צבע אפוקסי: רעיון מבריק לפרויקט הבא שלכם

שימוש במוצרי אפוקסי לרצפות הוא תחום מתפתח בארץ ובעולם שהפך למגמה של ממש. אצלנו בנירלט תמצאו מגוון פתרונות כמו צבע אפוקסי בשלל צבעים וגימורים בליווי צמוד של יועצים מומחים בתחום.

מגוון הפתרונות האפקוסים תופסים תאוצה עקב המגמה המתחזקת של מוצרים עם רמת ברק גבוהה ושליטה של האדריכל, מעצב בבחירת הגוון והמראה הכללי המתקבל.

הפתרונות האפוקסים מהווים מענה במגוון תחומים רחב ביותר מהתחום המסחרי, דרך התעשייתי ועד לבניה פרטית. כמו כן שימוש באפוקסי בחניונים של בנייני מגורים, קניונים ומרכזים מסחריים היא מגמה שצומחת ומתפשטת בארץ ובעולם.

צבע אפוקסי לרצפות

רצפות אפוקסי לשימוש תעשייתי:

היתרונות בשימוש אפוקסי בתחום הרצפות הנם מגוונים ורבים: במפעלים ובמיוחד באולמות ייצור מזון תעשייתיים מתבטא ברמת הסניטציה הגבוהה אליה ניתן להגיע. הרצפה שבנויה כמיקשה אחת מצמצמת בצורה דרסטית היווצרות בקטריה ברצפות. יישום החומר מהיר, העמידות גבוהה והתחזוקה מבחינת ניקיון היא פשוטה ויעילה.

לצבע אפוקסי בתעשייה יש שימוש בעל חשיבות גבוהה מההיבט האסתטי ורמת הגימור הגבוהה ומההיבט התחזוקתי שהופך את התחזוקה לפשוטה וסטרילית יותר .

רצפות בצבע אפוקסי

רצפות אפוקסי לשימוש מסחרי:

לנירלט יש פרויקטים מגוונים ברחבי הארץ, בכל תחומי התעשייה והמסחר – בי”ח איכילוב, בית אמפא, סינמה סיטי ירושלים, גרנד קניון באר שבע ועוד. במגדל צ’מפיון מוטורס לדוגמה, יצרנו פרויקט צבעוני. במתחם המרשים, כל קומה מסומנת ע”י צבע אפוקסי שונה, כדי להבדיל בין קומת חנייה אחת לשנייה.

את הצבעים של רצפות האפוקסי ניתן לגוון בכל גווני מניפת ה”ראל”. ניתן ליישם את הצבעוניות ככלי עיצובי ומיתוגי כמו למשל רצפות צבע אפוקסי צבעוניות בשילוב עם אלמנטים גרפיים על הקירות וגם ככלי שימושי – סימון קומות, תנועה פנימית ואיזורי חנייה.

שימוש באפוקסי

שימוש באפוקסי תוך ליווי טכני צמוד

אנחנו בנירלט מתמחים במתן פתרונות אפוקסים מותאמי פרוייקט תוך ליווי טכני צמוד, ייעוץ מקצועי ופרטני, סיוע עם מפרט טכני וחיבור לאנשי מקצוע רלוונטיים.

צבע אפוקסי כאלמנט עיצובי לפנים הבית מסתמן אף הוא כמגמה בינלאומית. אנחנו בנירלט מציגים שלל פתרונות אפוקסים המאפשרים לכם , האדריכלים והמעצבים לשדרג את הפרויקט ולתרגם את החזון שלכם לעשייה.

לפרטים וייעוץ:

רונן שבח, מנהל תחום רצפות נירלט:

[email protected]

נירלוט נעים!