סתיו בחלונות

קרן נוימן, מעצבת הבית, עושה סדר במגמות החמות לעונת הסתיו

 

עיצוב שמחמם את הלב כשהטמפרטורות צונחות

 

הסתיו הוא בדיוק הזמן לשוות לחלל הביתי מראה חמים ונעים, שיעטוף אותנו כשהטמפרטורות צונחות. קבלו את הצבעים והטרנדים שיחממו את העונה הקרירה, וגם – המלצות ליישום על קירות הבית.

 

Tribal 

לאחר שכבש את עולם האופנה, הטרנד השבטי מתפשט גם לחלל הביתי ומביא עמו חמימות חושנית והשראות צבעוניות מארצות אפריקה, ברזיל ומקסיקו. הצבעים שמובילים את המגמה הם עזים ועמוקים, ומהדהדים לצבעי תבלין ולטבע פראי: כתום-אדום, צהוב חרדלי, כחול וירוק-חום, בשילוב גוני קרם בהירים. עושר דפוסים ופטרנים אתניים מעטרים חפצי נוי וטקסטיל, לצד רהיטי עץ טבעי ועבודות יד המשלבות רקמות וחרוזים.

על הקיר: מראה מיושן וטבעי עם טקסטורות עדינות של טיח.

 

 

Dark Romanticism
רומנטיקה סתווית מהולה במלנכוליות רכה. הגוונים המובילים רכים ואלגנטיים: אפור עדין, תכול מעושן, לבן עם נגיעה של אפור וגוני פודרה חיוורים. נגיעות כהות של פחם או סגול-חציל כהים במיוחד יוסיפו עומק ויתרמו לאיזון הצבעוני בחלל. כאן יתאימו פריטי עיצוב מתחרה, הדפסים פרחוניים באפור ולבן ודוגמאות עדינות של פסים מחממי לב.

על הקיר: גוונים בהירים שקופים, לבן בנגיעה, ואפקט הקטיפה בגוני אפרפר או ניוד.

 

 

Metallic

הגוונים המטאליים המוכרים מתעדכנים בגוונים ומרקמים חדשים, והם עזים ודרמטיים מתמיד. גוני סגול כהה, טורקיז, אפור מטאלי, וירוק יער כהה ומבריק, מביאים עמם זוהר דרמטי לחלל ואמירה אישית נועזת. מומלץ לשלב בין פריטים בגימור מטאלי לבין רקעים חלקים ובגימור נקי. גימורים מנצנצים או פנינתיים יתאימו לחללים לבנים במיוחד, או לשחורים ואפורים כהים מאוד.

על הקיר: אפקט הקטיפה בגימור פנינתי מטאלי, או אפקט הקריסטל BRUSH בגוני אפור כהה וכסוף.

 

 

Non-Design
מגמה שכולה אמירה אישית נטולת מוסכמות וחוקים. כאן הכל מותר: לערב סגנונות, לשלב בין ישן וחדש, ובעיקר, לתת נגיעה אישית לחפצים שלכם – ליצור, לשחזר ולמחזר. ברוח המגמה, החללים לובשים צבעים עזים ומלאי חיים בנטייה לצבעי יסוד, והתוצאה צבעונית, צעירה, אקלקטית ואישית.

על הקיר: צבעי יסוד בשילוב עם לבן נקי וצח.

 

 

3D
מראה רב-שכבתי ומרקמים עבים ובשרניים, מתאימים לעונה הקרירה ומוסיפים לחלל הביתי רכות עוטפת וחמימה. הטקסטיל מקבל נפח פיסולי בכריות, בריפוד ובשטיחים. צורות גאומטריות כפירמידות או קוביות יוצרות משטחים מתעתעים, ומרקמים של סריגה ואריגה גסה מופיעים בחפצי הנוי ואף משתלבים ברהיטים. אפשר לשדרג כל ספה עם כמה כריות מעניינות או לרכך את קרירות הרצפה בעזרת שטיח ייחודי.

על הקיר: גימור חלק וגוונים מאוזנים.

 

 

נירלוט נעים!