ציפויים חיצוניים

ציפויים לקירות חיצוניים, המוכרים יותר כ"שליכטים", הינם בעלי מאפיינים פונקציונליים ודקורטיביים גם יחד. ניתן לראות שימוש בציפויים השונים על סוגיהם, הן בבתים פרטיים והן בבנייני מגורים, מבנים ציבוריים ומוסדות שונים. פרט לצבעוניות ולטקסטורות השונות והמיוחדות המאפיינות את הציפויים, הם בעיקר ידועים בשל היותם חומר המגן על המבנה. יישום שליכט, בשונה מצבע קיר לפנים הבית, דורש מיומנות גבוהה, ולכן יש להיעזר בבעל מקצוע מנוסה.

מהם סוגי השליכטים הקיימים

מוצרים משלימים

קאסה נובה

CASA NOVA סדרה לחידוש ושימור מבנים

האם ניתן לחדש ציפוי לאחר מספר שנים?

הציפויים השונים עמידים מאוד בתנאי האקלים השונים ועמידים בפני קרינת UV. עם זאת, לאחר מספר שנים, הציפוי עשוי לקלוט אבק ולכלוך או שפשוט רוצים לשנות גוון ולרענן את מראה המבנה. לחידוש המראה, אין צורך ביישום מחודש של הציפוי.
בסדרת CASA NOVA לחידוש ושימור מבנים, ניתן למצוא מוצר ייעודי לפתרון זה: צבע לחידוש שליכט – יוצר במיוחד על מנת לחדש ולרענן את מראה השליכט הישן בקלות. מדובר בצבע אקרילי על בסיס מים בגימור EXTRA מט, המיושם בקלות באמצעות רולר על גבי השליכט הקיים. הצבע אינו פוגע בטקסטורה המקורית של השליכט וגם לא בתכונותיו. הצבע מעניק הגנה חיצונית מעולה בפני קרינת UV, רחיץ, קל ונוח ליישום.
צבע לחידוש שליכט, נושא תו תקן 1945 של מכון התקנים הישראלי, המעיד כי החומר עבר את הבדיקות הקפדניות והמקיפות ביותר ועומד בסטנדרטים הדרושים. כמו כן, הינו בעל תו ירוק ממכון התקנים הישראלי, המאשר כי הציפוי מורכב מחומרים שאינם רעילים לסביבה ולמשתמש, וכן שהחומר ותהליך הייצור שלו אינם פוגעים בסביבה.

האם ניתן לעלות עם שליכט על שפריץ מותז?

בעבר, השפריץ המותז היה פופולרי מאוד, ועד היום ניתן עדיין לראות מבנים רבים במראה זה. מי שמעוניין להחליף את השפריץ הישן בשליכט צבעוני חדש ועדכני, יכול לעשות זאת בקלות ובמהירות יחסית, באמצעות המוצר “טיט אקרילי” מסדרת NOVA CASA לחידוש ושימור מבנים. שימוש בטיט האקרילי חוסך עבודה רבה וזמן ארוך של קילוף השפריץ, ואת הצורך בטיח או באשפרה.
כל שצריך, הוא לשפשף מעט את קצוות השפריץ הקיים על מנת “להנמיך גובה” (ולחסוך גם בכמות החומר הנדרשת), לבצע שטיפה במכונת לחץ מים להסרת האבק או הלכלוך, ליישם שכבת פריימר ולאחריה ניתן למרוח את הטיט האקרילי. לאחר מכן, ניתן ליישם כל אחד מסוגי השליכטים הקיימים.

מוצרים בסדרה

טיט אקרילי CASA NOVA

טיט אקרילי CASA NOVA

טיט אקרילי מוכן לשימוש

המוצר אינו למכירה באתר
לעמוד המוצר