קסם הטיח

צבע הטיח עשה את הדרך מחזית הבית אל חלל המגורים, כדי להעניק לנו את היופי שבחוסר השלמות

 

חומריות בסיסית שמתקשרת עם איכויות של טבע ואדמה

המודעות הסביבתית שחלחלה אל השיח הפופולרי והצורך לאזן את הקצב המסחרר של החיים המודרניים הולידו ברבים כמיהה אל הפשוט, הראשוני והגולמי. בתחום המזון זה מתבטא בפריחה של המזון האורגני, טרנד ה-raw food והחזרה לשווקים; בלבוש מסתמנת חזרה לפשטות צורנית, פונקציונליות ונוחות, ובעיצוב הבית אנו רואים שימוש גובר והולך בחומרים ידידותיים לסביבה, שילוב של מסורות עתיקות בתהליך הבנייה והגימור ונטייה לאסתטיקה בעלת פשטות קסומה. לא עוד גימורים נוצצים אלא חומריות בסיסית שמתקשרת עם איכויות של טבע ואדמה. צבע הטיח מביא עמו בדיוק את האיכויות האלה. הוא יחזיר אתכם לטבע, ויזכיר לכם את הקסם שבפשטות.

 

רגע לפני שאתם משתמשים בטיח לעיצוב הביתי שלכם, אספנו עבורכם כמה קווים מנחים:

 

תנו לחומר לדבר: לטיח יש אופי ונוכחות, ואין צורך להעמיס עליו פרטים. אפשר לייחד לו פינה בבית, או לעטוף חדרים שלמים בנוכחותו המרגיעה.
סקאלת הצבעים שהולמת את המגמה היא טבעית ומעושנת: צבעי אדמה וחלודה, אבן, צמחייה מדברית, ים, חול ושקיעה. גם כתומים, סגולים וצהובים נכללים בסקאלה, כשהם מלווים בעכירות אפרפרה שמרגיעה אותם.
הסטיילינג שישלים את החומריות העזה של הטיח נשען על חומרים טבעיים וגימורים בעלי מרקם מחוספס של עץ, זכוכית, ברזל ואבן. מומלץ להשתמש בטקסטיל טבעי כמו כותנה, פשתן וקנווס בריפודי הספות, הווילונות והשטיחים. אתם יכולים להוסיף לעושר הטקסטורות גם פריטים מלאכת יד כמו סלים או מרבדים קלועים.

 

הטיח מאפשר עיצוב במגוון סגנונות. תוכלו לשוות לביתכם מראה חמים ועוטף בצבעים בהירים, מראה מודרני שהגוונים השולטים בו הם אפור, שחור ולבן, ואפילו מראה אתני בגוני תבלין, ולשלב פינות רביצה נמוכות. תנו לנטיית הלב להוביל אתכם בבחירה – זה כל הרעיון!

 

נירלוט נעים!