מתחפשים בבית

נכון שלא כל יום פורים, אבל כשזה נוגע לעיצוב הבית, תחפושות הן עניין שבשגרה.

 

פיתוחים טכנולוגיים ומגמות בעיצוב עכשווי מאפשרים להביא אל החלל הביתי איכויות חומריות שבעבר יכולנו רק לחלום עליהם – מקירות קטיפה מלכותיים ועד רוחות מדבר אצלכם בסלון. הכירו את האפקטים הדקורטיביים שמתחפשים לאורך כל השנה:

 

אפקט הקטיפה

אפקט הקטיפה

 

אפקט הקטיפה

 

ציפוי פנינתי מהודר לקירות פנים, היוצר מראה מהודר כשל קטיפה. הטקסטורה העשירה מתעצמת על ידי החזר ושבירת האור ויוצרת אשליה של קירות מחופים בבד קטיפה יוקרתי.

 

טיח סטוקו

טיח סטוקו

 

טיח סטוקו

 

משחה ייחודית היוצרת מראה קלאסי של שיש טבעי בגוונים משתנים. הקיר חלק ונעים למגע ממש כמו שיש אמיתי, אינו תופס לכלוך ושומר על המראה המיוחד לאורך זמן. לשימוש בקירות פנים.

 

צבע טיח

צבע טיח

 

צבע טיח

 

המראה החי והמחוספס של הטיח הפך אותו למבוקש גם בתוך הבית. לשם כך פותח צבע טיח – אפקט עדין המיועד לצביעת קירות פנים, המחקה את המראה הייחודי של הטיח המסורתי. מראה הקיר משתנה בהתאם לאופן היישום, כמות האור וכיוון התאורה. ניתן לגיוון ב-1,500 גוני מניפת נירלט.

 

Gallery1_730X450-costume

סהרה BRUSH

 

סהרה BRUSH

 

אפקט דקורטיבי חדש וקל ליישום יוצר מראה של נוף מדברי בתוך הבית. הדיונות העצומות של מדבר סהרה בשעות שונות של היממה מזריחה ועד לילה, שימשו השראה לארבעת הגוונים של האפקט.

 

Gallery4_730X450-costume

קריסטל BRUSH

 

 

קריסטל BRUSH

 

מה דעתכם על קירות מחופים בנצנוץ כוכבים? אפקט הקריסטל BRUSH מעניק לקיר מראה מטאלי מנצנץ המדמה שמיים זרועי כוכבים. אפשר לבחור מבין 25 גוני המניפה גוונים בהירים במראה קלאסי או לנועזים מבינינו גוונים עמוקים ורוויים שיתנו לחלל מראה דרמטי מעוצב. מראה הקיר משתנה בהתאם לשיטת היישום, כמות האור בחדר וזווית התאורה.

נירלוט נעים!