לבן מלאכים

לרובנו, צבע לבן לקירות הבית הוא בחירה מועדפת, כמעט אוטומטית. יתרונותיו ברורים: שקט, נקי, בוהק… אבל כעת, עם סדרת WHITE COLLECTION, תקבלו אותו גם עם ניואנסים של סטייל

 

לבן עם נגיעה של אפור אבן. מראה אלגנטי לאוהבי מינימליזם אורבני

עם הביקוש הגובר לצבע לבן עם טוויסט, הרחיבה נירלט את טווח הלבן שלה לחמש קטגוריות נוספות: לבן עם נגיעות שמנת, קרם-מוקה, אפור, ירוק ואפילו נגיעה של פודרה. ונוסף על אלה, לחובבי הלבן הצח – EXTRA WHITE – לבן כל כך, שהלבן הרגיל מחוויר לידו…

לנוחותכם, אספנו כמה דגשים לשימוש בלבנים החדשים:

מצאו את הלבן 

חפשו את הלבן המתאים לאופיו של החלל או לאווירה שאתם רוצים ליצור. לדוגמה, לבן עם נגיעת שמנת יעניק לחדר מראה רך בניחוח וינטג’י, לבן עם נגיעת מוקה יוסיף תחושה אלגנטית וחמימה, ונגיעה של אפור תיצור תחושה קרירה ועירונית.

תנו לחלל לנשום

אחד הדברים החשובים בשימוש רחב בלבנים הוא לתת לחלל “לנשום”. לא להעמיס בפריטים ובריהוט, הצבע הלבן מעניק לחדר תחושה רגועה, נקייה ונינוחה. אל תסתירו את האפקט של הלבן על ידי שימוש מוגזם בריהוט ובחפצים משלימים. כך יהיה נעים יותר, והחדר ירגיש מאוורר ופתוח.

זריקת צבע

שילוב נקודות צבע בחלל לבן תמיד מוסיף חיים ועניין, גם אם מדובר בנקודת צבע אחת ויחידה כמו מנורת תקרה או כורסה בריפוד צבעוני ועז. אפשרות נוספת היא לצבוע קיר אחד בצבע שונה. לדוגמה, שילוב קיר אפור כהה וחם עם טקסטורה עדינה – יעניק אלגנטיות לכל החלל.

שתי קצות הסקאלה

ליצירת מראה נקי יתאימו חומרים בגימור חלק וקר כגון זכוכית, מתכת, ריהוט בגימור מבריק, ריצוף שיש או ריצוף עץ כהה עם גימור של לכה מבריקה במיוחד. סקאלת הצבעים המתאימה היא לבנים, אפורים, שחורים וגוני הביניים שלהם. אפשר לשלב גוון נוסף, כמו אדום או צהוב עז.

ליצירת מראה חמים, בחרו בחומרים בגימור מהוה ומחוספס, ושלבו טקסטיל רך. קירות בלבן שבור מצופים בטיח טבעי שלבו עם ריהוט מעץ כבד ומשופשף, ברזל עם אופי מיושן, רצפת עץ או אבן.

ערבבו חומרים 

קירות צבועים בלבן אפרפר, פרקט בלבן משופשף, ספת פשתן באוף ווייט טבעי, שטיח ארוג בגוון טבעי ובהיר, וילונות שיפון לבנים ושקופים לצד נברשת ברזל – כל אלה יוצרים תמהיל חומרים שישמור על חלל לבן ופשוט אך בעל אופי מזמין.

ברמה הפרקטית מניפת הלבנים שימושית מאד, בזמן הגדרת הגוון לבעל מקצוע, הקבלן, או החנות יש לציין גם את הספרות וגם את האותיות מתוך  המניפות : NWC מספר גוון, חשוב מאד!!

נירלוט נעים!