צבע בקליק

 חדשנות בשוק הצבעים בישראל:
אתר קניות באינטרנט (E-COMMERCE)

כחברת הצבע המובילה בישראל, משיקה בימים אלו אתר E-COMMERCE חדשני וייחודי, המאפשר רכישת צבעי קירות, עץ, מתכת ומצרים נוספים ישירות מהנייד או מהמחשב, בתהליך נוח, מהיר, ידידותי לצרכן ומבלי לצאת מהבית. צעד זה מהווה מהפכה בשוק הצבעים בישראל אשר לא היה קודם לו.

מהלך ייחודי זה, הופך את נירלט לחברת הצבע הראשונה והיחידה בישראל שמשיקה אתר E-COMMERCE ומאפשרת לצרכנים לקבל צבע עד הבית ובכך מגדירה מחדש את כללי המשחק ונותנת מענה אמיתי לצרכנים בזמן אמת וזאת כאשר אנו נמצאים בתקופה בה כל יציאה מהבית נשקלת בכובד ראש.

דרך פלטפורמה זו, גולשי אתר נירלט, יוכלו להתרשם ממגוון הגוונים, צבעי הקירות, העץ והמתכת, האפקטים הדקורטיביים, אביזרי הצביעה ומוצרי התשתית והאיטום ולבצע פעולת רכישה בצורה פשוטה ומהירה. האתר מאפשר לגולש לבחור גוונים ממניפות נירלט, להתאים להם את הצבעים המתאימים לצרכיו ולבצע רכישה של המוצרים בהתאם לבחירותיו. מנגנון זה הוא ייחודי לנירלט וזהו המקום היחידי שצרכן יכול לבנות תוכנית צבע מלאה.

השקת אתר ה-E-COMMERCE, הינו חלק ממהלך שיווקי רחב אותו מובילה נירלט בתחום צביעת הבית ובשוק הצבע בישראל ומתווסף למגוון פעילויות ומהלכים מתקדמים הנעשים בנירלט ומטרתם ללוות את הצרכן הפרטי בתהליך צביעת הבית ולהקנות לו ידע, הדרכה, כלים ופתרונות.

האתר כולל גם מגוון רחב של כלים, אפליקציות, השראות וידע והוא מהווה מדריך צביעה דיגיטלי אשר מלווה את הצרכן בתהליך הצביעה, משלב התחקיר, דרך בחירת הגוונים והצבעים המתאימים ועד תהליך רכישת הצבע ואביזרי הצביעה ובכך מפשט את תהליך.

באתר ניתן גם למצוא כלים חדשניים וייחודיים בניהם: יועץ גוונים דיגיטלי באמצעותו יכולים הצרכנים לקבל תוכנית צבע סדורה מיועצי הצביעה של נירלט מבלי לצאת מהבית, מחשבון כמויות לחישוב כמות הצבע הנדרשת, הדמיית חדרים שם ניתן לבצע הדמיות לחדרים בבית, שומר גוונים, מבחר רחב של סרטוני הדרכה וכתבות, טרנדים והשראות וכל זה בצורה נגישה ונוחה.

תמי מרקוביץ, סמנכ”ל שיווק, נירלט: “העידן הדיגיטלי יצר זירה צרכנית חדשה עם צרכנים, המצפים לחוויה מותאמת ומידית לאורך כל נקודות המגע עמם. מבחינת נירלט תופעת הקניות בזירה הדיגיטלית שרק מתעצמת עם הזמן, מהווה הזדמנות לשדרוג וליצירת חוויית קנייה נעימה ונוחה. כחברת צביעת הבית המובילה בישראל, המחויבות שלנו כלפי הצרכנים בנירלט היא לספק את כל הפתרונות, הכלים והעזרה לצביעת הבית ובכך לפשט במעט את התהליך שנתפס כמסובך ומסורבל. אני שמחה וגאה שהצלחנו לייצר אתר E-COMMERCE חדשני וייחודי שמלווה את הצרכן לאורך כל התהליך ומהווה יועץ צביעה דיגיטלי ראשון מסוגו בישראל”.

נירלוט נעים!