוסטרלי קליל וקיצי לבין הבית הישראלי העכשווי, הם ראו מייד. ואכן קיים דמיון רב בין בית ישראלי, אוורירי ובהיר לבין הטקסטיל הצבעוני ותחושת הנינוחות של KAS.

צבעים בחדר שינה

מיקי ורעות חיים ונושמים צבע מבוקר עד ערב. דרך אהבתם לעיצוב טוב, לטקסטיל איכותי והרצון לייצר סביבה קלילה עם דגש של תחושת חופש אינסופית. בסטודיו שלהם בקיבוץ רעים, בדרומה של הארץ, הם בונים תחזית צבע ועיצוב לפני כל עונה. לאחר מכן הצבעים מתורגמים לחוטים, לטקסטורות, להדפסים ולמוטיבים עדכניים. “אנחנו תמיד נשמור על מהות המותג, על עיצוב אוסטרלי משובח שכבר מזמן הפך לטרנד משמעותי בעולם כולו. נחפש את קו התפר בין הצרכים של הבית הישראלי לבין הבית המקביל ביבשת המרוחקת. אנחנו מאמינים בצבע, בשילובים נועזים, במשחקי צבע בתוך דוגמאות ומרקמים. גם אם המראה שקט ונקי, או אם עמוס בצבעוניות עזה ונהדרת, תמיד הסקאלה והשילוב הצבעוני יהיו לא פחות ממדוייקים, שילוב כזה מוסיף ומשדרג כל חלל והופך אותו למעוצב ומדויק, לצורך העניין”.

צבעים בכריות

גווני צבעים

“אנו נעים על הציר שבין הקלאסי והעל זמני, לבין הטרנדי והרלוונטי ביותר. הלכה למעשה, זה אומר לחזות ולקרוא מה יהיו הצבעים הנכונים מעונה לעונה, מה יהיו המוטיבים שלא נוכל בלעדיהם בכל זירות העיצוב, מה לנצח יראה נפלא אך דורש עדכונים קלים מקולקציה לקולקציה.”

6

“אנחנו מסתובבים בעולם ורואים לאן מנשבות הרוחות. הביתן המדהים של KAS בתערוכת היימטקסטייל בפרנקפורט תמיד מביא את הבשורה לעולם העיצוב וטקסטיל הבית”.

צבעים וגוונים בחדרים

השנה נראה צבעוניות עזה הבאה לידי ביטוי בגווני כחול רויאל, טורקיז קאריבי, ורודים בגווני פוקסיה כמעט ניאונים , צהוב ליים בוהק וירוק דשא בגוונים רוויים וכל אלה לצד שחור-לבן. מעין התנגשות צבעונית הלוקחת אותנו ליבשות מרוחקות ואקזוטיות, לשבטים נידחים ולפרשנות של לייפסטייל ומלונות בוטיק במקומות קסומים וחבויים. נראה ציפורי פלמינגו וציפורים נדירות וצבעוניות אחרות, אננסים, מוטיבים של עלים ענקיים, צמחייה פראית, דוגמאות שבטיות גיאומטריות של משולשים וזיגזגים וכל אלה תמיד במראה שכבות, של צומח פוגש גיאומטרי וכדומה. את הגוונים הטבעיים והיותר ניטרליים, נפגוש בטקסטורות אריגה גסות המעניקות מראה נפלא של קראפט ועבודת יד, בה לכל כרית מראה מעט שונה הודות לגולמיות החוטים.

8

החופש הוא בעיצוב אך גם ללא ספק בידו החופשית של הסטיילינג. מספר כריות שונות זו מזו נזרקות על הספה כמעט בחוסר תשומת לב ומעניקות מראה חי ומרגש!

9

מתוך מבחר כה עצום של חברות טקסטיל ברחבי הגלובוס, ללא ספק הבחירה ללכת עם KAS מדוייקת ,רלוונטית ומעוררת השראה.

10

11

הקולקציה של KAS מתחדשת פעמיים בשנה ומביאה מגוון עצום של מצעים וכריות. הקיץ מביא עימו גם קולקציית ה- OUTDOOR שנכנסה העונה על מנת לתת מענה עיצובי הולם גם להתרחשות מחוץ לבית, במרפסת ובגינה. כריות רביצה וכריות נוי בעלות עמידות ואיכות גבוהות במיוחד אשר יעניקו לחלל הפתוח תחושה של נופש בלב העיר. באיטמס גאלרי (שוק הפשפשים) ניתן לראות חלק נרחב מן הקולקציות וכמובן ניתן לראות ולרכוש און ליין.
מיקי ורעות לרשותכם בכל שאלה ועניין ומבטיחים שרות מצויין ואיכות בלתי מתפשרת.

12

ובנימה אישית:
“אנו גרים ועובדים בקיבוץ רעים בעוטף עזה. עברנו לפה לפני 8 שנים (טרום מבצע “עופרת יצוקה”) ומאוהבים במקום. עם כל הקושי הן של המרחק והן של הבעיות הביטחוניות אנחנו מאמינים שגם לאיזור שנקרא פריפריה בכלל ועוטף עזה בפרט, מגיע עיצוב ויופי – אנחנו מזמינים את תושבי ישראל באשר הם לבוא ולבקר אותנו בסטודיו שלנו ובחנות של KAS – HOUSE OF KAS”
רעות ומיקי

נירלוט נעים!