ביבר הזכוכית

האסתטיקה השקופה של הזכוכית הפכה לפופולרית בבתים רבים – אספנו עבורכם כמה המלצות לעיצוב צבע בבית שקוף

שקיפות, קלילות וקרירות – אין ספק שזכוכית מקנה לבית אווירה אחרת לגמרי. היא יוצרת תחושה של שטח בית גדול יותר ושל חלל פתוח וזורם. לכן זה לא מפתיע שהיא הפכה להיות מבוקשת בעיצוב פנים, ויותר בתים נהנים מהאסתטיקה השקופה וחסרת המשקל שלה.

 

gvanim

עיצוב: Richard Paxton Architects

 

המלצות לעיצוב שקוף במיוחד

 

האלמנטים השקופים בביתכם יכולים להיות חלונות גדולים, חפצי נוי שקופים, מדפי זכוכית מרחפים, שולחן סלון, פינת אוכל שקופה ועוד. אם הסטיילינג השקוף דומיננטי בביתכם, יש לכם חופש רב בעיצוב הקירות. אפשר לבחור בלבן נקי ונעים  (אקווניר  EXTRA WHITE), או להשתמש בסקאלה של גוונים שקופים כמו תכולים חיוורים (IS 0670), ירוקים מימיים (IS 0712) ואפורים שקופים (0481 IS) – אלה יחזקו את תחושת השקיפות והניקיון. אתם יכולים גם לבחור להיות נועזים, ולצבוע את החלל בכמה גוונים בוהקים, וכך ליצור מעין גלריה. למשל, קיר אחד באדום בוהק, קיר אחד בשחור פחם ושאר הקירות בלבן נקי וצח.

 

כדאי גם לשים לב שאתם בוחרים ריפוד לרהיטים בצבעים מתאימים. לספה, למשל, מומלץ לבחור ריפוד מסקאלת הלבנים או השקופים שצוינו לעיל. לחלופין, אפשר גם לבחור גוונים שחורים, אפורים או גוון מלא של צבע עז כמו אדום או כחול בוהק. אתם יכולים להוסיף נגיעות צבע גם בשטיחים, בריצוף וכד’, אבל לא כדאי להעמיס. העיצוב השקוף הוא קונספט עיצובי נקי במיוחד, ובאופן כללי, הקווים העיצוביים של חלל כזה הם מודרניים, ישרים על פי רוב, ואינם עמוסים בפרטים. בחרו היטב לאילו פריטים אתם מעניקים כרטיס כניסה לחלל השקוף.

 

נירלוט נעים!