צבע הטרנד

כולנו רוצים להיות הכי מעודכנים שיש, אבל כשזה מגיע לצבע קיר, הצעקה האחרונה לפעמים עלולה להיות מפגע אסתטי. איך לאמץ טרנדים בזהירות?

gvanim

יש המון גורמים שמשפיעים על מגמות צבע: לבושם של כוכבי תרבות, כיצד מעוצבת התפאורה בסדרת טלוויזיה פופולרית, עונות השנה, כלכלה, והשינויים הצצים בסגנון החיים הם רק כמה מן הטריגרים להופעת צבעים בשוק. לכן, קשה לחזות את הצבעים שמחכים לנו מעבר לאופק.

 

שאלות שכדאי לשאול לפני שאתם בוחרים צבע טרנדי לקיר שלכם

 

האם מדובר בצבע פנים או חוץ? בדרך כלל, צבעי חוץ מבוססים על צבעים ניטראליים או כמעט ניטראליים, משום שהם צריכים להחזיק מעמד זמן רב, לפעמים עשרות שנים. לא תרצו לצבוע קיר חיצוני בצבע טרנדי, אשר בעוד 10 שנים יהיה בעל מראה דהוי ומתקלף. אפשר להעז בגוונים טרנדים לצביעת דלת החזית או התריסים -היכן שניתן לרענן אותם כאשר הגוון יוצא מן האופנה.

 

אם מדובר בצבע פנים, איזה חדר אתם רוצים לצבוע ומה יש בו כיום? בדקו שהצבע שבחרתם אכן מתאים לחדר ולחפצים שבתוכו. אפשר לשאוב השראה מתחזיות הצבע, אולם כדאי להמתין רגע לפני שמשתמשים בגוונים שנחשבים טרנדיים. בדרך כלל הם הופכים ל”בטוחים” רק לאחר שהוכיחו את עצמם, והחזיקו מעמד יותר מעונה אחת. אנחנו ממליצים להשתמש בגוונים הטרנדיים באופן מתון יותר, לצביעת קיר מרכזי או פריטים כגון כריות, קישוט על הקיר, שטיחים ואביזרים, וחשוב כמובן להתאימם לגוונים הנוספים בחלל.

 

תמיד חשוב לזכור – החידוש האמיתי הוא בשילובים וכדאי לרכז שם את האנרגיות ולבנות סקאלת צבעים ייחודית לכם וללקוחותיכם, תוך שימוש במגוון רחב של טקסטורות, גימורים ומוצרים.

 

gallery

 

מקור: הגילדה

נירלוט נעים!