לפסל בפסטל

אנחנו נוהגים לצבוע את חדרי הילדים בצבעי פסטל, בתקווה שישרו עליהם אווירה מרגיעה. אבל מה אתנו המבוגרים? קבלו כמה טיפים בדרך לעיצוב בוגר בפסטל

 

Design by Studio Guilherme Torres

Design by Studio Guilherme Torres

לעיצוב הפסטלי יש כל כך הרבה יתרונות שאין פלא שהוא הפך לעיצוב נפוץ בחדרי הילדים שלנו. אבל זה לא אומר שאי אפשר ליהנות ממנו גם בחללים אחרים בבית. אפשר בקלות להתאים אותו לכל חדר, אם רק בוחרים את הפסטלים הבוגרים, המעושנים, הרכים אך לא מתקתקים, ויש לו יתרון מיוחד בקיץ, בהיותו אלמנט המאזן את רמות האנרגיה והחום.

 

גוונים רגועים למראה הרמוני

מומלץ שכל האלמנטים שמרכיבים את העיצוב יהיו בגוונים רגועים, על מנת לשמר מראה הרמוני וזורם. ניתן לבחור בלבן כגוון מוביל, ואת הסטיילינג המשלים לעצב בסקאלה פסטלית ומגוונת. רצוי ומומלץ לשלב הרבה גוני פסטל, זה חלק מהכיף! הגוונים נראים נפלא זה לצד זה, והמכלול שלהם אינו יוצר עומס ויזואלי.

 

בחרו את הפסטלים שלכם

אם אתם מתחברים למראה הטבעי, בחרו בגוני חול, ירוקים מעושנים, תכולים מהוהים וכדומה. זכרו שגוני הפסטל נמצאים בחלק העליון של דפי המניפה, אך לא כל טון הוא בהכרח פסטלי. מדובר בגוונים החלביים, השקופים יותר, העדינים במיוחד.

 

קיר פסטלי ועיצוב משלים

אפשר לבחור לצבוע קיר אחד בבית בטון פסטלי מובהק ולשלב פריטי ריהוט וטקסטורה עדינה – ליצירת תמונה שלמה. דמיינו קיר ירקרק, עדין ומעושן לצד ספה אפורה וכריות לבנות, כד פרחים בגוני ורוד עדין ושטיח קלוע במראה טבעי.

נירלוט נעים!