סופה במדבר

סדרת סהרה BRUSH מתרחבת ומציגה: עושר, תחכום ואלגנטיות מגולמים ב-32 גוונים חדשים

sahahra_header

 

בסדרת סהרה BRUSH שהשיקה השנה, רתמה נירלט את כוחו וקסמו הפראי של המדבר אל עיצוב הבית. במפגש ייחודי בין טבע לאורבניות, יצרה נירלט אפקט דקורטיבי חולי בגימור מטאלי רך, שבו מעברי גוון טבעיים והצללות שקטות מעניקים לקירות מראה של סופת חול עדינה.

 

המדבר מתפשט

לסדרה, שהחלה בארבעה גוונים בהשראת מבט על המדבר לאורך שעות היממה, השראה שעליה מבוססת גם קולקציית הלבנים המצליחה של נירלט, נוספה כעת סקאלת גוונים עשירה ואלגנטית – 25 גוונים יפהפיים המאפשרים שלל וריאציות וחופש רב בעיצוב החלל. מגוונים טבעיים ובהירים ועד לתמציתו הכהה והעוצמתית של כל גוון וגוון – מהיום תוכלו להכניס נגיעה של זוהר יוקרתי לכל חדר בביתכם.

 

משפחות הצבע שנבחרו עבורכם הן משפחות הקרמים, גוני מוקה זהובים, גוני אפור, גוונים תכולים מימיים, גוני פודרה וגוני ורוד חיוורים, גוונים ירקרקים מעושנים, גוונים סגולים אפרפרים, ולבסוף – סדרה של גוונים כהים ועוצמתיים כמו אפור פחם, אדום מעושן וכהה, סגול לילי עז, כחול מעושן דרמטי במיוחד, ירוק זית כהה ועוד.

 

gvanim

 

המגוון העשיר המאפיין את סדרת סהרה BRUSH מאפשר לכם לשלוט במינון שאתם חפצים בו – אפשר להסתפק ברוח מדברית מדודה על ידי צביעת קיר אחד, או לצבוע את החלל כולו בגוונים מתמזגים.

אפקט סהרה BRUSH קל ומהיר ליישום, ומניפת הגוונים חולקה כך שתוכלו למצוא בה בקלות את הגוונים הבהירים, את גוני הביניים ואת הגוונים הכהים והדרמטיים ביותר.

 

 

נירלוט נעים!