ליטוף פרוותי

אנחנו בחורף וקר, אז בואו נדבר קצת על טרנד מהביל שכולו פרווה. סינתטית כמובן!

 

gvanim fur

הניחו כרית פרווה לצד כרית מבד משי. via boligliv.dk

 

 

הפרוות שוטפות את כל האקססוריז לבית: כריות, שטיחים, כרבוליות ועוד, וקשה שלא להתפתות למראה המלטף. הפרווה יכולה להיות ארוכה ודרמטית או פרווה קצרה על שטיח פרה. הגוונים נעים בין טבעיים ואמיתיים: גוני קרם, חומים, אפורים ואוף-ווייטים למיניהם, לגוונים צבעוניים ואופנתיים של סגול קר או טורקיז בוהק. כשאתם מאמצים את הטרנד, אל תשכחו לשלב בין טקסטורות, גוונים וחומרים, אחרת הבית עלול להיראות כמו קרקס. הניחו כרית פרווה לצד כרית מבד משי, או למשל שטיח פרה על רצפת פרקט אלון מיושן או בטון מוחלק. צרו מפגש נכון, מעודן ומתוחכם בין הפרווה לבין הרקע.
חלל המכיל אלמנטים פרוותיים צריך להיראות בהתאם, ובמילים אחרות – גם על הקירות כדאי לתת את הדעת. אם ההשראה היא בקתת ציידים חמימה (כשלעצמו טרנד חם), קירות בעלי אפקט של טיח טבעי בגוני אפור חם ואוף-ווייט ייראו מדהים לצד כריות פרוותיות בגוני שחור פחם ולבן שבור. להשראה של פופ ואנימציה יפנית, קירות צבועים באקסטרה ווייט, הלבן הכי בוהק שיש, ייראו מדהים לצד נקודות צבע עזות של פרווה בסגול או בפוקסיה. בחלל בסגנון זה, קיר אחד בגוון מלא ועז כמו צהוב לימוני או טורקיז חי ייראה כיפי ונועז במיוחד.

 

gallery fur

הגוונים נעים בין טבעיים כמו חומים, אפורים ואוף-ווייטים למיניהם, לגוונים צבעוניים ואופנתיים של סגול או טורקיז. Via indecora.com consignd.com

נירלוט נעים!