חום העץ

אחת ממגמות העיצוב החזקות כיום היא סגנון עיצוב קריר ומודרניסטי – שילוב של עץ חם ואדריכלות קרירה ייתן לביתכם את הטוויסט הנכון

אם הבית שלכם עדיין לא מעוצב בסגנון מודרניסטי, ככה תעניקו לו טאץ’ עכשווי: קירות בגוון לבן בוהק או לבן עם נגיעה עדינה של אפרפר חם, רצפה בחיפוי בטון מוחלק, אריחים גדולים בגוון בטוני וסטיילינג לבן מאוד, עם נגיעות קלות של צבע בצהוב ובשחור. כעת, כשהכל מאוד לבן ואפור, נכניס קצת אווירה חמימה בעזרת העץ.

 

gvanim

צילום: Lincoln Barbour עיצוב: Jesica Helgerson Interior Design

 

שלבו קורות אורכיות של עץ בתקרה הלבנה או חפו את גרם המדרגות כולו בעץ. אם קיים עמוד בחלל, אפשר גם אותו לחפות בעץ, או פשוט להכניס רהיט אחד ויחיד מעץ גושני, שייראה נפלא על הרקע הנקי והבהיר.

 

נותר רק לבחור את גון העץ המתאים. היעזרו במניפה של לזור (מניפת צבעי עץ), אשר מציעה מגוון עשיר של צבעים היכולים לשדרג כל עץ לפי טעמכם האישי. אמנם זה דורש קצת דמיון ותושייה, אבל התוצאה מרהיבה. את סגנון “המודרניזם החמים” אפשר ליישם גם בדירה שכורה. צבעו מחדש את אחד החדרים או את הדירה כולה בלבן, וחפו קיר אחד בלוחות עץ אורן. אתם יכולים גם להסתפק בליצור לעצמכם גב מיטה, רק שימו לב שאתם מתכננים את גודל הלוחות בהתאם לקיר. כעת אפשר לגוון את לוח העץ בלזור בגוון ערמון, ובכמה צעדים פשוטים, הענקתם לדירה השכורה שלכם מראה מודרני ועדכני.

 

נירלוט נעים!