מתחדשים בצבעים

שנה חדשה עושה חשק לשינוי ורענון. גם מבלי להיכנס לשיפוץ של ממש, תוכלו לתת לחללי הבית מראה חדש על ידי שימוש באחד מהגוונים הלוהטים של העונה

 

אין צורך לשנות את כל הצבעים בחדר, אפילו תוספת של גוון אחד דומיננטי להרכב הצבעים הקיים היא שינוי מרענן שיהפוך את עיצוב הבית לבלתי צפוי ומרגש. בחרו גוון המשקף את אישיותכם וסגנונכם הייחודיים.

 

מגמות הצבע בעולם משתנות תדיר, אבל נכון לשנה זו, יש כמה פלטות צבעים מוצלחות שישמרו אתכם עדכניים:

 

הירוק הירוק הזה

ירוק-אמרלד, צבע השנה של פנטון, מעורר תחושת אנרגיה ובו-זמנית משרה משלוותו של הטבע. ניואנסים אלו הופכים אותו לבחירה בטוחה שמתאימה למגוון מצבי רוח. אנחנו מציעים לאמץ את הגרסה הסתווית והמרוככת של הגוון וליישם אותו על אחד מקירות הבית באפקט הקטיפה הדקורטיבי לקבלת מראה רך וחושני.

 

gvanim04

 

כחול נוגה

על פי התחזיות, הכחול המרוקאי יהיה צבע השנה הנבחר של פנטון לשנת 2014 – ואנחנו עדים לשימוש מוגבר בגווניו בעונות האחרונות. גוונים עזים של כחול יוצרים מראה נקי ועמוק, ובניגוד לדעה הרווחת הם ייראו פשוט נהדר בחללים קטנים, ויתרמו ליצירת חלל עוטף וייחודי. ליצירת מראה ים-תיכוני כפרי שלבו את הכחול בפרטי פרזול, בפרופילים, במשקופים ובדלתות, לצד טיח מינרלי לבן.

 

gvanim02

 

גוני השקיעה

האפקט המרהיב של שקיעת השמש הוא מקור השראה בלתי נדלה לשילובי גוונים. אם אתם נרתעים מכתומים ואדומים חזקים, תמצאו את מבוקשכם בכתמתם-קורל או בגוונים הזהובים של אפקט הסהרה BRUSH המטאלי.

/news/%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A8/

gvanim03

 

אפור לא צריך להיות עגום

האפור הוא לא שחקן חדש בסצנה. אם אתם לא בנויים לקירות בגוונים נועזים, אפור יכול לשמש אתכם כצבע הראשי ולאפשר לכם להעז יותר בכתמי צבע של ריהוט וסטיילינג. צרפו לו מנטה קרירה וגוני שזיף מעושנים, והרי לכם שילוב מפתיע ומרענן.

 

gvanim01

 

שורה תחתונה

הוסיפו צבע בלתי צפוי כדי להפוך מראה ישן לחדש. למראה המסורתי או השמרני הוסיפו צבעים נועזים – בשילוב עם גוונים אחרים הם יקבלו חיים חדשים. אם אתם מתלבטים בנוגע לאפשרויות הצבע לפרויקט קרוב של עיצוב פנים, לא תוכלו לטעות עם ירוק-אמרלד, כחול מרוקאי, קורל או אפור. קחו סיכון!

נירלוט נעים!